Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем Eka Code

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем Eka Code

    Трябва ми Eka Code за колата ми Днес се обадих в Дару Кар и Мото Пфое които не ми съдействаха Някакви идеи от кой дилър мога да го получа в чужбина? По рано днес изпратих официален емайл до Land Rover - Германия но към момента не са отговорили

  • #2
    От: Проблем Eka Code

    Представителствата имат достъп до базата данни. Пробвай да отидеш на място, може да има повече ефект от разговор по телефона. От чужбина се съмнявам да се получи, по съображения за сигурност трябва да докажеш че си собственик, с показване на документ. В Англия някои го правят и по телефона, но се проверява чрез база данни която изисква английски номер на колата. Може да пробваш международния уебсайт на Ландровер: https://media.landrover.com/contact, евентуално пробвай и в английския сайт, ще ти поискат ВИН, но понеже колата не е местна може да не е в тяхната база данни.

    Чувал съм, че Ека може да се намери от диагностичната система Autologic, ако намериш сервиз с такова, пробвай.

    Коментар


    • #3
      От: Проблем Eka Code

      Егати колко бързо се развиват нещата. Вчера нямаме книжка, а днес вече търсим сървиси от дилърите.

      Браво на тия инструктори.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем Eka Code

        Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
        Егати колко бързо се развиват нещата. Вчера нямаме книжка, а днес вече търсим сървиси от дилърите.

        Браво на тия инструктори.
        Е то като дадеш 2000 лева е експресна услугата


        Land Rover Discovery II, V8 4.0
        VW Golf VI variant
        Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

        Коментар


        • #5
          От: Проблем Eka Code

          Първоначално публикуван от rosen_offroad Преглед на мнение
          Е то като дадеш 2000 лева е експресна услугата
          @rosen_offroad 4000 лв. е Профисионален Шофьор Остави тази Б категория за путки! Истинските мъже карат Тир - ве по Германия Да се чудеш от къде пари за ресторанти там, но колко съм хранил Малка ти е фантазията!

          Така, че по малко с квалификациите! Изобщо не ме познаваш и т. н.

          Да Ви изкарам ли лекция за магистарлите в Германия? Така, че като не сте мърдали км повече от родния си град или село по добре не обаждайте! Най малкото мен би било ме срам!
          Последно редактирано от andrian.ivanov; 13-10-19, 14:49.

          Коментар


          • #6
            Re: Проблем Eka Code

            ако всеоще турсиш. Както е некои споменал. Autologic или Nanocom 100% ше ти е намери. пробвах го и знам че и аз турсих такав код веднаж.
            o89 sedem sedem 33 986

            Коментар


            • #7
              От: Проблем Eka Code

              Писах на някои дилъри и изчакам отговор понеже изисквам и номера на ключа, ако нещата не се развият Ще търся сервизи с този софтуер

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X