Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Намерен регистрационен номер.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Намерен регистрационен номер.

    Тази сутрин до кофите на Била в бившето кино "Изток"на Ул "жульо Кюри" София . СВ 3579 НК Ако някой си го познае да го търси в Първо районно управление на полицията . Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN1714.jpg
Прегледи:1
Размер:293.7 КБ
ID:6159725
    Последно редактирано от sek.1; 15-10-19, 10:26.
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

  • #2
    От: Намерен регистрационен номер.

    Kaква е процедурата, да питам, от някой с първо лице опит. Намирал съм номера и съм ги подминавал, заради слуха, че в РПУ сядаш и пишеш обяснения като престъпник.

    Коментар


    • #3
      От: Намерен регистрационен номер.

      Браво Станьо ,явно не те е страх да влезеш в районно..

      Коментар


      • #4
        От: Намерен регистрационен номер.

        Първоначално публикуван от ivo-police Преглед на мнение
        Браво Станьо ,явно не те е страх да влезеш в районно..
        Никога не ме е било страх и от много по страшни неща
        Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
        Kaква е процедурата, да питам, от някой с първо лице опит. Намирал съм номера и съм ги подминавал, заради слуха, че в РПУ сядаш и пишеш обяснения като престъпник.
        Казуса сам по себе си е доста спорен . С този региктрационен номер може да е извършено някакво престъпление или някой тарикат да е заредил на бензиностанция без да плати . Ако го вземеш и го прибереш примерно в багажника и го открият в теб после ходи обяснявай че не си маймуна . Естествено най вероятно е просто да е паднал от бронята на някоя кола . Самия монтаж в КАТ предполага изпадане . Този който намерих имаше само една оцеляла рапидка около 10 мм на пластмасовия държач затова на моите съм им сложил допълнително по 4 попнита та няма как сами да изпаднат . В случая просто се обаждаш примерно на 112 изчакваш пет минути да дойде патрулката те си пишат протокола а ти само на два реда пишеш къде си намерил / видял въпросния Д.К. № и се подписваш . Те със сигурност ще издирят по служебен път собственика на МПСто на което е номера . Иначе при загубени / откраднати регистрационни табели е ходене по мъките . Пишеш в районното от там ти дават служебна бележка и с нея и колата в КАТ цялата процедура по регистрацията от начало .
        Последно редактирано от sek.1; 15-10-19, 19:44.
        Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

        Коментар


        • #5
          От: Намерен регистрационен номер.

          Тази процедура е ако не знаеш на кой е номера , а в моя случай се обадихме на собственика и ...получихме галон бира Натиснете снимката за да я уголемите

Име:н.jpg
Прегледи:1
Размер:291.3 КБ
ID:5822298
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • #6
            От: Намерен регистрационен номер.

            Като знаеш на кой е е лесно . Тук в София е много малко вероятно да знаеш на кой е . Аз освен номерата на моите две коли други не знам . Просто не им обръщам внимание .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • #7
              От: Намерен регистрационен номер.

              Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
              Като знаеш на кой е е лесно . Тук в София е много малко вероятно да знаеш на кой е . Аз освен номерата на моите две коли други не знам . Просто не им обръщам внимание .
              Лесно е да намериш собственика, проверяваш в ГФ къде му е ГО, свързваш се със застрахователя по ГО и оставаш твой телефон за връзка. Те ще направят контакт с клиента им и той ще ти се обади за да си прибере номера.

              Коментар


              • #8
                От: Намерен регистрационен номер.

                Първоначално публикуван от Peter P Преглед на мнение
                Лесно е да намериш собственика, проверяваш в ГФ къде му е ГО, свързваш се със застрахователя по ГО и оставаш твой телефон за връзка. Те ще направят контакт с клиента им и той ще ти се обади за да си прибере номера.
                Не знам сигурно става и така.
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • #9
                  От: Намерен регистрационен номер.

                  Справката показва че има валидна Г.О. Дано съм му спестил на човека пререгистрация на колата .
                  Последно редактирано от sek.1; 16-10-19, 04:47.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #10

                    Забелязан до пътя по р. Елешница над Бухово

                    Коментар


                    • #11
                      Защо не ги предавате в полицията тия номера? Ако не ги мързи много бързо ще намерят собственика.
                      Ford Maverick II 2.3 XLT
                      Ford Mondeo MK5

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X