Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на G-class в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • а според мен Гкласите са толкова издържливи само заради хора като чопъра )))

    незнам дали си бил в сервизен парк на някое тежко състезание
    drive alive

    Коментар


    • Аз само споделих едно общо мнение а за сервизният парк не питай. И сега 0001 е при мен.

      Коментар


      • Гто е здраво защото е направено от големи метални парчета оформени без много старание като детайли просто колата е мислена да е здрава, много по - здрава отколкото е трябвало, но както всички знаем и тя се троши, понякога в най - неподходящия момент

        а за ващо Г 0001 легенди вече разправят хората, как сте се разкарвали по баирите с завързана релса отзад )))))))))))))))))))) готови ли сте ?
        drive alive

        Коментар


        • Моето скромно мнение е че няма кола (произведена някаде в света) която да не се троши.

          Коментар


          • щехме да носим части от сщ но не донесохме и спряхме да отговаряме, забрави

            Коментар


            • колега, аз не съм бавачка, свързах те с който трябваше, от там натам какво си свършил нямам идея, аз части от САЩ не нося. имах възможност да ти помогна и ти предложих.
              drive alive

              Коментар


              • Първоначално публикуван от sariev Преглед на мнение
                Моето скромно мнение е че няма кола (произведена някаде в света) която да не се троши.
                това си е точно така, всичко може да се счупи, но аз продължавам да трвърдя че доброто представяне на Г класите е заради добрите механици. не че пилота няма значение, просто ако някой кара добре, той може да е първи със всякаква кола, не е нужно да е Г класа
                drive alive

                Коментар


                • ...обаче е и друго ,ако добрите механици имат и по малко работа,нали?
                  B+

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X