Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неграмотни постове !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Неграмотни постове !

    Първоначално публикуван от BigHill Преглед на мнение
    Все още нямам решение на проблема.Сменяхме всички кабели свещи стъпка мотор и си глъхне когато си поиска дори си огасфа от време на време
    Звучи ми като фамозното овца / уфтсъ.
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: Неграмотни постове !

      Абе, Боголюбе! Не си ли чуфал за ога с фа? Става дума за нотата фа, която звучи с особено голяма ога. Нещо като Фортисимо, но в темпо от игриво Алегрето към Адажио, с загъхфащи нотки към Пианисимо, но така, няколко пъти Да Капо ал Фине, докато мине ф Граве, слиза с две Октави и метрономът спре. Фсе едно не ти е огасфала колата, та са правиш на критик.
      Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

      Коментар


      • От: Неграмотни постове !

        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
        Абе, Боголюбе! Не си ли чуфал за ога с фа? Става дума за нотата фа, която звучи с особено голяма ога. Нещо като Фортисимо, но в темпо от игриво Алегрето към Адажио, с загъхфащи нотки към Пианисимо, но така, няколко пъти Да Капо ал Фине, докато мине ф Граве, слиза с две Октави и метрономът спре. Фсе едно не ти е огасфала колата, та са правиш на критик.
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • От: Неграмотни постове !

          Първоначално публикуван от lubo827
          zdr.neznam kak da zapo4na zahtoto imam strahno mnogo vaprosi i bix se radval ako mi otdelih vreme da mi razqsnih nqkoi nehta ako ne te zatrydnqvam i ako e ydobno.ot postovete ti razbiram 4e imah patna pomoht.az v momenta se namiram izvan bg.no sam namislil da se pribiram i da si vzema edna platforma s koqto da xodq da vkarvam koli ot evropa i prez drygoto vreme da q rabotq v grada.imam strahno mnogo vaprosi taka 4e ako e ydobno da se svarjem na vaiper i feisa nqma da e loho da mi razqsnih nqkoi nehta.blagodarq predvaritelno.
          По-неграмотно комай няма как. Освен, че е на маймуница с грешки е и с нормални за българските думи букви. Демек дори и маймуницата е неграмотна. Бях готов да се хвана на бас, че и името ще си напише с грешки, но му видях ника.
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • От: Неграмотни постове !

            Аз съм получавал много лични съобщения написани на шльокавица, и макар да имам отговор на питането-нарочно не отговарям. Ако питането е на кирилица, макар и с лош правопис-помагам колкото мога.

            Макар и в началото на участието ми тук не бих отговорил и на неграмотен български, нищо, че е на кирилица. Просто вече свикнахме с гадното, и само по-гадното вече ни прави впечатление. След години може и да започнем да отговаряме и на шльокавиците, както е тръгнало...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • От: Неграмотни постове !
              Понеже взех нов камион и го преправих на платрформа за репатриране на строителна техника,сега остава да му сложа пътеки.Проблема е че хубавите и здрави пътеки от алумин ми трябват са с цена на 3000лв за чифт ,а тази цена ми е доста над биуджета.Искам да попитам някой правил ли е пътеки за репатриране на тежки товари и ако да ,да даде съвет какви профили да взема и с каква дебелина ако може и някой чертеж още по добре.Камиона е предвиден за репатриране на товари до 8 тона.Пътеките ще са с дължина около 2.50метра.

              Бюджет ...
              На нас клиренс ни трябва , не скорост

              Коментар


              • От: Неграмотни постове !

                http://www.offroad-bulgaria.com/show...08#post3030608

                То почти цялата тема си е от неграмотници, май!
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Неграмотни постове !

                  Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                  Понеже взех нов камион и го преправих на платрформа за репатриране на строителна техника,сега остава да му сложа пътеки.Проблема е че хубавите и здрави пътеки от алумин ми трябват са с цена на 3000лв за чифт ,а тази цена ми е доста над биуджета.Искам да попитам някой правил ли е пътеки за репатриране на тежки товари и ако да ,да даде съвет какви профили да взема и с каква дебелина ако може и някой чертеж още по добре.Камиона е предвиден за репатриране на товари до 8 тона.Пътеките ще са с дължина около 2.50метра.


                  Бюджет ...
                  Като рече "бюджет", та се сетих за един уж грамотен компютърджия, дето работеше при мен, и ми се хвалеше колко евтино си бил купил едикаква си бормашина с марката БЪДГЕТ!!!

                  Ами, Здравко бе, това се чете Бюджет, и качеството е съответно и на цената , и на името...

                  Хайвана седя, мисли, осмисли, и наведе поглед.
                  Аз се засрамих повече от него, заради неграмотността му..

                  Коментар


                  • От: Неграмотни постове !

                    Следващият учен:

                    имам проблем с моита нива и искам мнение тук ако може перките за охлаждане на радиатора се вклиучват след 100 градуса от какво е така смених главата всичко по двигатела смених термостата и датчика и пак е сащощо ако някои знае да каже мс предварително
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • От: Неграмотни постове !

                      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                      ...бе, това се чете Бюджет...
                      На английски не се чете баш бюджет.
                      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                      Коментар


                      • От: Неграмотни постове !

                        Първоначално публикуван от v.matsanov_2003
                        Това е моят Мерцедес. Един път срещам едни руснаци ими казват мерцедеса е като маза. Затова аз го вкарах във морето до врата имаше вода и ми се извиниха Мерцедеса не е като маза а като камаза
                        Първоначално публикуван от v.matsanov_2003
                        Емил пз май ти си глупав всички вие във този форум живеете във някакъв измислен свят от камаза джугани и зилове във Велинград има само манове щаери и ивеко само тва върви по гората никакви руски боклуци.А камионите които са за дърва са само шкоди самосвали и бордови.Разберете тези руски дръгели се броят на пръсти.
                        "Колегата" държи рекорд и по брой пуснати теми за един ден :4 И то по сходна тематика .
                        Любопитното е, че и в четирите трудно може да му се намери правилно съставено изречение .
                        Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                        Коментар


                        • От: Неграмотни постове !

                          Още един.

                          Здравейте колеги имам проблем с форд бронко 2 като кара на равен участък всичко е ок обаче малко неравно и на моменти спира да върти задния диференцял даваш си газ и нищо и изведжнъж захапе и тръгне странно ми е да е от диференцяла защото незнам какво може да стане там да работи да не работи . или или .. според мен .. по скоро ме съмнява да идва проблема от раздатката защото джипа е диган доста и ме съмнява дали карданите не идват къси възможно ли е това да прави мизерийте предния кардан точно дето влиза в раздатката видимо е окколо половин см излязъл от раздатката самата ос назъбената дето върти според мен проблема е в дигането дайте мнение за проблема озад възмжно ли е сами я диференцял вътре нещо да изклучва или раздатката нито трака нито странни шумове просто караш си и изаведнъж си се форсиса без да върви на всички скорсоти слагаш му 4х4 тръгва заради рпедното и захапва и задното с ръчни скорости е ?
                          Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X