Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Kia Sorento

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Kia Sorento

    Оригиналните мисля,че са маслени.Да,меки,конфортни,ама за гората не стават.Виж КОНИ или Билщен,газови двойнодействащи и по възможност-регулируеми.Това за возията.За лифта си трЕбват пружини.Не съм търсил,но тука има хора,коита са "на ти" с тунинговите фирми,та не мисля че ще е голям проблем.Ама е цифра за тази кола де....Не е лошо да се погледне и в Гладиатор...
    Относно гумите,спокойно може да се кара с някое по-меко "мудтеренче" по асфалта,та да не вие.Гудиър Вранглер например.Аз ако бях,щях да сложа Кобри на секундата.По-тежки са,ама много важно.Пак ще си върви,с този двигател може и да не ги усетиш особено...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #62
      До: Kia Sorento

      Кобрите са добра идея , какво представляват (ако има някой линк да видя ) и най-важно - колко и от къде?
      А лятото ще мога ли да карам с тях?
      п.п другите неща постепенно , че сигурно трябва да притежавам банка за тях...

      Коментар


      • #63
        До: Kia Sorento

        Опитай обратно.Първо окачване и след това го запълни с гуми.Иначе ще има да сменяш...
        А Кобрите са регенерат на Малатеста.Може спокойно да си ги качаш когато,както и където пожелаеш.Единствено на лед и силно утъпкан сняг имат собствено мнение за посоката...
        http://www.malatesta.it/
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #64
          До: Kia Sorento

          За гумите ,май няма там моя размер 245х70х16"
          А тука в София къде се предлагат , може да има подходящи

          Коментар


          • #65
            До: Kia Sorento

            Има бре.Що да няма.
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #66
              До: Kia Sorento

              Сорентото много тежи , незнам дали това е реално 2056кг. празна
              Мислех , че е под 2 тона Като гледам на почти всички джипките са под...
              Ще я претегля някаде , че това не ме кефи
              Или ще сваля нещо излишно от нея
              А с динамикаката няма проблеми, не се усеща тежест

              Коментар


              • #67
                До: Kia Sorento

                Е,170 коня и 400 нютъна,кво да и тежи...Междудругото,моята беше 150 коня.Чип?
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #68
                  До: Kia Sorento

                  Ще има чип! Има една фирма предлага много добър за 1070лв.
                  Става на 200 к.с и 430 нютона , а някои твърдят , че бил слаб мотор 2.5CRDI , е не може да се сравнява с SRT8 , но в този клас 2.5 няма американски с по добри показатели
                  Ти докаде стигна с лунохода , ще излиза ли скоро на трасето? Щях да идвам да го видя , ама много работа... , ако ходиш на трофито в Троян може там да се видим , аз ще съм там със сигурност.

                  Коментар


                  • #69
                    До: Kia Sorento

                    При 100% блокаж е много хард
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tda5I...eature=related

                    Коментар


                    • #70
                      До: Kia Sorento

                      Първоначално публикуван от General Преглед на мнение
                      Ще има чип! Има една фирма предлага много добър за 1070лв.
                      Става на 200 к.с и 430 нютона , а някои твърдят , че бил слаб мотор 2.5CRDI , е не може да се сравнява с SRT8 , но в този клас 2.5 няма американски с по добри показатели
                      Ти докаде стигна с лунохода , ще излиза ли скоро на трасето? Щях да идвам да го видя , ама много работа... , ако ходиш на трофито в Троян може там да се видим , аз ще съм там със сигурност.
                      Зрд. някой има ли идея след чипа какъв ще е ресурса на двг. А също как се справя мотора с наша нафта?Поздрави

                      Коментар


                      • #71
                        До: Kia Sorento

                        Да питам ползващите Соренто. Вчера за първи път пробвах едно. 2.5 дизел, с ръчни скорости. Въпреки, че по километраж беше на 100К км, доста добро впечатление ми направи. Не скърца нищо от интериора, въпреки пластмасите. Не люшка много също. Това, което ме озадачи е, че при включване на бавни и по-важно при изключване на същите се усеща един... не точно удар, а тласък. От вън може да се чува и щракване .. не знам. Нормално ли е това? Всъщност за изключване на бавните трябва ли да се връща назад? Щото пича си караше само напред. А, и копчето за режимите на задвижването беше само с две позиции - ауто и лоу 4х4.
                        Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                        Opel Frontera V6

                        Коментар


                        • #72
                          До: Kia Sorento

                          Така е.Нормално е,защо системата на включване на 4х4 и бавни е с електро-хидравличен съединител и ел.моторче в раздатката.Хъбове няма и не е необходимо да се връща назад...
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #73
                            До: Kia Sorento

                            Благодаря.
                            Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
                            Opel Frontera V6

                            Коментар


                            • #74
                              До: Kia Sorento

                              Здравейте колеги и за много години, живи и здрави вие и семействата ви.Пиша в тази тема защото не мисля,че има смисъл да се отваря нова за едно питане а то ако е рекло ще стане дискусия. Някой да има на идея какви са клапаните на Соренто 2.5 дизел т.е. хидравлични или механика,че имам едно неприятно чукане което изчезва на загрят двигател т.е. не изчезва ами се приглушава и изостря след като поработи на място.Мислех си да не би да е дюза...то нали работят на различно налягане но по ми прилича на клапан. И в този ред на мисли си мисля да има запушен водач ако са хидравлика.Някой ако знае и някой линк за Киа за двг.по детайлно да се види ще съм много благодарен ако го постне тук.Поздрави и весела и доходна.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Kia Sorento

                                здравейте и от мен, вече твърдо съм решил че ще си купя кия соренто, но все още се двоумя дали да е с ръчна или с автоматична скоростна кутия.
                                Ще съм много благодарен ако някой колега с опит сподели кой вариант е по добре за леко офроедче
                                08888 седем шест 888

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X