Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Фрийлендър светват 3 лампи-TC,ABS,HDC.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Фрийлендър светват 3 лампи-TC,ABS,HDC.

    Преди седмица е закупен - 1.8, 16в. Засега съм доволен, само малко е шумен но мисля, че е някой лагер отзад. Колата е на 160000км.
    Последно редактирано от Lazar; 21-12-07, 09:16.

  • #2
    До: здравейте,и аз вече имам фри лендар

    Честито качи някоя снимчица да го видим твоя звяр

    Коментар


    • #3
      До: здравейте,и аз вече имам фри лендар

      Честито!
      Дано да нямаш проблеми с него.
      [U][I]Land Rover Freelander 2.0 D [/I][/U]

      Коментар


      • #4
        До: здравейте,и аз вече имам фри лендар

        Виж да не е някой от двата висящи лагера на кардана.Откъде си,да ти кажа къде на ги оправиш.
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          До: здравейте,и аз вече имам Freelander

          Честито, колега! Горещо ти препоръчвам да посветиш 2-3 пълни дни /като часове/ на четене на форума, колкото може по-скоро. И ти пожелавам безаварийно и с малък разход да отидеш на незабравими места!

          Коментар


          • #6
            До: здравейте,и аз вече имам Freelander

            Честито и от мен!

            Коментар


            • #7
              До: здравейте,и аз вече имам Freelander

              Честито и от мен и да не е лошо да попрочетеш за болките на този свободен "симпатяга" и разбира се много безавариини километри с много аденалин и красиви горски пейзажи
              [SIGPIC][/SIGPIC]Нека да не бъркаме "хубавите" пътища в България със самолетни писти. Колеги карайте бавно нека се виждаме по-често.:cool::D

              Коментар


              • #8
                До: здравейте,и аз вече имам Freelander

                Честито за придобивката, много да те радва и слуша.

                Много безаварийни километри.

                Коментар


                • #9
                  До: здравейте,и аз вече имам Freelander

                  Честита придобивка! Да те закара там където си помислиш да отидеш и да те върне безаварийно.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #10
                    До: здравейте,и аз вече имам Freelander

                    Честито. Желая ти невероятни (позитивни) преживявания с джипката.. много кал да изгазиш, много мацки да свалиш :-)
                    LR Disco II,'99,TD5,,HDC,ETC,R380,T-Max 9500,Safari,General AT,Light bar, CDL, 3" lift procomp
                    LR Disco II,'02,TD5,SLS,ACE,HDC,ETC,ZF4HP
                    [IMG]http://ftp.domainbg.com/SG/mydisco2logo.jpg[/IMG]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Здравейте, и аз вече имам Freelander

                      от пловдив съм,някои да знае маистор за да види този шум,защото ми казаха че можи дае от гумите.благодаряви

                      Коментар


                      • #12
                        До: Здравейте, и аз вече имам Freelander

                        Дим, аз съм от Пловдив и имам сущия и дори бензинов )). Може да се видим по кафе, ще ти предложа и страхотни майстори, но със запазване час. Не с епритеснявай, това са висящи лагери, сменял съм ги и живота им е толкова горе-доло . Приготви обаче 320лв.смао за лагерите , поне толкова мисля, че им беше цената

                        Коментар


                        • #13
                          До: здравейте,и аз вече имам Freelander

                          Първоначално публикуван от SG Преглед на мнение
                          Честито. Желая ти невероятни (позитивни) преживявания с джипката.. много кал да изгазиш, много мацки да свалиш :-)
                          Сори майна ,но той е за жена ми

                          Коментар


                          • #14
                            До: Здравейте, и аз вече имам Freelander

                            Първоначално публикуван от Sunshines Преглед на мнение
                            Дим, аз съм от Пловдив и имам сущия и дори бензинов )). Може да се видим по кафе, ще ти предложа и страхотни майстори, но със запазване час. Не с епритеснявай, това са висящи лагери, сменял съм ги и живота им е толкова горе-доло . Приготви обаче 320лв.смао за лагерите , поне толкова мисля, че им беше цената
                            Ми айде по кафе,къде и кога?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Здравейте, и аз вече имам Freelander

                              Имам вече следния проблем-светят лампите на АВС и ТС постоянно.Моля за някаква помощБлагодаря предварително!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X