Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съвет за халогенни фарове на Фронтера

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съвет за халогенни фарове на Фронтера

    Здравейте драги Фронтерковци...
    Моля за съвети и мнения от ваша страна по следния въпрос
    Искам да сложа 4 халогенки на предният роулбар.
    Та питанетето ми е като са един до друг на една линия
    Дали ще имам някакви проблеми с КАТ?
    Мисля да слагам от правоъгилните с пластмасов капак отпред и да се ползват само в гората.
    Или ще е по-добре да са кръгли като на снимката която ще приложа.
    Сега е без фарове и искам да стане като на втората снимка
    Роулбарите са еднакви,само че моят защитава и фаровете.
    Благодаря ви предварително
    Честито на именяците и весело посрещане на новата 2008 година
    Прикачени файлове
    Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

  • #2
    До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

    за да нямаш проблеми с КАТ, фаровете трябва да са с капаци... В момента контролът е силно занижен, но по правилник не може да има допълнителни фарове, монтирани по-високо от основните /например на тавана/, освен ако не са с калъфи/капаци...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

      Виж моята предница.Така е нарисувана и в книжката,която е във форума.Това е оригинален заводски вариант.Считам,че така може да се направи без проблем и ще отговаря на всички изисквания.На КАТ защото е фабричен вариант и на колегата Рекаро,който иска 4 допълнителни халогена.При мен са 2 за мъгла и 2 за дългите+тези на фаровете.
      Прикачени файлове
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #4
        До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

        Да зная,че това е заводския Face на Фронтера.
        Но ми се ще нещо по различно и май ще сложа от правоъгилните с пласмасов капак отпред.
        И така няма да пречи на никого предполагам,пък и ще ги пази от недобронамерени завиждачи
        Няма лош автомобил.В повечето случаи има лош собственик ;)

        Коментар


        • #5
          До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

          Замисъла с четири кръгли успоредни халогена е супер.Когато си префасонирах булбара сложих четири!Но дойде и първият проблем-започна да ми грее водата над нормалното особенно в грда.Махнах двата за проба и Чудо-няма загряване!В последствие смених радиатора с чисто нов /имаше нужда/но не ми остава време да мантирам другите два халогена.Това ще стане и то съвсем скоро защото джипа изглежда по съвсем различен начин,а и е много ефективно,като електрожен!

          Коментар


          • #6
            До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

            Ето и един вариант с фотошопа, но ми идва малко в повече

            оригинал



            с халогенчета



            Дори и да се реализира подобен проект, едва ли ще издържи дълго,много ниско идват

            Коментар


            • #7
              До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

              Абе що се мъчите с тези светкалки? Я вижте аз на Гранда какви сериозни светлини бях сложил
              Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

              Коментар


              • #8
                До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

                По принцип аз съм повече от доволен ... стандартното светлинно оборудване на фронтерата си ми стига, колегата понеже подхвана темата за търсенето повече на оптичен ефект

                Коментар


                • #9
                  До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

                  Колега аз сьм сьс 6 бр високо на тавана никакав проблем с ПОЛИЦАЙТЕ.
                  Прикачени файлове
                  Последно редактирано от Евгени turboto; 28-12-07, 16:26.
                  sigpic

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

                    Тази фронтера 100% ще има проблем с загряването.

                    Все пак конструкторите са измислили 2-горе и 2- доло,а не 4-посредата.
                    Най готино е горе подобно на колегата Turboto45,според мен малко е претрупано 6-бр.Сега работя по моята и вграждам 4бр.в багажника.Като си я представя добре ще изглежда.
                    Абе колега VILIK-дай да я поизкаляме тая фронтера малко,тя направо е за пример
                    OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

                      Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                      Т
                      Абе колега VILIK-дай да я поизкаляме тая фронтера малко,тя направо е за пример
                      Ще пусна и снимки на кал де ... май на всички това ви е мечтата да ми видите мръсна фронтерката консервирал съм я за зимата ( майтапя се)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

                        Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                        Тази фронтера 100% ще има проблем с загряването.

                        Все пак конструкторите са измислили 2-горе и 2- доло,а не 4-посредата.
                        Най готино е горе подобно на колегата Turboto45,според мен малко е претрупано 6-бр.Сега работя по моята и вграждам 4бр.в багажника.Като си я представя добре ще изглежда.
                        Абе колега VILIK-дай да я поизкаляме тая фронтера малко,тя направо е за пример
                        Колега 4 бр нещо не ми се вьрзваха на тва дьлго копе и за това сложих 6 .Пьк никога не е лошо да имаш в повече.
                        sigpic

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

                          Да ама рискуваш да отидеш в категория TIR

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

                            Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
                            Виж моята предница.Така е нарисувана и в книжката,която е във форума.Това е оригинален заводски вариант.Считам,че така може да се направи без проблем и ще отговаря на всички изисквания.На КАТ защото е фабричен вариант и на колегата Рекаро,който иска 4 допълнителни халогена.При мен са 2 за мъгла и 2 за дългите+тези на фаровете.

                            Привет, да те разбирам ли, че фабрично горните /кръглите/ не са халогени - а са дълги. При мен за съжаление липсват и мисля да слагам, а и куплунгите си стоят, но мислех, че и те са халогени.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съвет за халогенни фарове на Фронтера

                              гледам че бялата фронтера има халогени на покрива и лебедка
                              как са захванати и двете и как стои въпросът със захранването им
                              има ли нужда от по-силен генератор ?
                              BMW X6

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X