Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Глава от 2.0D мотора на 2.0TDI. Възможно ли е

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Глава от 2.0D мотора на 2.0TDI. Възможно ли е

    Здравейте,
    Някой знае ли дали главата от чистият дизел става на турбинираният? Чета в интерент че мотора уж е същият - RF, но обявите за нови глави ги дават от '98 нагоре.
    Колата от която искам да взема главата е '97 а тази с проблемната глава е 2000.

    п.с Уж търсих с търсачката, но нищо не намерих.

  • #2
    От: Глава от 2.0D мотора на 2.0TDI. Възможно ли е

    088 888 0006 обади се на този номер. Човека е коректен от него купих нова глава на RF (офертата му беше мнооого под тези в нета).

    Коментар


    • #3
      От: Глава от 2.0D мотора на 2.0TDI. Възможно ли е

      По принцип главите на турбинираните мотори са по различни на всички модели от атмосферните им варянти, по - високи са.
      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

      Коментар


      • #4
        От: Глава от 2.0D мотора на 2.0TDI. Възможно ли е

        Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
        По принцип главите на турбинираните мотори са по различни на всички модели от атмосферните им варянти, по - високи са.
        Я пак , шот не сфанах кое са мери у височина
        Това сериозно
        Може нещо да съм пропуснал в последните трийсетина години от призводството и ремонта на мотори с с вътрешно горене
        Главунгерите на дизеляците са плоски , като тепсия и ако има неква равлика тя ще е в равпред вала
        Сори ,ма в моторите се работи до стотна от мм , шот на тия обороти и на пегя мерка ша фръкне некое жилезо
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X