Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Kарта на Турция за Garmin

    Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
    Аз пък го правя по друг начин. Преди тръгване разглеждам картата на MapSource, намирам хотела и въобще всички точки, които ме интересуват, "бодвам" си съответните waypoints и после не завися нито от клавиатури нито от езици...
    Да но нали знаеш , че винаги излизат непредвидени маршрути понякога!

    Коментар


    • От: Re: Kарта на Турция за Garmin

      Първоначално публикуван от zippel Преглед на мнение
      Аз пък го правя по друг начин. Преди тръгване разглеждам картата на MapSource, намирам хотела и въобще всички точки, които ме интересуват, "бодвам" си съответните waypoints и после не завися нито от клавиатури нито от езици...
      Извън темата е но, понеже начина е интересен, картите могат ли да са различни т.с. на навигацията да е една, а на MapSource да е друга (не различни версии на една и съща карта), (би трябвало да може става въпрос за координати). Предполагам, че с MapSource записваш точките в *.gpx, после компелираш ли до *.gpi или ...? Предварително, благодаря за отготвора.
      Доброто не струва скъпо, но много се цени !

      Коментар


      • От: Kарта на Турция за Garmin

        Даже може да е на GoogleEarth (винаги разглеждам мястото или хотела , даже от изгледа зависи дали ще е той). Координатите навсякъде са едни и същи. Не е задължително точката да я вкарваш като .GPI (с POILOader). В този случай няма да я виждаш в любими , а ще стане като радар и ще ти писка при преминаване край нея. От MapSource може да се вкара в "любими" с "Transfer > Send to device" и лесно да се избира за крайна точка на маршрута.
        Последно редактирано от milstan; 17-12-11, 10:01.

        Коментар


        • Re: Kарта на Турция за Garmin

          Е, не исках да влизам чак в такива детайли, но и аз като Milstan избирам хотела с Google Earth - вид, място за паркиране (или поне спиране) лесен достъп и т.н. Иначе Milstan е отговорил точно и изчерпателно на въпроса на колегата Enevi. Нямам какво да допълня, единствено мога да отбележа за колегите, които не знаят, че вкараните в уреда точки било като "favorites" или "custom POI" нямат нищо общо с това каква карта ползваш. Картата може да е на Румъния, а точките в Турция. За уреда няма проблеми, само дето това не прави никакъв смисъл.
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

          Коментар


          • От: Kарта на Турция за Garmin

            Ако някой от Вас смята да прекара нова година в Истанбул - излезе последната версия 2011.10 за Мапсорс.

            Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
            Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!
            Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites!

            ФИДа е стария.

            Какво ново в картата - тук.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Kарта на Турция за Garmin

              На турска клавиатура ли търси картата?

              Коментар


              • От: Kарта на Турция за Garmin

                Кажете нещо да пробваме , защото според мен и преднтата версия си търсеше нормално на английски.

                Коментар


                • От: Kарта на Турция за Garmin

                  Ако някой сподели готов .img на новата карта ще съм много Благодарен!

                  Коментар


                  • От: Kарта на Турция за Garmin

                    Току що го направих , но гледам , че тук са ме изпреварили:
                    http://www.noeman.org/gsm/garmin-map...tml#post782606
                    http://www.ipmart-bg.com/showthread....510#post345510

                    Коментар


                    • От: Kарта на Турция за Garmin

                      Хм, при генериране на img от Мапсорс получения файл е с размер 107 824 KB, а изтегления от noeman е с размер 185 924 KB.

                      Ха сега де?

                      Коментар


                      • От: Kарта на Турция за Garmin

                        Моя , който сам си генерирах е 185 928 Кб.
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: Kарта на Турция за Garmin

                          Май в случая размера има значение.
                          Качих в устройството този от noeman, и...

                          ...и ми падна батерията, и като се позареди, ще го поразгледам по-подробно.

                          Благодаря ти, и хубави празници ти желая.

                          Коментар


                          • От: Kарта на Турция за Garmin

                            Толкова си е размера Veni1 - 185 928МБ. С около 20 МБ имиджа е по-голяма от предния.

                            Относно търсенето с английска клавиатура
                            - както обикновено Milstan ще се окаже прав... Всъщност - нищо ново нали?

                            Та за търсенето с английска клавиатура - почупих нувито от проби - пробвах поне 20 адреса от визитни картички, без да гледам в Мапсорса, намери 19. Единствения липсващ адрес е в една от индустриалните зони на Измир и понятието 25 км е малко сложно за търсене от машинката.

                            Последно бях пробвал да търся с 2010.09 и после не съм. Не, че не ги намираше изобщо адресите, ама 2 ги имаше в Мапсорса с турската азбука, а с английската не излизаха...
                            Може тази версия 2010.09 на карта да е имала някакъв проблем или проблема е в управляващия ми чип /вече си мисля, че второто е по-вероятно/.

                            Та вече и моят извод е: Могат да се търсят адреси с английската клавиатура на NavCity!

                            Както казват в Турция, а и у нас - евалла на Milstan!
                            Nothing comes from nothing...

                            Коментар


                            • От: Kарта на Турция за Garmin

                              Някой може ли да даде работещ линк за картата на Турция 2011.10 за Мапсорс.

                              Благодаря предварително.

                              Коментар


                              • От: Kарта на Турция за Garmin

                                Излязла е и 2012.03 - покритието е тук. Айде пооглеждайте се за тази версия във форумите и дайте линк.
                                Nothing comes from nothing...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X