Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде да проверя едно Ducato?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде да проверя едно Ducato?

    Здравейте, не е офроуд, но да питам нещо. Харесал съм едно Ducato на 2 - 3 години от Германия. Според джамбаза е още в гаранция, но ми се ще някой да ми каже сервизната история. Fiat имат ли единна система в която да се види кога е стъпвало в сервиз? Джамбаза има сервизна книжка, но като знам колко са изобретателни не ща и да я гледам. Буса свети, няма го на обява.

  • #2
    От: Къде да проверя едно Ducato?

    Колега за Пежо съм сигурен ,че може да се провери.Имат единна система.Предполагам и Фиат имат.Поздрави.

    Коментар


    • #3
      От: Къде да проверя едно Ducato?

      То май Дукато, Боксер и Джъмпер е едно и също. Въпроса е дали от СФА например могат да видят дали са манипулирани километрите и какво е правено. Днес на един Master в Ауто франс ги хванахме, купуван е от тях 2015 нов. Според продавача сега е на 170 хиляди, загубил сервизната книжка... Буса беше на 280 хиляди.

      Коментар


      • #4
        От: Къде да проверя едно Ducato?

        Всяка една голяма компания има единна система, но поддръжката на Дукато в София е меко казано неадекватно.
        Двигателят на фиат ли е или на Ивеко?

        Коментар


        • #5
          От: Къде да проверя едно Ducato?

          Нямам представа, Multijet 2, 115 HP. Според Google двигателя е на Фиат, 2 литра, 115 коня, 280 Нм, 250A1000.
          Последно редактирано от dragozow; 07-10-19, 20:21.

          Коментар


          • #6
            От: Къде да проверя едно Ducato?

            Виж jeko47 дали не може да помогне.
            Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

            Коментар


            • #7
              От: Къде да проверя едно Ducato?

              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
              Всяка една голяма компания има единна система
              Питах за Форд, ако не е купен от тук не могат да ми кажат история.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #8
                От: Къде да проверя едно Ducato?

                Уговорих се с Ауто Италия за 17.10 да го видят. Според продавача гаранцията важи и тук, те ще кажат де. Днес го гледах, свети и е почти нов.

                Коментар


                • #9
                  Дукатото се оказа на реални 50 000 км и от две седмици е наше. Купих 4 зимни Nokian, масла, филтри, задни накладки, стъкло за огледало, една резервна джанта, каско.. Днес ходих до Сливница и обратно, разход 6,8/100. Миналата седмица пътува командировка 700 км из България, пълно в едната посока, повечето магистрално с до 20 км над ограниченията, разход 9,1/100. Доволен съм. Има климатик, телефонна система, навигация, много точен борд компютър, ел. стъкла, хладилна жабка. Върви добре, на 6-та с 2 000 оборота е на 100 км.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X