Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mazda Tribute 2.0 или Daewoo Musso 2.3TDI-120 К.С.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mazda Tribute 2.0 или Daewoo Musso 2.3TDI-120 К.С.

    Коя от двете машини си заслужава повеч
    Daewoo Musso 2.3TDI-120 К.С.-регистриран - март 2000 г. , пробег - 61000 км, цвят - Светло сив, особености - 4x4, ABS, Airbag, Аларма, Дизел, Дълга база, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, З Имобилайзер, Климатик, Лети джанти, Металик, Серво управление, Стерео уредба, Халогенни фарове, Центр. заключване или Mazda Tribute 2.0 - регистриран - юли 2001 г. , пробег - 140000 км, цвят - Т.зелен, особености - 4x4, ABS, Airbag, Автопилот, Дълга база, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Климатик, Лети джанти, Металик, Нов внос, Серво управление, Стерео уредба, Центр. заключване

  • #2
    което ти е по-проходимо и да се вмества в бюджета ти и какъв е тои?колко струва делото?а маздата?

    Коментар


    • #3
      И двета са на една цена 16000 лв.

      Коментар


      • #4
        ти решаваш

        Коментар


        • #5
          ако е единствен автомобил, по-добре Маздата... По-бърза, по-добра возия...
          Ако търсиш по-добри офроуд възможности - Деу-то

          Ако ти трябва сериозна офроуд машина - нито едното
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #6
            За мен маздата е на светлинни години пред мусото. И тя си има кахъри но един приятел има Мусо и досега едно хубаво нещо не съм видял от него. А за офф-роуд забрави и двата сува са гола вода. Маздата и си зимаш едни Bf. Goodrich all-terrain и си №1. Нито сменяш зимни/летни хем можеш да издрапаш някъде ако се наложи. Обаче леко и с двата "джипа" щото на гаден терен се трошат като китайски уокмен. Успех
            УАЗ - Where I go there are no roads!!!

            Коментар


            • #7
              За Мусото мога да ти помогна. но за Маздата не знам:
              Тоя двигател е слаб за Мусо; 2,3 е 4 цилиндров.
              Ако за същата цена си намериш 2,9 е доста по добре.
              (Той е всеизвстния петтак на Мерцедес, само че е лизингов )

              Виж http://www.m1911.org/musso.htm
              Дано да се ориентираш

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Alexander
                За мен маздата е на светлинни години пред мусото. И тя си има кахъри но един приятел има Мусо и досега едно хубаво нещо не съм видял от него. А за офф-роуд забрави и двата сува са гола вода. Маздата и си зимаш едни Bf. Goodrich all-terrain и си №1. Нито сменяш зимни/летни хем можеш да издрапаш някъде ако се наложи. Обаче леко и с двата "джипа" щото на гаден терен се трошат като китайски уокмен. Успех
                като гледам аватара ти, явно разбираш от "трошащи се" автомобили


                човека едва ли е хард-офроудър щом се е насочил към тия два варианта...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #9
                  В интерес на истината не съм хард офф роудър , но за multiple purposes vehicle е доста добър.
                  В настоящия момент се катеря по едни снежни хълмове с около 70 см сняг и се справя доста добре.
                  Само за инфо сменях си амортисьори (оригиналните са доста боклучави), сложих си heavy duty - военно изпълнение за Мусо и ми излезнаха 75лв. парчето. Сметките оставям за вас.
                  Та поддръжката не е никак скъпа. А и всеки си знае чергата.

                  Коментар


                  • #10
                    ставаше въпрос за колегата, който иска съвет, че едва ли е "хард-офроудър"
                    70см сняг по хълм ми звучи доста заинтригуващо... има ли шанс да се присъединя някой път с мойто сувче? само да е след 28.12, че дотогава ще съм зает...
                    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                    Коментар


                    • #11
                      Здравейте. Искам да уточня, че не търся кола за екстремни преживявания, а кола със сравнително евтина поддръжка и с която да мога да се движа по непочистените ни пътища през зимата. Чул съм за Daewoo, че са с двигател на мерцедес за това се насочих към тях, но колата не е само двигател. За това искам съвет от вас.

                      Коментар


                      • #12
                        и от мен едно уточнение: 2.3ТД не е 120кс, някъде към 90... 120кс е големия мотор 2.9ТД /дето го слагат и основно на Мусо/...

                        когато избираш м/у 2 коли втора ръка, всичко е въпрос на техническо състояние на колите - вземи тази която е в по-добро състояние...
                        ако всичко е реално и без "хитринки", би трябвало Маздата да е по-добра... Моторите са по лиценз на Мерцедес, но са морално остарели... Да не кажа голяма дума, ама японските двигатели не са по-лоши от немските, даже...
                        освен това Маздата е по-близка до лек автомобил и следователно по-подходяща за всекидневна употреба...
                        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                        Коментар


                        • #13
                          До: Mazda Tribute 2.0 или Daewoo Musso 2.3TDI-120 К.С.

                          2.9td е по-добрият двигател за Мусо и е по-евтин вземи си 2.9тд

                          Коментар


                          • #14
                            До: Mazda Tribute 2.0 или Daewoo Musso 2.3TDI-120 К.С.

                            От скоро карам Мусо и нищто добро не мога да кажа Ел инсталациата си прави каквото иска Скоростите влизат трудно Ауспоха заминава бързо и много други дреболийки които ти хабят нервите

                            Коментар


                            • #15
                              До: Mazda Tribute 2.0 или Daewoo Musso 2.3TDI-120 К.С.

                              Първоначално публикуван от kokushka Преглед на мнение
                              2.9td е по-добрият двигател за Мусо и е по-евтин вземи си 2.9тд
                              Тои човека сигурно е сменил 3 коли от 2005г досега
                              ZX-12-R;KLR 650;VULKAN 900;JAWA 350 с кош;JEEP CHEROKEE 2.8;SUBARU IMPREZA

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X