Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Нова карта на Турция

    Първоначално публикуван от mariqn_m Преглед на мнение
    А защо като я качих в мапсоурса и неможе да ми търси по градове,адреси? ето иконата ми седи бледа за търсенето от какво може да е нали е рутираща?
    Рутиране е да ти прави маршрут по зададени критерии - кола, камион, др, пеш.. и по най-бърз, най-кратък маршрут и т.н. от точка до точка!
    Търсенето е търсене на населено място, адрес, номер и др - като жк, бл и т.н.
    Турция и Гърция от Мапсорс рутират, но не търсят. Търсят само от имг файл, копиран на устройството или сд картата със съответния унл файл!!!

    Коментар


    • #32
      До: Нова карта на Турция

      А защо като я качих в мапсоурса и неможе да ми търси по градове,адреси? ето иконата ми седи бледа за търсенето от какво може да е нали е рутираща?
      Интересен въпрос,и аз се сблъсках със същият проблем и не посмях да си я кача на уредчето.Затова си качих тази,която е готово gmapsupp фаилче и тогава може да търси по адреси в уредчето...Същото забелязах и на AutoDrive 1.25-на готовото фаилче може,но в mapsource не!!!

      Коментар


      • #33
        До: Нова карта на Турция

        Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
        Турция и Гърция от Мапсорс рутират, но не търсят. Търсят само от имг файл, копиран на устройството или сд картата със съответния унл файл!!!
        пак ли не правя нещо като хората?

        В Гърция мога да търся, след като спазих технологията за изработване на унл файл

        В Турция - не....

        защо?

        Просто при въпроса - "в коя държава да търся" Турция не фигурира

        какво ли съм оплескал отново?

        Моля за съвет

        Коментар


        • #34
          До: Нова карта на Турция

          С какъв FID ти е Турция - 848?
          P.P. Предполагам , че не е версията за MapSource?

          Коментар


          • #35
            До: Нова карта на Турция

            да, 848 е
            не, имг файл е , качен в устройството Нуви200 и си работи чудесно, само дето не търси - няма я въобще картата в листа на картите, в които може да се търси
            дали има значение името? gmapsupp е
            и унл се казва така..
            какво ли ще да е?

            Коментар


            • #36
              До: Нова карта на Турция

              Значи всичко си е ок! Сега проверих... На фтп-то в Европа в Турция има файл TR.zip - вътре в него трябва да бъде картата на Турция - само имг с унл файл!!!. При мен всичко си работи - и търсене и рутиране. Файлът е някъде около 114мб!!!

              Коментар


              • #37
                До: Нова карта на Турция

                Извиниявам се на всички за подвеждането...

                ама аз съм си за ...

                те това имг отде съм го извадил, така и не разбрах.

                ама днес - днес бях като фурия. Явно вчера съм се заплеснал толкова здраво, че опищях форума с несъществуващ проблем - за което се извинявам

                114-те МБ си работят като слънце, всичко е точно.Картата рутира и търси. Ако ми беше намерила още вчера истинския имг, нямаше да вдигам фалшиви аларми

                Благодаря на всички.

                и се извинявам още един път

                Коментар


                • #38
                  До: Нова карта на Турция

                  Първоначално публикуван от gtsvg Преглед на мнение
                  ... На фтп-то в Европа в Турция има файл TR.zip ...
                  Изтеглих файла, но ми дават грешка при разархивирането. Дали архивът е повреден или проблемът е при мен ???

                  Коментар


                  • #39
                    До: Нова карта на Турция

                    Първоначално публикуван от kksnick Преглед на мнение
                    Изтеглих файла, но ми дават грешка при разархивирането. Дали архивът е повреден или проблемът е при мен ???
                    Днес на обяд ще кача Турция на спелеото отново, за да може Пацифик
                    да я прехвърли във ФТП-то!
                    Вече я качих на спелеото!
                    Последно редактирано от gtsvg; 11-03-08, 10:16.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Нова карта на Турция

                      Здравейте !
                      След като изчетох темата и линковете в нея стотина хиляди пъти
                      успях да инсталирам картата на РРС НР 6915 с Гармин ХТ.
                      Ако някой има нужда от моя опит-да пише.
                      Благодаря на всички взели участие в темата!

                      Коментар


                      • #41
                        До: Нова карта на Турция

                        Браво! Потрудил си се, разбрал си, направил си го! И това си е голямо удовлетворение!....

                        Коментар


                        • #42
                          До: Нова карта на Турция

                          Ако имате демо версии на рутиращи карти за MapSource качете ги някъде мога да ви ги върна в gmapsupp.img работещи със всички екстри, търсене, рутиране и т.н. и без откл. кодове. Мога да ги напасна и да рутират и м/у отделните държави. Не се майтапя. Ако някой проявява интерес да дава линкове или да ми пусне едно л.с.

                          Коментар


                          • #43
                            До: Нова карта на Турция

                            Здравейте! Специални благодарности на всички, които така безкористно помагат на заблудени ползватели като мен.
                            Появявам се във форума, разбира се с поредния въпрос.
                            След като инсталирах въпросната карта през мапсорса, стана както казахте - рутира, но не търси. Сега при опита ми да кача имг файла директно на устройството, спонтанно възникна въпроса, защо за тази карта тези файлове са два - part1 и part2. И какво се случва в този случай с unl -то. Не мога да преценя дали въпроса ми е много лаишки и ако е така се извинявам предварително.

                            Коментар


                            • #44
                              До: Нова карта на Турция

                              Файла е един! Просто при архивирането му е разделен на две части , защото файлообменника на който е качен не позволява файловете за upload да са по-големи от 100Mb. Разархивираш "part1" и той автоматично си поема "part2".

                              Коментар


                              • #45
                                До: Нова карта на Турция

                                Здравейте,
                                вече доста време чета из файлове дадени за упътване и въпреки това съм тотално объркан
                                Едно от нещата които не ми става ясно, е след като копирам файла gmapsupp.img в Нувито в папка Гармин, какво ще се случи с оригинално качената карта? Гледам че в същата тази папка вече има такъв файл, и със сигурност ще го презапиша.
                                Операцията със създаването на този .unl файл също не можа да ми се избистри. Къде трябва да го създам и какво трябва да съдържа той?

                                Продължавам да се боря, ако успея пак ще пиша.

                                Поздрави,
                                Иво

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X