Обява

Свий
Няма добавени обяви.

В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

    За дълбоко разочарование на всички, както се разбра от съобщението на г-ца Д. Лагадова, ДАКАР 2008 няма да се състои. Няма да коментирам положението в Африка, но бих дал добър съвет към ООН: да отпуснат по малко парички на всеки който донесе скалп на терорист... то всъщност някои и без пари сигурно ще свършат работа но все пак нали сме пазарна икономика...


    Понеже тази година няма да има повече какво да видим, имам следното предложение: Двамата Братя Близнаци да покажат снимките от миналата година които не са публикували... с коментар разбира се... Това поне ще бъде една малка компенсация срещу голямото разочарование тази година...
    VPetrov.photography

  • #2
    До: В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

    или скалп или пръсти.
    добре ще е да видим все пак нещо.щот квот сме настръхнали.
    дано имат желанието да споделят с нас.квито са изчерпателни в репортажите досега би било интересно.

    Коментар


    • #3
      До: В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

      ОК, почвам да действам... Може най-интересните снимки от двете години да ги разделим последователно. Имайте търпение почвам да ровя в архива.

      Коментар


      • #4
        До: В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

        99,9% всички сме ЗА,засядаме на по бира,купуваме и на тях по 1(може би каса)за да имат стимул и ..............се наслаждаваме............
        Сузуки Самурай-старт от скрапа
        0885192667

        Коментар


        • #5
          До: В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

          Направо ми иде аз да ида до Африка и да им резна главите.
          Любимото ми съзтезание

          Коментар


          • #6
            До: В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

            Браво за инициативата! Ще бъде страхотно да гледаме този материал сега, когато всички са на вълна Дакар. Между другото eurosport са откопирали идеята на Венци (факт е, че той я написа няколко часа по-рано) и техните предавания също няма да бъдат отменени, а ще излъчват ретроспекции от минали издания! Благодаря!
            Technical Rescue Direct - life lies in courage
            http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

            Коментар


            • #7
              До: В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

              Освен да кажа ЖАЛКА РАБОТА И СРАМ друго не ми идва на акъл
              И тия осем етапа в Мавритания не можаха ли да ги съкратат или компенсират по някакъв начин,все пак става въпрос за състезание със сериозни традиции,още по-сериозни подготовка и спонсори и......немам думи
              sigpic УАЗ-452

              Коментар


              • #8
                До: В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

                Първоначално публикуван от PETER BLIZNAKA Преглед на мнение
                ОК, почвам да действам... Може най-интересните снимки от двете години да ги разделим последователно. Имайте търпение почвам да ровя в архива.
                Петре,добре че има хора като теб
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • #9
                  До: В памет на несъстоялият се ДАКАР 2008

                  Моля за малко търпение
                  В момента трябва да подготвяме два репортажа за списанието.Ще направя всичко възможно да пуснем и видео както и много снимки моля само за малко време.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X