Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За УАЗА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За УАЗА

    Верен на говеждата си природа реших да си купя "УАЗ".Ходих ,рових гледах и накрая си харесах един.Сложих мазната престилка(за да не се цапам-не се съмнявате,че беше мръсен нали?) отворих капака И видях каквото очаквах.Накрая се разбрахме с човечеца платих го и горд от новата си придобивка реших да се прибирам към дома ,от там разбира се започна и моето приключение.Опитах се да седна на седалката и седнах на пън,казах си това УАЗ все пак и с безграничен оптимизъм завъртях ключа.Не последва нищо никакъв признак на живот.Както и да е след половин часов престой в него под него и около него накрая двигателят излезе от кома и напомни за хубавите си години като завъртя невероятните 2000 оборота.Гордо подкарах по улицата(след десет минутни усилия да вкюча на скорост)карах безгрижно десетина минути минах цели две преки ,когато нещо издрънча свирепо ,усетих как минавам върху нещо,спрях веднага,тъй като нямах ръчна в което не сте се и съмнявали просто навих волана и гумата опря в бордюра. Гледката,която видях не ме изненада,но ме изнерви малко.Предната броня след дълга борба с гравитацията се беше предала и безжизнено лежеше под УАЗА.Запазвайки оптимизма си видях в ситуацията нещо хубаво,реших ще сложа отпред един ролбар като на Джиповете.Прибрах си умрялата броня качих се в"джипа" и продължих напред.
    Стигайки до края на града видях много приятна нива ,моментално реших ,че това е моят шанс да блесна като як офроудър УАЗ (и аз бях чувал историите ,че "това минава отвсякъде") нададох цялата газ колата се разбонтува подскочи и тръгна напред минавайки през първарта неравност вече опитах от тръпката да имаш УАЗ.Усещането беше невероятно имах чуството ,че съм яхнал 10-тина бика ,главата ми се удряше в рейките на тавана ,но поне се държах за волана орах си така из нивата и придобивах все повече самочуствие увереност в себе си и колата.След половин час получих схващане на ръцете и реших да я давам по кротко седнах на прага на УАЗА и запалих цигара за кратко се почуствах като в реклама на "CAMEL" ,но за кратко нещо изпука и аз се озовах на земята.Огледах се изненадано и видях уморения праг да лежи до мен в калта .Това не помрачи доброто ми настроение,та аз бях горд собственик на УАЗ.Отпочинал добре се насочих към калната локва в средата на нивата. Засилих се добре ама много добре навлязох в локвата и УАзът спря ама баш в средата на локвата дотам си му беше душицата натискам газ до дупка нищо.Въртя волана наляв надясно пак нищо дадох пак газ нещо изпука и колата пак изпадна в кома.Седях си в нея в срдата на локвата и размшлявах над въпроса защо аджеба хората и в частнос аз си купуват УАЗки мислих мислих и го измислих.

    Психологически профил на УАЗкаджията:
    УАЗкаджията еособена форма на мазохизъм,на човек увлечен по метода направи си сам,след толкова дълги опити да оправи непоправимото т.е. УАЗът той самият започва да се залъгва,че го харесва.В моменти на ремисия някои се осъзнават ,но закратко.
    Пример:
    Действито се развива в сервиз, където гордият собственик на УАЗ сислага дискови спирачки.
    -Е....ти кочината няма ли датръгнеш най-накрая толковапари налях в теб.
    -МИ продай го бе -казва кибикът,който само гледа сеир.
    -За колко да го продам?-пита с увесен нос собственика
    -Ми за 50 000 Долара-казва кибикът
    -Мога ли да му взема толкова -пита със светнал от надежда поглед собственика
    -Не ,но нищо не ти пречи да си помечтаеш-казва кибикът .

  • #2
    До: За УАЗА

    Под масата съм!!!
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      До: За УАЗА

      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Под масата съм!!!
      Не си единственият
      LZ1HKW
      Реглаж на преден и заден мост
      My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

      Коментар


      • #4
        До: За УАЗА

        Докторе, то си пълен идиот!!!
        http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

        Коментар


        • #5
          До: За УАЗА

          Видео няма ли.
          only 4 x 4,sim AWD

          Коментар


          • #6
            До: За УАЗА

            В този ред на мисли има следната притча:

            Создал Бог мужчину, так тому стало скучно
            и Бог создал женщину.
            "Вот", говорит, "тебе жена, занимайся с ней любовью по ночам."
            Мужику понравилось, но мало. "Хочу", говорит, "и днем любовью заниматься!"
            Бог создал любовницу.
            Но мужик не угомонился: "Хочу круглосуточно тр@х@ться!"
            И Бог создал УАЗ.

            Но ме развесели рано сутринта
            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
            NULLA TENACI INVIA EST VIA

            Коментар


            • #7
              До: За УАЗА

              Нямам думи
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • #8
                До: За УАЗА

                ех мечти мечти.

                Коментар


                • #9
                  До: За УАЗА

                  Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                  Видео няма ли.
                  То така го е обяснил, че какво видео
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • #10
                    До: За УАЗА

                    Сега, като дойде батко ви Стефан, ще видите едни мечти)))
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #11
                      До: За УАЗА

                      Имайте милост малко,
                      Добре че нямаше никой в стаята като го прочетох, но когато след малко влязоха двама колеги е не можах да им обясня веднага, защо се бях хванал за корема.
                      Последно редактирано от Ivich; 20-12-07, 09:54.
                      ... to be continued

                      Коментар


                      • #12
                        До: За УАЗА

                        Много е готино! Браво на доктора

                        Коментар


                        • #13
                          До: За УАЗА и бурканите от село

                          След премеждията в локвата предприех интензивна реанимация на новата си придобивка. Започнах с "Ръководство и експлоатация на УАЗ" където пишеше:"Когато се саморазвият(или скъсат) и паднат болтовете на някоя от предните главини,ги заменете с болтове от основата на предните седалки.Размера и резбата са същите"."КОГАТО" ,а не " АКО"...
                          След като прочетох това сложих пак мазната престилка и притегнах всички болтовее ,до които успях да се докопам(повече от половината се скъсаха разбира се).
                          Сле този полууспешен опит пълен с надежди започнах оглед на УАЗът да отстраня козметичните проблеми:
                          Чистачките елегантно избягваха допира с предното стъкло ,багажникът ,за който бяха необходими 2 ,а понякога и 3 ръце беше в окаяно състояние.Имах и определени проблеми с тоците оправех ли фаровете се губеха мигачите и обратното,накрая се отказах от неравната битка и реших да го карам така.(всичко това се случаше докато един възрастен майстор-джедай водеше също толкова неравна битка с мотора).
                          И така всичко това е вече минало и реших да предприема пътуване до село да се похваля на баба - имах джип все пак.Тъй като ме предупредиха ,че това нещо харчи подобащо се запасих и с две туби бензин(и двата резервоара течаха).
                          Вече съм на път ,добре че съм здрав в ръцете ,воланът се опитваше постоянно да ми избяга,изминах 45-те километра до село с нестихващ ентусиазъм и с колосалната средна скорост от 50км/h.и разход около 17на сто.
                          Баба много се зарадва ,видът на звяра и навя сантиментални спомени за младините за полето и т.н.
                          На баба и се прииска да я повозя:
                          -Бабче да ме закараш до леля ти Миче да взема от нея празни буркани ,хем ще ме повозиш,хем няма да ги мъкна пеш-каза баба.
                          Само това и чаках подпалих тутакси натам.
                          Натоварих аз бурканите в багажника(вече е изкърпен) натоварих баба и потеглих.Лоша работа започна се едно дрънчане едно чупене на тези буркани ,та чак двигателя ми се стори тих(за водене на разговор и ду ма не можеше да става),изведнъж се чу оглушителен грохот дрънчанто на бурканите замлъкна,спирам аз и гледам гърнето ми в прахта прибрах го при бурканите (повече от половината изпочупени)в багажника.Баба мълчи бледа като платно нищо не казва.Както и да закарах я жива до вкъщи,но много уплашена,размина ми се само с конското,че туршия за мен няма да има и потеглих обратно ревейки свирепо и разлайвайки кучетата на цялото село.
                          Карам си аз и си мисля ама какво си мисля то от тоя вой не мога да мисля,а само си карам,карам карам по едно време се чу дрън трес УАЗът подскочи и спря слизам аз гледам гледам и ............до тука бях падна ми кардана.Седнах аз по познатия начин на прага на джипа(и той е изкърпен)запалих си цигара(досущ като в реклама на CAMEL)и се замислих,мислих мислих и го измислих.
                          Трябва да имаш страшни семейни проблеми и да се чудиш как да избягаш от жена си ,за да си купиш УАЗ.А аз като ерген реших да го продам.!!!!!
                          Последно редактирано от Dr.House; 20-12-07, 20:35. Причина: уголемяване на шрифта

                          Коментар


                          • #14
                            До: За УАЗА

                            Аааааа!!
                            А кардана си пада, има такъв навик! Ама то затова има още един отпред!!
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • #15
                              До: За УАЗА

                              Този уазик започва да се разпада трябва да предприемеш някакви мерки
                              Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
                              Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X