Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

    Първоначално публикуван от Asen - Dezki Преглед на мнение
    Кайена по принцип си е грозен - пазплут гнусен нисък, един прав панел няма. Я на онази снимка Ренджа какъв стегнат изглежда. Кайена се нуждае от някоя УАЗ-ка да го ошлайфа, или БМП да му пусне по 1 стружка с веригите.
    Уаха-хаха!!!
    В сравнение с рейнджа, просто е като супермодел...
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #32
      До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

      Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
      Можеш ли да споделиш впечетления от Grand Cherokee SRT8. Как го виждаш в сравнение с ML и Cayenne.
      Аз мога.Днес ме возиха.До Пазарджик ,до затвора.ЛАСТИК.Няма сравнение с другите две.Върви с лекота.
      Иначе за разлика от Мл-350,/това съм карал,/,Каиен не съм карал. Само Кайман .83 км ,Нюрнберг -Байройт.Не само гърба ми беше мокър.
      B+

      Коментар


      • #33
        До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

        Първоначално публикуван от insanne Преглед на мнение
        еииииииии какви сте Porscheto е най-добрия SUV на пазара с невероятните си линий, но още повече с двигателите си и дизайна от вътре. Едва ли има Suv който да бие 330км/ч или да набира по-зверски. Карал съм много коли и съм се возил на още повече, но бих заключил че по невероятно набиране от Cayenne turbo 500 power kit не съм карал. Затова го имам от подщи 2 години и още не съм му се нарадвал още макар и да имам в семейството мл63. Хора развърти ли се турбината леле мл умира, честно сле 220 просто няма равен.

        ако знаете кво написах срам ме хвана щото съм модератор та го изтрих.
        no signature no problems

        Коментар


        • #34
          До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

          Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
          Можеш ли да споделиш впечетления от Grand Cherokee SRT8. Как го виждаш в сравнение с ML и Cayenne.
          Ами... как да кажа.... не съм карал само съм се возил. в Кайен Гембала около 620 коня. СРТ-то няма шанс. Ето.
          http://www.youtube.com/watch?v=CyQM2...eature=related

          Иначе това си е феноменално отвсякъде.
          http://www.youtube.com/watch?v=Id29L...eature=related
          Последно редактирано от fanatic; 21-04-08, 20:37.
          no signature no problems

          Коментар


          • #35
            До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

            Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
            Ами... как да кажа.... не съм карал само съм се возил. в Кайен Гембала около 620 коня. СРТ-то няма шанс. Ето.
            http://www.youtube.com/watch?v=CyQM2...eature=related
            Да не си объркал линка . Нищо не стана ясно от този.
            Някъв дятка си караше по аутобана, докато някви с камера го изпревариха.
            Интерисува ме заводското Тurbo-S по-бързо ли на 1/4 миля от място от SRT-8. Щото ако ще се надуват двигатели май Поршето няма шанс.

            Коментар


            • #36
              До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

              Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
              Да не си объркал линка . Нищо не стана ясно от този.
              Някъв дятка си караше по аутобана, докато някви с камера го изпревариха.
              Интерисува ме заводското Тurbo-S по-бързо ли на 1/4 миля от място от SRT-8. Щото ако ще се надуват двигатели май Поршето няма шанс.
              Да от линка нищо не се разбира
              А защо приемаш че SRT-8 не е разработка на модела Гранд? Какато Гембала е разработка на заводско Турбо-С?
              no signature no problems

              Коментар


              • #37
                До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

                Първоначално публикуван от fanatic Преглед на мнение
                Да от линка нищо не се разбира
                А защо приемаш че SRT-8 не е разработка на модела Гранд? Какато Гембала е разработка на заводско Турбо-С?
                Защото SRT-8 е заводски модел. Както се шегуват всички - "За първи път Джйип направиха кола която не може да се кара офроуд". Даже има система за икономия на гориво. а Gemballa e изпилен Cayenne.
                Въпреки това заводското SRT-8 вдига 100 под 5 секунди, а Gemballa turbo GT 550hp не може.
                Сега верно като разтържат 4.5 на 5.2 и надуят турбините вадят 750кс, ама и 6.1 се прави 7.0 и като се добавят супер чарджъри щото заводското няма, прави 1000кс и вдига 100 под 4 секунди.
                Та ... за заводските говорех. Тези напилените малко фантастични ми изглеждат.
                Последно редактирано от kinex; 26-04-08, 09:32.

                Коментар


                • #38
                  До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

                  Aз пък мислех, че си е Гранд ама SRT
                  Тогава няма какво да говорим.
                  no signature no problems

                  Коментар


                  • #39
                    До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

                    да, може да е по бърз срт ама в америка, където няма завои

                    Коментар


                    • #40
                      До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

                      Първоначално публикуван от tutin Преглед на мнение
                      Да, бърз е, ама 330 ? Малко се изхвърли Айде 270 да е и да спред до там.
                      Мммм аз се возих, в кайен турбо с, за гърция, хоидхме на разходка а шофьора го сърби между веждите, и да Ви кажа 290 ги поддържаше около 2 мин с 5 човека вътре, а преди това този същия имаше 2 МЛ63 и не можеша да направят това приключение
                      Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                      feikot@abv.bg
                      Обратно дороги - НЕТ !

                      Коментар


                      • #41
                        До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

                        Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                        ...... а преди това този същия имаше 2 МЛ63 и не можеша да направят това приключение
                        Не може, защото е ограничен. Нали не мислиш, че AMG с 510к.с и 7G-tronic, ще му е проблем да достигне и държи тази скорост
                        LZ1PER

                        Коментар


                        • #42
                          До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

                          Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
                          Не може, защото е ограничен. Нали не мислиш, че AMG с 510к.с и 7G-tronic, ще му е проблем да достигне и държи тази скорост
                          Е не знам, дали са били ограничени, но бяха от Германия купени, с немски номера ги кара през цялото време тук в БГ.Поръчкови бяха... не вярвам да са ограничени
                          Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                          feikot@abv.bg
                          Обратно дороги - НЕТ !

                          Коментар


                          • #43
                            До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

                            Първоначално публикуван от feikot Преглед на мнение
                            Е не знам, дали са били ограничени, но бяха от Германия купени, с немски номера ги кара през цялото време тук в БГ.Поръчкови бяха... не вярвам да са ограничени
                            Вярваш не вярваш там TUV-а не е като нашия технически преглед. Има си закон и хората го спазват. Скоростта е ограничена. Единствения начин да махне ограничението е някой наш "специалист" да му флашне компютърчето.

                            Ето малко данни от производителя: "The AMG 6.3-liter V8-engine provides the performance levels of a sports car, with acceleration from zero to 60 in under 5.0 seconds and a maximum speed of 155 mph (electronically limited)."


                            155*1.6=248 км/ч.
                            Последно редактирано от fanatic; 27-02-09, 14:20.
                            no signature no problems

                            Коментар


                            • #44
                              До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

                              На мене лично като цяло не ми харесва ,но има елементи от въшния му вид които ми грабват окото

                              Коментар


                              • #45
                                До: А вие си мислихте, че оригиналният Кайен бе грозен ?

                                Кайена е уникален и много бърз,СРТ8 е много сериозна машина,но МЛ63 има един прекрасен ръчно изработен двигател който според мен е номер 1
                                sigpic
                                Land rover lightweight-series 3
                                Range Rover V8
                                Range Rover Classic Vouge SE V8
                                Mercedes G280

                                ВАШИЯТ СЪВЕТ Е МОЯТ ГЛАС В ОБЩИНАТА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X