Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Относно смяна на хидравлично масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Относно смяна на хидравлично масло

    Здравейте колеги,
    Имам Хонда CRV 2,4 бензин автоматик,2009
    след малък шум на загрял двигател в хидравликата и преглед в сервиз , маслото е за смяна при 160000 км още с оригиналното .Смениха ми го не с оригиналното на Хонда а съвместимо, доколкото помня немското хидравлично масло RAVENOL PSF.Проблем ли е за ЦРВ то с такова масло а не с оригинално на Хонда.
    Благодаря предварително
    Хонда CR-V 2.4 IVTEC

  • #2
    От: Относно смяна на хидравлично масло

    Едва ли,това е на годинки,не е от капризните

    Синия етикет,модела S си е ок за Хондето
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: Относно смяна на хидравлично масло

      Ами .. аз до колкото съм чел, не е добре за някои неща да сипваш други масла освен препоръчителните, т.е. по-добре да си е оригиналното ... може и да няма проблем .... ама...
      Аз примерно за диференциала, скоростите и хидравликата, не бих си правил експерименти, другото - к'вото прецениш.

      Ама нека и някой друг каже ....
      Страхът от свободата е един от основните страхове на човека. И все пак той иска да бъде свободен.
      И в същото време я ограничава-застраховки, ипотеки,
      вярвания, обичаи, религии, общности, идеологии, догми, политически движения...

      Коментар


      • #4
        От: Относно смяна на хидравлично масло

        Първоначално публикуван от mohera Преглед на мнение
        Ами .. аз до колкото съм чел, не е добре за някои неща да сипваш други масла освен препоръчителните, т.е. по-добре да си е оригиналното ... може и да няма проблем .... ама...
        Аз примерно за диференциала, скоростите и хидравликата, не бих си правил експерименти, другото - к'вото прецениш.

        Ама нека и някой друг каже ....
        Не е толкова каприз това,много масла им покриват спецификациите на тия Хондета,ако не беше така половин Америка и Азия да са я закъсали в канавката.

        Мойто не е Хонда ма в Диф,Скорости и Хидравлика оригинално не съм слагал,че по-скапано от неоригиналното
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Относно смяна на хидравлично масло

          Благодаря колеги
          Хонда CR-V 2.4 IVTEC

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X