Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гражданска отговорност? (Как се определя премията?)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от Kраси
    Жоре говори се че тези 40 лв. на алианс немогат да покрият евентуални щети недай боже. и тогава биха възникнали много спорни ситуации и доплащане от джоб
    Не мисля че е така! Гражданската си има лимит на отговорност, и се регулира от държавата какво трябва да включва. Т.е. това че плащаш по-малко е защото риска да направиш произшествие е по-малък, а не защото ти покриват по-малка като сума!
    LZ1JJJ

    Коментар


    • #17
      Тая система за оценяване е малко недоизмислена! Застраховката е на кола, а не на човек. Аз ако пратя дядо ми, дето има книжка от 30 години и няма нито едно нарушение да ми направи застраховка на колата, коята аз ще карам ( имам книжка от 2 дена и се водя рисков шофъор ). Къде е смисъла на цялата работа

      П.С. Къде мога да си направя възможно най-тънко Гражданска на 2500+
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #18
        аз на това му казвам тъпи оправници! ИСкат да ни вземат парите, но дори са некадърни да измислят най-безшумния начин!
        Та за алианс разбрах, че не е по това дали имаш проишествия ами е по възраст, което значи, че ще ми одерат кожата, защото аз проишествия нямам(дори фиш несами писали никога), а съм гонен от полицаи неколкократно! За катастрофи правил съм само една и тя нефигурира в досиетата на кат понеже беше извън пътя и при скорост от 80км спиках предна дясна гума! Беше много нанадолно и 10 метра се влачих по мокрите павета(пръст), след което се врязах в бетон висок 60см! Резултата беше спукан прозорец(от огледалото което бях сложил от москвич) и бронята половината либсваше! Драпнах половината тенеке, смених гумата, запалих и си отидах! А и на ролбана отпред имаше малко поражение се едно беше отхапал някой от метала на едната страна шина!
        Та за застраховките разбрах, че в ДЗИ нямало такива възрастови групи! Винаги е няква средна стойност!
        А за конете и кубиците обясниавам го с факта, че данъците са на коне и ако сакън някой неси е дал парите там поради повече кубатура му одрязват главата в застрахователното!
        4ао
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X