Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на G-class в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Колега няма начин да неможеш да го олекотиш,но се обърни към Близнаците те са напред по Вранглерите.
    Ако питаш за Гта които се състезават моя е най-силния 300+кс.,а въобще за Гмоделите мисля ,че беше някъкав Брабус около 900кс.инад 1000 нютонметра.

    Коментар


    • #32
      то с тях го мислихме и измислихме по - мощен двигател

      питах за българските Гта, имаче по света има страховити работи

      а защо не качиш някой 5л. двигател от Г500, карал съм такава и много ми хареса как върви. това че двигателя е много скъп ли е причината ?
      drive alive

      Коментар


      • #33
        Кото характеристика са близки,само че оня е по-тежък и по труден за обслужване и плюс това тази си беше такава като цивилна.
        Със Сашо четохме в някакъв сайт ,ще се опитам да цитирам" Някои еретици в тунинга монтират този двигател"става дума за 3,6 AMG на Гкласа.Много ми допадна като изразяване "ЕРЕТИЦИ"

        Коментар


        • #34
          хахахахаха

          наистина звучи много добре

          не сте ли мислили за коил овери и унибали ... по окачването
          drive alive

          Коментар


          • #35
            Да слагаш самоцелно коиловъри няма смисъл ,това което правят Близнаците е нещо съвсем друго.Пространствената рама и окачването което донесоха ще осмисли нещата за коиловърите.Но тази тема са я обещали за по-нотатък.Мога да им пожелая по-бърз финал на начинанието.

            Коментар


            • #36
              Ебати кви са тия слухове

              Това не е пространствена рама а шаблон за взимане на ширина за мостове

              Тея рами са съвсем друго нещо и кой реши че това е онова

              Коментар


              • #37
                Е,много са ти сложни шаблоните бе Близнак.Призной си сам на никой няма да кажа какво творите в гаража

                Коментар


                • #38
                  Нищо не творят, пият свините, та чак не могат да ми намерят маншон за демпфера ... И май по цял ден се канят да си сменят гарнитурата на главата на пикапа. А маншон не ми дадоха, само бира(((

                  Коментар


                  • #39
                    Защо всяка една тема се разводнява и разбива в други посоки

                    ЪЪЪЪЪЪЪЪ.........Я НЯКОИ ДА КАЖЕ С КАКВА СКОРОСТ И ДАЛИ СЕ ВИЖДА С...Л ИЗДУХАН ОТ НОСА НА ПИЯН ВАТМАН ПРИ -3 ГРАДУСА ОТ РОМАНСКИЯ ЛИФТ И .......

                    Тъкмо ми стана интересно за Г та та и аре некви слухове и хвалби мерене на коледни играчки и по наи цветни топки Стефане идваи да пием бира аз от оффа съм се отказал вече Както казва Събин отбор трябва иначе карачи само с мераци колкото изкаш

                    ЪЪЪЪЪЪ УТРЕ ЩЕ СИ СМЕНЯМ И АВАТАРА И БЕЗ ТОВА ЕДИН ПРИЯТЕЛ МЕ НАРЕЧЕ МОТОРИСТ ВЪЗДУХАР пък и е малко без фокус а и такъв мотор вече не карам Абе страх ме е от мотори и........

                    Коментар


                    • #40
                      виждал съм снимки на Г калси с коиловери правени от разни велики тунинг къщи из европа, явно има разни сериозни разработки. това не е ли добро решение
                      drive alive

                      Коментар


                      • #41
                        Добро решение е,но това всичкото което си сложил на твоя трябва да го изработиш за Г зада има смисъл,ако не промениш окачването няма да увеличиш ходовете,а от там си губи и смисъла да монтираш коиловър с голям ход а той да работи до половината.Ако твоя излезе успешен ,ще видиш колко бързо ще преправят и Гкласите.Това е благодатен за тунинг автомобил, можеш да промениш всичко не по-трудно от твоя Вранглер.

                        Коментар


                        • #42
                          Койловера е непознат за повечето от нас и можеби само близнаците могат да коментират дали за бг е добро решение. Интересно ми е имали сериозен автомобил за крос който не е на койл?
                          IvoVarbanov.bg

                          Коментар


                          • #43
                            Не разбрах какво общо има това с България. То верно че и закона на Ом е очевиден след като са ти го подсказали, ама не виждам какво по-малко очевидно има в това да натикаш двата възела на един и същи агрегат един в друг. Още повече че някой си Мак Ферсън вече го е измислил. С всичките благини и недостатъци.
                            Така и така никой не ще да направи хидропневматични окачвания като хората, това остава да е максимума за пружинните. Или там за едноточковите по-скоро.

                            Коментар


                            • #44
                              основния въпрос за коил оверите не е дали са добри, това е ясно, въпроса е дали си струва, защото са скъпи и ако не се монтират правилно ефекта е микроскопичен.

                              това което взех аз е заводски кит за който има много добри отзиви, проблема е че е единствения на пазара за сега и не се зане дали хубавите отзиви не са просто всеобщо въодушевление на новите собственици. като почнат състезанията ще се разбере. разбора се неможе да се очаква кой знае какво, защото коиловерите са само отпред, отзад пак си е на пружини и амотрисьори, за сега.

                              иначе, никой в българия неможе да каже дали е подходящо защото никой не е карал такава кола досега. но всичко си има първи път, мойта кола вече е на колела и след още ден два работа след нова година ще я тествам и ще напиша резултатите
                              drive alive

                              Коментар


                              • #45
                                аз май прекалявамс въпросите и с риска да стана досаден ще питам още нещо.

                                как се слагат дискови спирачки на задния мост на Г класа, сменя се моста с такъв от по - нова или се ползва стругар - фрезист
                                drive alive

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X