Обява

Свий
Няма добавени обяви.

CRF mania (само за пристрастени)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Да, ама за какво ти е този багажник

    Коментар


    • #17
      Аз бих си завързал раницата с инструменти там, а не на седалката, както в момента.

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от Different_Soul
        Не виждам за какво са ви тез багажници.. няма смисъл просто да се дават толкова много пари когато изработката на нещо такова според мен е доста проста
        Дори да неможеш да си направиш нещо такова отиваш при некой "майстер" и ти прави не за 170 а за 30$ и си супер доволен
        Да не говорим, че дори и на външен вид ще го докара
        Само дето ще е желязен и двойно по-тежък и по-слаб
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #19
          Този багажник е голяма тъпотия, имайки в предвид че тежи колкото инструментите които ще носиш. Има един чантички на уфо(имам на склад от тях 23Евро) дето се слагат на задният калник и са почети безтегловни.

          А за другите црф маняци:

          Ако някога имам црф ще си направя рамката на допълнителен резервуар, има повече информация в нет-а. Мисля че събираше почети 2 литра! Отделно предната част на рамката може да стане преливник за радиаторите за тези дето не са Х. Някога бях голям фен на този мотор и много съм чел за него. Баджа дизаин също предлагат кит с резервуар за масло, за да не сменяш толкова често маслото. Кита се слага под двигателя и е в вид на предпазна тава. Отделно за не Х моделите има капачки за радиатори, които да държат по-голямо налягане, за да не изхвърлят водата толкова лесно. Най хубавото нещо на този мотор е че има уникално количесто екстри които може да се купят за него, защото американците много обичат хондите и пазара е огромен и се произвеждат екстри.

          Коментар


          • #20
            Ако някога имам црф ще си направя рамката на допълнителен резервуар, има повече информация в нет-а. Мисля че събираше почети 2 литра
            за масло ли или за бензин имаше в предвид

            Коментар


            • #21
              Първоначално публикуван от mitkov
              Ако някога имам црф ще си направя рамката на допълнителен резервуар, има повече информация в нет-а. Мисля че събираше почети 2 литра
              за масло ли или за бензин имаше в предвид
              Страничните греди за бензин. А предната част може за масло...

              Коментар


              • #22
                Първоначално публикуван от sabin
                Този багажник е голяма тъпотия, имайки в предвид че тежи колкото инструментите които ще носиш. Има един чантички на уфо(имам на склад от тях 23Евро) дето се слагат на задният калник и са почети безтегловни.
                ЧИСТА РАБОТА !
                Решението на Събин, според мене е най най най-удачно за всички от форума и изобщо за мотористите..
                [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
                [/FONT]________________________________________
                [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
                [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
                [/CENTER]
                [/CENTER]

                Коментар


                • #23
                  а как се източва този бензин от рамата и от къде се налива

                  Коментар


                  • #24
                    ето малко снимки от архива:

                    Предна яаст на рамката - преливник за радиаторите:





                    Страничните греди - резервуар:





                    Коментар


                    • #25
                      Ето още едно изпълнение на гориво в рамката:











                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от mitkov
                        а как се източва този бензин от рамата и от къде се налива
                        Скачени съдове.

                        Коментар


                        • #27
                          тва е супер
                          явно много са им трябвали тези допълнителни литри за да си отворят толкоз работа
                          а и като гледам това е на по стария модел
                          сега вече има Х модел и може да се вземе резервоар от Х който ще стане и на R а предполагам
                          на едната снимка се вижда и много интересен уред за температурата директно вързан за цилиндъра

                          Коментар


                          • #28
                            Да, интересно решение
                            И колко гориво събира рамката?
                            Ендурото и сексът не са шега работа !
                            -------------
                            Животът се измерва с броят на издишванията !

                            http://sixdayscrazyjob.com
                            http://crazy-job.com

                            Коментар


                            • #29
                              то между другото и имс имат резервоари по големи за тоя модел и тия кларкето и те
                              ама по скъпо ще е сигурно да сложиш такъв а рамата си ти е към мотора

                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                                Да, интересно решение
                                И колко гориво събира рамката?
                                Жоро на теб пък за какво ти е? Ти с тази 250тка проблем с бензина няма да имаш. Ако не се лъжа трябва да правиш около 200км с резервоар!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X