Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За кефа на Стефан

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За кефа на Стефан

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Ясене , да им продадем нашите а
    Вие не фърфите. Хората харесвали фургоните, щот имали поглед на анимационни герои.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: За кефа на Стефан

      Странно развитие на темата..
      Автора май не пише в темата, Стефан май нито пише, нито чете, други хора си чешат езиците...

      Коментар


      • От: За кефа на Стефан

        Е и?
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: За кефа на Стефан

          Много жалко за форума и загуба според мен е, изчезването на колегата Стефан. За мен, мненията му бяха различна и самобитна гледна точка по много въпроси, така и не разбрах защо го разсърдиха и не участва тук.....

          Коментар


          • От: За кефа на Стефан

            Не може да се говори за някакво истинско разсърдване.

            Коментар


            • От: За кефа на Стефан

              По скоро писване.
              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

              Коментар


              • От: За кефа на Стефан

                Вследствие наиграване.
                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                Коментар


                • От: За кефа на Стефан

                  Първоначално публикуван от Вива ViRuS4eto Преглед на мнение
                  Сестра ми разправяше, че в Швейцария било на мода менте Ролекс-и от Китай. Човек като няма ядове върши какви ли не глупости.
                  Оффтопик - мой познат, който се движи в среди в които е прието да носиш на лявата си китка външния дълг на малка африканска държава ми каза приблизително същото наскоро. Вече в тия среди бон-тона бил да носиш пластмасов часовник за 5 долара от пакетче чипс. Всякакви там турбийони за 5-6 цифрени числа били считани за проява на долна парвенющина. Ся не знам, може и да ме пързаля де.
                  Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

                  Коментар


                  • От: За кефа на Стефан

                    "Swatch" така напраЙха пачката едно време. После станаха много търсени, вдигнаха яко цените и модата им отмина.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: За кефа на Стефан

                      Първоначално публикуван от v.kostov Преглед на мнение
                      Много жалко за форума и загуба според мен е, изчезването на колегата Стефан. За мен, мненията му бяха различна и самобитна гледна точка по много въпроси, така и не разбрах защо го разсърдиха и не участва тук.....
                      Можеш свободно да се наслаждаваш на възвишеното му творчество в другия форум: http://v2.offroad-bulgaria.com/forum...=5729#post5729
                      Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

                      Коментар


                      • От: За кефа на Стефан

                        Не намерих по-подходяща тема. Кварталните им супери изглеждат доста добри....

                        Show must go on!
                        LZ1VES

                        Коментар


                        • От: За кефа на Стефан

                          Няма спор, че са доста напреднали от времената на Елцин, но това е долу-горе за целия що-годе цивилизован свят.

                          При нас какво-да не би да е по-зле?
                          Хем нашите ресурси(природните) са в пъти по-малко от техните. Но човешките ни ресурси са по-добре, хем не сме нищо особено.
                          Те са си див народ, а и 70+години комунизъм си оказва влиянието.
                          Малко по малко се отърсват, ама там от време оно процесите на промяна са бааавни, бааавни...
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: За кефа на Стефан

                            Колчо, темата е за кефа на Стефан.

                            Тук се пише че кварталният им супер е много и най.

                            Иначе кварталните супери по целия що-годе бял свят изглеждат приблизително еднакво.

                            Коментар


                            • От: За кефа на Стефан

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Тук се пише че кварталният им супер е много и най.
                              Молодая мамаша е още по-най
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: За кефа на Стефан

                                Тя мамочка бе, ква мамаша.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X