Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Машинки за подстригване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Машинки за подстригване

    Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
    С тази, на Andis, роторна, само на 220, ще си окося райграса на вилата без да загрее, благодаря.
    Само не разбрах, под чия шапка са Andis, Oster, Moser, Thrive, Aescvlap, Wahl, Geib, че някои ножчета са взаимозаменяеми.
    Нещо за моторчетата.
    https://www.youtube.com/watch?v=KGfkT9uTzRg
    Леко загрява ма леко,един фин нож си вземи,керамичен.

    За бради и мустаци препоръчвам Филипс Норелко Мултигрум 9000 модела,ония с 6 часовата батерия,може да избръсне Кодиакска мечка от рунтавите,18 или 24 приставки имаше,идва с 4 различни ножа
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: Машинки за подстригване

      Имам ето такъв филипс:
      PHILIPS HC9450/15

      Страхотна е , зареждам я веднъж на няколко месеца, а стриже без да се замисли,
      яд ме е, че толкова години ползвах разни ефтиндйоси само да се мъча.
      https://www.technopolis.bg/bg/Mashin...50-15/p/833913

      Коментар


      • #18
        От: Машинки за подстригване

        Подстригвам се домашно от 20 години. След няколко знайни и незнайни машинки, преди 4-5 години се оказа, че не знам какво да си купя. До 50-60 лв. все еднакви, другите скъпи с неясни качества. Та приятел ми донесе WAHL от щатите. Стриже жестоко, но се яви проблем. Волтажа го оправихме с преходник, но нашите 50 херца не и носят на мотора и имаше жестоки вибрации и шум. Проблема го решихме при следващото му прибиране - донесе ми WAHL с батерия. Държи по 2-3 месеца, подстригвам се на две седмици. Модела е 8591L, препоръчвам я.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #19
          От: Машинки за подстригване

          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Модела е 8591L, препоръчвам я.
          Определено си заслужава. Там не знам каква е цената, но тука гони 300.
          Виж моля те, някъде дали пише колко вата е.
          https://2styrkela.com/mashinka-za-po...kumulator.html

          Коментар


          • #20
            От: Машинки за подстригване

            Ебаси, аз от 8 години се жулкам с една Remington на батарейки, за която да съм дал макс 80 лв и нямам никакви ядове. Всяка седмица се подстригвам на 0, вкл и брадата ми, която е много гъста и твърда, та на вас как ви се дават 200+ пари, не ми е ясно (освен, ако не влизате в бранша де!)
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • #21
              От: Машинки за подстригване

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              Ебаси, аз от 8 години се жулкам с една Remington на батарейки, за която да съм дал макс 80 лв и нямам никакви ядове. Всяка седмица се подстригвам на 0, вкл и брадата ми, която е много гъста и твърда, та на вас как ви се дават 200+ пари, не ми е ясно (освен, ако не влизате в бранша де!)
              То и аз съм с една за 30 лева от Лидъл, дето се зарежда с УСБ и е скерамичен нож...

              Коментар


              • #22
                От: Машинки за подстригване

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                То и аз съм с една за 30 лева от Лидъл, дето се зарежда с УСБ и е скерамичен нож...


                Е па добре ,че не с такава.

                Коментар


                • #23
                  От: Машинки за подстригване

                  Ремингтън за 50-тина лева от 4-5 години. На 220 волта. Нула номер през две седмици, но аз вече природно съм си почти нула номер. Брат ми е със същата, като той все още си е кечарест. Нито са смазвани, нито скубят за сега.

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:PA207113.jpg
Прегледи:1
Размер:194.6 КБ
ID:5822472
                  Последно редактирано от коко келеша; 20-10-19, 13:05.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #24
                    От 3години ползвам Wahl, донесоха ми я от Англия на 220волта(роднина си я ползваше, но ми я остави). Работи си супер. Преди време нещо затегна. Свалих гребена(дали така му се казва), почистих, стегнах, ама пак не иска. При леко развити болтчета работи. Подложих парченце от тънък картон, стегнах юнашката и вече сумати време ме стриже. Веднъж месечно. Аз съм доволен. Нито съм я смазвал, само 2-3 е чистена от мен. Като ватове беше нещо много смешно. Напоследък взе да работи малко шумно и като че вибрира по-силно, ама стриже и не скубе. Като я гледам ще изкара още доста. Един познат се стриже с някаква китайска за 20лева. И стрижеше и колегите му по време на работа. Та явно и те не са толкова лоши.

                    Коментар


                    • #25
                      От 3-4 години по веднъж месечно - Ровента за 60-на лв. Нямам оплаквания.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
                        От: Машинки за подстригване


                        Определено си заслужава. Там не знам каква е цената, но тука гони 300.
                        Виж моля те, някъде дали пише колко вата е.
                        https://2styrkela.com/mashinka-za-po...kumulator.html
                        На тази няма ватове, но погледнах старата с кабела - 12W. MC2 е модела, пак на WAHL, също я препоръчвам, а е по-евтина, около 30 долара беше. Голям е змей, но нещо не се разбира явно с нашите 50 херца и има страшни вибрации. Безкабелната с батерията беше по спомен към 70 долара, тук вярно я гледах 280 лв.
                        Ford Maverick II 2.3 XLT
                        Ford Mondeo MK5

                        Коментар


                        • #27
                          Взех си тази след малко размисли и много добри мнения при руснаците.. Унгарска сглобка.
                          https://www.emag.bg/mashinka-za-pods.../pd/DYWD70BBM/

                          Коментар


                          • #28
                            Ами честито! Ще чакаме отзиви след време как се държи.
                            Ford Maverick II 2.3 XLT
                            Ford Mondeo MK5

                            Коментар


                            • #29
                              Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                              Ами честито! Ще чакаме отзиви след време как се държи.
                              Благодаря.
                              Първо подстригване, малко ми е особена. Свикнал съм на 46мм широчина, а тази е 40 но ще свикна. Реже добре, тиха е, слаби вибрации, лека.
                              Приставките, вместо 6 се оказаха 12. Има 1.5, 2.0, 2.5 мм. Тези дни ще ходя да видя един тримерен нож, дали ще я докарам брадата на тридневна,
                              че ми омръзна жуленето. Не го дават за този модел, но гледах при руснаците че става.
                              Неприятното е че мирише гадно, като евтина пластмасова играчка, нещо като на обгорял кабел, контакт, създава усещане че е китайска.


                              Коментар


                              • #30
                                Първоначално публикуван от Karushev Преглед на мнение
                                Неприятното е че мирише гадно, като евтина пластмасова играчка, нещо като на обгорял кабел, контакт, създава усещане че е китайска.
                                С всичко вече е така, свиквай. Важното е да върши работа, а и го погледни от еко страната - рециклирана пластмаса, спомогнал си за употребата и .
                                Ford Maverick II 2.3 XLT
                                Ford Mondeo MK5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X