Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра на картинки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра на картинки

    Искате ли да играем на тази игра. Ето и правилата: Някой слага картинка на джип ( кола, мотор) и другите трябва да познаят каква е. Който познае задава въпрос.

    Ето аз съм пръв. Коя е тази кола?:


    Много е лесно, давайте.

  • #2
    УАЗ 31612!
    VPetrov.photography

    Коментар


    • #3
      За да продължи играта ще трябва автора на въпроса да определи и кой е първият правилен отговор за да може следващия автор да пише...
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #4
        Добре това е. Ти си на ред.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от Любо
          Добре това е. Ти си на ред.
          Тази игра с джиповете не е много актуална за нашия клуб, съмнявам се че има джип който да не го знаят 50% от участниците ако го пуснеш в някой форум на рено, ситроен, ауди и т.н. може да има по-голям успех
          no signature no problems

          Коментар


          • #6
            И моята задача:



            Кое е най-необичайното в този Defender?

            Уточнение: Нито един стандартен Defender излязъл от завода не го притежава в никаква степен...
            VPetrov.photography

            Коментар


            • #7
              Тия тръби, където са го увили, не знам как се казват Та като се обръща да не се огъват ламарините

              Коментар


              • #8
                Ауспуха, който е направен като на тир.. или може би лебедката ако това, което виждам отпред е лебедка
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • #9
                  Първоначално публикуван от Different_Soul
                  Ауспуха, който е направен като на тир...
                  Тва е шнорхел бре...къф ауспух

                  Коментар


                  • #10
                    Това е LAND ROUVYR ама не знам как му се пише името

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Венцислав Петров
                      И моята задача:



                      Кое е най-необичайното в този Defender?

                      Уточнение: Нито един стандартен Defender излязъл от завода не го притежава в никаква степен...

                      Аз лично мисля че това е Дифендар с редукторни мостове!
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #12
                        Браво на ДиДжейДавел! Това е верния отговор. Редукторните мостове никога не са присъствали в производствената гама на завода. А сега той е наред...
                        VPetrov.photography

                        Коментар


                        • #13
                          Добре кажете това какво е?
                          http://www.offroad-bulgaria.com/albu...hp?pic_id=1546
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • #14
                            Аз предлагам моторджиите да си направим такава игра и да познаваме кои цици са силиконови и кои не.
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #15
                              Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                              Аз предлагам моторджиите да си направим такава игра и да познаваме кои цици са силиконови и кои не.
                              Усещам, че модераторите скоро ще си кажат отново думата по твоите постове Жоро
                              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                              [/FONT]________________________________________
                              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                              [/CENTER]
                              [/CENTER]

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X