Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Фрийлендър светват 3 лампи-TC,ABS,HDC.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблем с Фрийлендър светват 3 лампи-TC,ABS,HDC.

    Здравейте,
    надявам се да пиша на правилното място, макар темата да е стара, дано някой да обърне внимание и да помогне по следния казус:

    В края на февруари се сдобих с Freelander 2002 2.0 TD4, и след като го обслужих от-до в един дъждовен ден се появи "Проблемът!" -
    При включване на задна скорост светва оранжевата HDC лампа. Остава да свети през цялото време докато не се изгаси колата. След повторно запалване и шофиране на предавки от 1 до 5 до скоро не светеше, но от днес след известно време каране се включва.
    Водих Фрито на майстор, който успя да ми даде само информация, че грешката е: c1151 CAN gearbox data failure

    Благодаря предварително на всеки, който даде идея или съвет.

    Коментар


    • От: Проблем с Фрийлендър светват 3 лампи-TC,ABS,HDC.

      Първоначално публикуван от Invisible_G Преглед на мнение
      Здравейте,
      надявам се да пиша на правилното място, макар темата да е стара, дано някой да обърне внимание и да помогне по следния казус:

      В края на февруари се сдобих с Freelander 2002 2.0 TD4, и след като го обслужих от-до в един дъждовен ден се появи "Проблемът!" -
      При включване на задна скорост светва оранжевата HDC лампа. Остава да свети през цялото време докато не се изгаси колата. След повторно запалване и шофиране на предавки от 1 до 5 до скоро не светеше, но от днес след известно време каране се включва.
      Водих Фрито на майстор, който успя да ми даде само информация, че грешката е: c1151 CAN gearbox data failure

      Благодаря предварително на всеки, който даде идея или съвет.
      Здравей колега, намери ли решение на проблема? - аз съм на същото дередже, карам така вече няколко месеца, но ми се ще да го оправя....

      Envoyé de mon Redmi Note 6 Pro en utilisant Tapatalk

      Коментар


      • От: Проблем с Фрийлендър светват 3 лампи-TC,ABS,HDC.

        Тази система работи САМО с първа и задна.
        Проверете там.
        Ако свалите кожения чохъл на скоростния лост ще намерите микретата която "командва парада" проврете и там.
        Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
        freelander 1,8 2001g.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X