Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kарта на Турция за Garmin - последна версия 2015 Т1

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Нова карта на Турция

    Поставете направо файла GMAPSUPP в прибора + файла GMAPSUPP.UNL и всичко си работи:
    http://rapidshare.com/files/79959126/nav10.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/79968022/nav10.part2.rar

    Коментар


    • #17
      До: Нова карта на Турция

      Благодаря , Милстан , така стана . Пък аз си мислех, че този начин с директното качване на gmapsupp.img е по-неудачния и не го пробвах . Сега в уреда всичко работи , в мапсорса си е постарому.

      Коментар


      • #18
        До: Нова карта на Турция

        Работи , ама друг път - при по-внимателно тестване открих , че вярно , открива адресите , ама пътя до тях го чертае върху базовата карта - както като изпробвахме метрогайд без .tdb файлчето.

        Коментар


        • #19
          До: Нова карта на Турция

          Ако чертаеш маршрут от България до Турция няма да стане , защото няма връзка между двете карти и чертае по базовата. Пробвай само в Турция.

          Коментар


          • #20
            До: Нова карта на Турция

            Така стана , благодаря отново . Аз пробвах да махна базовата карта , или да запиша тази като базова или gmapprom , и май става и така , но без базова си е неприятно да се работи .
            Поздрави и пак благодаря

            Коментар


            • #21
              До: Нова карта на Турция

              само за информация искам да добавя коментара на колегите от турския форум за gps и навигация. Според тях картата за iGo и за Garmin е една и съща без значение дали става дума за Истанбул или за останалата част на Турция.

              Коментар


              • #22
                До: Нова карта на Турция

                Някой моля да помогне със разясняването на качването на файла "gmapsupp.img" (резархивираният файл на картата на Турция) в nuvi-to и подкарването на картата...В смисъл какъв е този url файл,който трябва да се направи......не знам моля помогнете напънло невеж съм в тези работи,никога преди това не съм го правил и не искам да си прецакам nuvito...

                Коментар


                • #23
                  До: Нова карта на Турция

                  Свалих архива, разархивирах го. Има доста файлове IMG и други. Сега как да я подкарам картата?
                  Светът на Владо

                  Коментар


                  • #24
                    До: Нова карта на Турция

                    Първоначално публикуван от asterix85
                    Бреее...ама тя тръгвала...
                    Колега, моля разясни step by step алгоритъма на подкарването
                    и ако може, като за тъпи американци, защото въпросите , които възникват, са много, а отговорите, за съжаление са малко, или клонящи към нула....

                    благодаря от името на незнаещите

                    Коментар


                    • #25
                      До: Нова карта на Турция

                      Миии лесно...ама няма да обяснявам,ще четеш и сам ще се оправяш.Както и аз сам се оправях:
                      http://thepiratebay.org/tor/3944092/...g_to_Mapsource
                      http://thepiratebay.org/tor/3974687/...ls_by_JetMouse

                      Или вторият,най лесния,вариант е да си копираш цялото img файлче на GPS-a в папката ти Garmin и да му генерераш нужното кодче,като кодчето си го запишеш в същото на име файлче,но със рязряд unl.Примерно файлчето(unl) си го правиш на Notepad...
                      Пример:gmapsupp.img,gmapsupp.unl;turkey.img,turkey.unl

                      Коментар


                      • #26
                        До: Нова карта на Турция

                        безкрайни благодарности!
                        най-после видях нещо написано

                        ще чета, разбира се, и то с удоволствие
                        Колега, голям прозорец ми отвори пред очите - благодаря ти!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Нова карта на Турция

                          Стана! Много благодарности!
                          Светът на Владо

                          Коментар


                          • #28
                            До: Нова карта на Турция

                            Тая карта която е на ФТП-то за Турция NAVC0710 рутираща ли е?

                            Коментар


                            • #29
                              До: Нова карта на Турция

                              Първоначално публикуван от mariqn_m Преглед на мнение
                              Тая карта която е на ФТП-то за Турция NAVC0710 рутираща ли е?
                              да
                              Светът на Владо

                              Коментар


                              • #30
                                До: Нова карта на Турция

                                Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                                да
                                А защо като я качих в мапсоурса и неможе да ми търси по градове,адреси? ето иконата ми седи бледа за търсенето от какво може да е нали е рутираща?
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X