Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електрически крос мотор...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електрически крос мотор...

    Това беше последното което очаквах да видя... Изглежда, че и става! Не се заблуждавайте от името фирмата е швейцарска!



    Тука някой кучешко оппс имах предвид немско лаещ ааа исках да кажа говорящ ще трябва да се намеси

    Eigenschaften: Hцchstgeschwindikeit: 60 Km/h circa
    Fahrbereich: 30 - 180 min
    Bremsen: Vor. 220 mm
    Hint. 200 mm
    Gabeln: Marzocchi Shiver
    Zentralfederbein: Sachs

    Akku: Technologie: Quantya® LiPo
    Energy Center
    Spannung: 48 V
    Ladung 100%: 120 min circa
    Zyklen der Aufladung: 1’000 circa
    Garantie: 2 Jahre

    П.С. Според статия в UK батерията се сменяла за две-три минути и може да те изкара за състезание...
    Последно редактирано от господин никой; 05-01-08, 21:49. Причина: Добавки към темата

  • #2
    До: Електрически крос мотор...

    Не дълбай с длетото тънкоооо ...!
    Ти по-добре изрови къде правят такива електромотори. Другото можем сами от винкели и крадена жица.

    Коментар


    • #3
      До: Електрически крос мотор...

      Мотори да искаш. Цената е стряскаща. Още сега има мотори по 5-8 киловата с фи 50мм и L 100мм. И к`во? Батериите и те са по-скъпи от златни...
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар


      • #4
        До: Електрически крос мотор...

        таз моторетка
        прилича на тротинетка
        движи се без винетка
        и навърта яко сметка
        ще и дам отметка
        щот е мажортка
        и не и трябва четка


        ммм не ми се нрави ,иначе има яка стоика ,
        ма е хилаво ,се едно е под опоика =))

        Коментар


        • #5
          До: Електрически крос мотор...

          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
          Не дълбай с длетото тънкоооо ...!
          Ти по-добре изрови къде правят такива електромотори. Другото можем сами от винкели и крадена жица.
          Не лая аа исках да кажа говоря кучешки... немски де... така де... иначе връзката от Лондон се зариби яко и може да си вземе един - ако му се отвори парашута и жена му не го усети навреме

          Коментар


          • #6
            До: Електрически крос мотор...

            Видях го този на изложението в Ню Йорк. Виж темата със снимките от гоблин.

            Ето и малко материял от ютюб:
            http://www.youtube.com/watch?v=zMdo3Su9cr4
            http://www.youtube.com/watch?v=s9snZ3jgzgw

            Готино изглежда...като някой Стелт си в гората
            No bike - no fun!

            Коментар


            • #7
              До: Електрически крос мотор...

              Майната им на батериите. Знам че трябва да ги измисляме дето работя, обаче ние само плямпаме. Тва е друг въпрос, ами ако има мотора, вече може да мислим за другите глупости. На това може да му се сипва за начало от кво да е, после химиците ще уредят въпроса. Но вече ще може. Нали затова търся хвърлен Трабант. По-добре комби, додето се реши това с батерията. Ако някой наистина се интересува, мога да кажа и защо баш Трабант.

              Коментар


              • #8
                До: Електрически крос мотор...

                Мотор (или кола) която не бръмчи нещо не ми е по вкуса
                Лятото на авто изложението в София, Явор(Vromos) ми даде да направя
                кръгче с ел. скутер . Няма толкова странно нещо, тишина и спокойствие.
                Тамън се чудех това включено ли е, изключено ли е
                и като пипнах газта и щеше да ми избяга между краката
                Трябва да им сложат по едно говорителче и да бръмчат

                Коментар


                • #9
                  До: Електрически крос мотор...

                  Зъписъх си ф тевтерчето. Дъ бръмчи!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Електрически крос мотор...

                    Това нещо силно ме впечатли. Таман като за мене е - тежи 5 кила, ама пък има сила на серозен кросов мотор. Пу пу за мене За триалка е перфектно - не изригва като кросак, няма нужда да ръчкаш скорости (което би ми липсвало като се замисля), двигателя си одава плавно мощността... мда, не мога да намеря цитата, но Гоблин преди време спомена нещо за електрическите мотори и бъдещето в мотокроса.. да видиме какво ще стане, че с тези еконорми с които се лигавят напоследък...
                    Това със звука наистина е малко притеснително. Но ако съдя по себе си, когато карам мотор, който не звучи като муха в буркан и не се мята като разярен бик, давам значително по-добри времена именно заради ефекта на тези показатели върху психиката.
                    Пък и помислете колко евтина подръжка ще има това чудо. Този двигател е практически вечен. Няма да регулираш клапани, да сменяш свещи, да чупиш бутала... кеф

                    http://www.youtube.com/watch?v=-7KU0PbFksg&NR=1
                    Последно редактирано от iva_kx; 06-01-08, 00:22.
                    DCRT®

                    Коментар


                    • #11
                      До: Електрически крос мотор...

                      Ама ще търчиш насам - натам по целия интернет да търсиш от кои точно моливи графитът става за електроди на ниските обороти, къде шибаняците не сипват гнусен бензин във водорода, кой малоумен китаец от къв зор е треснал платина в правилните сребърни електроди ...
                      Знаеш ли колко тежи кибритена кутия електрони?

                      Коментар


                      • #12
                        До: Електрически крос мотор...

                        Знам, че атомната маса се формира от броя на протоните и неутроните Електроните са също толкова силни по заряд, но с доста незначително тегло Колкото един фотон Демек една кибритена кутия електрони би следвало да е по-лека от една кибритена кутия с въздух
                        DCRT®

                        Коментар


                        • #13
                          До: Електрически крос мотор...

                          Кхм. Такова ... Тъй де ... Колежке ... Радостен съм че пак ще ви видя през септемри. На поправката))
                          Дай пак по търсачките. Смятай че в един кубически сантиметър има примерно 10*23 частици. Кибритената кутийка с резервните електрони тежи съществено по-малко от планетата, не се шашкай. Как я удържаш в шепата ще ми кажеш после
                          Обаче па колко ток, е...и му м...а, фъсхиштаам се отсекъде, заеби! ТОК! ЙЕ!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Електрически крос мотор...

                            Не съм толкова руса, сега вече разбрах. Говориш за бактерията
                            Е, надали тежи колкото един колянов вал, скоростна кутия, бутало, глава, цилиндър, разпределителен вал, клапани, ангренажна верига, съединител ... пропускам ли нещо?
                            То и центъра на тежестта си играе основна роля. На електрическия мотор гледам е по-нисичко. На 4Т кросак е високо горе в главата
                            Последно редактирано от iva_kx; 06-01-08, 01:12.
                            DCRT®

                            Коментар


                            • #15
                              До: Електрически крос мотор...

                              Тц. Тежи примерно колкото ядрото на планетата. Не е много, всъщност.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X