Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Неграмотни постове !

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Неграмотни постове !

    Още една..
    Първоначално публикуван от dadokoko Преглед на мнение
    .........
    .... кои коли са първите 5- ..........

    Коментарът е за Тетевен 2012.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

    Коментар


    • #77
      От: Неграмотни постове !

      Вярно, Стояне. Но от толкова поправки съм го пропуснал.
      Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

      Коментар


      • #78
        От: Неграмотни постове !

        Първоначално публикуван от Hineca Преглед на мнение
        здравейте дядоми имаше Вартбург 353 с и сега е на 46 000 км за това се замислям да му сложа гас не ми се дава на циганите за 300 лева а ми трябва и кола за работа понеже до вилата ми се стига по каманист път а не ми се разсипва алфата та въпроса ми е къде в плевен могат да ми направят такава инсталация ?
        Като за начало- тук:

        Здравейте. Дядо ми имаше Вартбург 353 S, който сега е на 46 000 км. Затова се замислям да му сложа газ. Не ми се дава на циганите за 300 лева, а ми трябва и кола за работа, понеже до вилата ми се стига по каменист път, а не ми се разсипва алфата. Та въпроса ми е -къде в Плевен могат да ми направят такава инсталация ?
        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

        Коментар


        • #79
          От: Неграмотни постове !

          Pi4ove , moga li da popitam ne6to . V4era opitah da zapalq, no mi beshe padnal ,akomulatora . Zaredih go (ne sum 100% siguren dali pravilno, ili naopuki) . No kato go slojih(purvo plius ,posle minus) zap4na da iskri , naprejenieto produlji natatuk po kolata, izleze pu6ek i go mahnah . Ta se 4udq kakva prostotiq sum napravil ? Blagodarq predvaritelno.

          Превеждам: Пичове, мога ли да попитам нещо? Вчера опитах да запаля, но ми беше паднал акумулатора (заредих го, не съм сигурен дали правилно или наопаки). Сложих го (първо +, после -) и започна да искри, напрежението продължи нататък по колата, излезе пушек и го махнах. Та се чудя каква простотия съм направил? Благодаря предварително.
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          08седем9010З60
          MAKE RALLY NOT WAR
          Confidence in Motion

          Коментар


          • #80
            От: Неграмотни постове !

            Първоначално публикуван от krasimir petrov77 Преглед на мнение
            Колеги здравеите от скоро сам собственик на терано2 2.7тди 98г.Имам проблем с халогените не светиат нито отпред нито от зат .индикациата на таблото си свети,ако ниакои може да помогне 6те сам много благодарен.благодариа ви преджарително.
            Колеги, здравейте. От скоро съм собственик на терано2 2.7тди 98г. Имам проблем с халогените -не светят нито отпред, нито отзад. Индикацята на таблото си свети, ако някои може да помогне ще съм много благодарен. Благодаря ви предварително.
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • #81
              От: Неграмотни постове !

              Това е обява от един сайт, няма да казвам кой е той.


              Предлагам ви за продан нововнесен в страната коръб изработен от кестен,двигател форд-марин-85к.с.,муфа,ротур,холандска кърма.помпа.изклучително маневрен.
              Мореходен докаран е на ход ,моксимална скорост около 10 възела при разход от 8 литра на час,среден ход околко 4-5 литра 6 възела.2броя резорвоари по 200 литра.в момента е изваден на брега има нужда от ремонт по пордовете.Палбата ще се облича в стакломат-пластмаса .Подходящ за всякакъв вид риболов,,както и за преустроване в коръб за пикници и разходка..Цената на коръба е за състоянието в което е в момента.Предлагам съдеиствие при транспорта , при покупка..
              Защото животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни.

              Коментар


              • #82
                От: Неграмотни постове !

                http://www.offroad-bulgaria.com/show...76#post2088176
                Здравеите имам прага няма лебетка обче се налага да сложа.Посаветваите ме какава да сложа.дали оригиналнатае добра или да тарся друга и каква схте ми сваши работа ,казжат за оригиналната че не е много добра ПОМАГАИТЕ за дарводобив е.много ще сам благодаренза савети.

                Коментар


                • #83
                  От: Неграмотни постове !

                  Първоначално публикуван от smaleto Преглед на мнение
                  колега със гстъ съм сигорен че има ефект,чувалсъмго от много хора но така и незнам колко на литар нафта се слага,а искам да пробвам
                  Това не знам дали не е нарочно така написано...
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • #84
                    От: Неграмотни постове !

                    По-скоро не е писано така нарочно. Чел съм и други негови "произведения", та така си пише човека.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #85
                      От: Неграмотни постове !

                      От тук:http://www.offroad-bulgaria.com/show...65#post2757865

                      Здравейте колеги случайно се натъкнах на едни уазки които ще ги продават и реших да споделя
                      ако никой има нужда от нещо може да каже и може
                      лошото е че трябва да се вземе цяла и да се разглоби
                      защото не ги дават на части
                      а има няколко но от всички са взели по нещо ако някои има нужда от нещо да пише
                      идеята ми е да вземем една или две и всеки да си вземе нужното за себе си
                      аз сам от София и имам място къде да се докара
                      само трябва всеки да дойде да си свали нужната му част
                      не става въпрос аз да изкарам пари а колегите да си вземат нещо на подобри цени
                      примерно всеки да каже каква цена го устройва за дадена част и така да съберем пари да се вземе цялата
                      има няколко буханки и две 469 с твърт таван.
                      0осем9осем7шест0осем7едно
                      Миро

                      Коментар


                      • #86
                        От: Неграмотни постове !

                        Печели в категория "Най-дълго изречение". Все пак започва с главна буква и завършва с точка!
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #87
                          От: Неграмотни постове !

                          Колегата е мераклия, поне това се вижда от темата му, за което адмирации . Даже и две регистрации си е направил с почти идентично име...........видно от последните му няколко мнения-някои едно под друго с приложените снимки
                          SUV

                          Коментар


                          • #88
                            От: Неграмотни постове !

                            Първоначално публикуван от dizo Преглед на мнение
                            Да пераврфазирам мнението на питащият-Qashqai vs Yet.Като цяло мога да кажа-и двете не ми харесват.
                            ..
                            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                            Коментар


                            • #89
                              Още един!

                              здр колеги
                              искам да възстановя въздушното окачване на моята джипка та историята е следната
                              при покупката му беше качен на пружини дадоха ми всичко свалено от него в един кашон компресорът отворен трябвало само да го ремонтирам
                              след огледът разбрах че не става вътре не му светят никакви лампички по копчетата за окачването
                              вчера взех компресор накичих почти всичко буксата на управлението под седалката беше откачена закачих я
                              но нищо не се получава бушона и релето са на мястото за окачването задните кантари са свалени може ли да е от тях
                              какво би трябвало да се направи да се провери за да почне да работи системата та тогава да си играя да слагам възглавниците
                              благодаря предварително
                              Последно редактирано от ISG; 01-06-15, 06:37.
                              Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                              Коментар


                              • #90
                                От: Неграмотни постове !

                                Следващият:

                                Първоначално публикуван от vasko_83 Преглед на мнение
                                здравейте можели някой дами каже как даоправя следния проблем имам Алхамбра 1,9 тди 2003 г на която ней работят мигачите нито от лостчето нито от бутона за авариините но като включа нькой от мигачите и отворя вратата зумера се включва и започва да свири,също така неми работят планфоните,сентралното,потгряването на седалките и касетофона все едно ток неим ходи а всичко останало работи като ел стъкла,фарове,климатроник,меслех че е от комфорд модола заменихго с друг но пак същото прави като със стария,някой имал лие този проблем и как гое оправил,моля пишете
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X