Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: CRF mania (само за пристрастени)

    Това го пускам специално за Chinela....ето, много добри новино от Хонда...
    https://ultimatemotorcycling.com/201...-9-fast-facts/
    Хонда пускат цели 5 изцяло нови модели за 2019
    Най-накрая, дълго чакания CRF450X, инжекцион, 6 скорости, титаниев резервоар и мнго други шукарии....
    MX "KRT".....MX KRECUL RACING TEAM....

    Коментар


    • От: CRF mania (само за пристрастени)

      Гледам ,че и хамериканците са изпаднали в луда еуфория покрай този нов crf 450L .Надяват се ,че това ще е следващия дрз 400 (дуал спорт с непретенциозна поддръжка) или идеалния пенсионерски мотор .Дават му 32 000 км интервал преди първото по-сериозно обслужване (което за мен значи ,че за тези километри ще се сменят само масло , филтри и най-много някой реглаж на клапани ).Според мен ще е много кораво ендуро ,като тези които се правеха в края на миналия век .
      Последно редактирано от GeToVvV; 25-05-18, 16:42.

      Коментар


      • От: CRF mania (само за пристрастени)

        purchase linkedin connections and enhanc your company.

        Коментар


        • От: CRF mania (само за пристрастени)

          purchase linkedin endorsements.This can help you improve your professional identification on the internet.

          Коментар


          • От: CRF mania (само за пристрастени)

            Здравейте.Карам CRF250R 2007 година.Откакто го имам(2-3 смени на масло) го карам с Motul 300V 10w40,двигателя работи добре,но когато позагрее скоростите почват да влизат малко трудно.Може ли да ми предложите с какво масло е по-добре да го карам.Гледам Agip 10w60,но не знам как е като масло,пък и в менуала пише 10w30 или 10w40.

            Коментар


            • От: CRF mania (само за пристрастени)

              Здравейте колеги! Карам ЦРФ450Р 2005 придимно в гората,на 10 градуса усещам че почва да грее.Така идеята ми е следната,че лятото ще се хвърлят води и за това,да премина на тунинг радиатори които са по големи,и да сложа две перки понеже звездата ми е сменяна и има изходи 12в. някой правел ли е нещо подобно.

              Коментар


              • От: CRF mania (само за пристрастени)

                Основното греене идва от бедна смес, опитай да качиш жигльорите с по-малко нагоре и виж резултата.
                Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                Коментар


                • От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Здравейте,за пръв път пиша в подобна тема и ако правя грешки се извинявам предварително. Имам црф 450х 2008г. Въпроса ми е ,разпределителния вал има луфт от 0,20мм в аксиално направление, движи се в вътрешните гривни на лагерите,това нормално ли е?

                  Коментар


                  • От: CRF mania (само за пристрастени)

                    Здравейте,имам црф 450х 2008г.Въпроса ми е :разпределителния вал има аксиален луфт от 0.20мм луфта е между вала и вътрешните гривни на лагерите това нормално ли е?

                    Коментар


                    •  

                      Коментар


                      • Много се радвам на црфа и ще взимам црф250 2008.Ще може ли мнение за тоя модел тази година как е? Какви проблеми прави?

                        Коментар


                        • Здравейте имам проблем с Honda crf 250 2006. Мотора студен пали доста трудно, а до преди студовете нямаше проблем палеше от първо второ ритане. От какво може да е? Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • Причината е студа , на мотора най-вероятно му няма нищо. Най-вредното нещо за двигателя е студения старт. Ако нямаш топъл гараж , завиваш мотора с покривало , , найлон , слагаш една духалка под двигателя да го загрее , и тогава палиш. По този начин значително ще удължиш живота на двигателя.
                            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                            Коментар


                            • Здравейте, днес запалих мотора, но когато му дам газ глъхне и гасне. От какво може да е? Благодаря предварително!

                              Коментар


                              • Вода в карбуратора , една капка е достатъчна.
                                В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X