Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За УАЗА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: За УАЗА

    Е как да пише, то от ремонти не му остава време вероятно
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #47
      До: За УАЗА

      Много си е добра машина УАЗ-а.На мене си ми харесва и си го ползвам най редовно.Това което е написал Доктора може да ни се случи и с други джипове,нали?

      Коментар


      • #48
        До: За УАЗА

        Първоначално публикуван от nikola68 Преглед на мнение
        Много си е добра машина УАЗ-а.На мене си ми харесва и си го ползвам най редовно.Това което е написал Доктора може да ни се случи и с други джипове,нали?
        Да,така е всички си мечтаем

        Коментар


        • #49
          До: За УАЗА

          Първоначално публикуван от ЛЕНИН Преглед на мнение
          И как точно го решихте това.Нещо факти. Разказа иначе е безценен !
          Само УАЗ може да даде толкова дефекти на километър пробег. Сравнен със друг джип на същите години и километри. Мерси за такава кола, дето трябва хем да съм монтьор, хем да ми губи времето, в което няма да е в движение.

          Коментар


          • #50
            До: За УАЗА

            Първоначално публикуван от lazarlk Преглед на мнение
            Само УАЗ може да даде толкова дефекти на километър пробег. Сравнен със друг джип на същите години и километри. Мерси за такава кола, дето трябва хем да съм монтьор, хем да ми губи времето, в което няма да е в движение.
            Колко дефекти дава УАЗа че не се сещам
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #51
              До: За УАЗА

              Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
              Колко дефекти дава УАЗа че не се сещам
              Прочети първия пост на доктора.

              Коментар


              • #52
                До: За УАЗА

                Първоначално публикуван от lazarlk Преглед на мнение
                Прочети първия пост на доктора.
                И какво е написал Доктора ?

                Не виждате ли колко са жалки подобни постове, а сме в уж сериозен форум

                Некой си купил купчина желязо-изгнило, предполагам и за какви пари и вече е на постера на Кемъл

                Нали се сещате, че и аз мога да купя изморена и потрошена "бегачка", с която и до бутката за вестници да не стигна .... и да напиша пост със заглавие ---За бегачките , несериозно е , да го пишат уж сериозни хора

                П.П. Добре че е Доктора(нищо лично) та да ни запознае с Уаза като автомобил.... .... . .. . . ..че чак и да бъде цитиран ....
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • #53
                  До: За УАЗА

                  Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                  И какво е написал Доктора ?

                  Не виждате ли колко са жалки подобни постове, а сме в уж сериозен форум

                  Некой си купил купчина желязо-изгнило, предполагам и за какви пари и вече е на постера на Кемъл

                  Нали се сещате, че и аз мога да купя изморена и потрошена "бегачка", с която и до бутката за вестници да не стигна .... и да напиша пост със заглавие ---За бегачките , несериозно е , да го пишат уж сериозни хора

                  П.П. Добре че е Доктора(нищо лично) та да ни запознае с Уаза като автомобил.... .... . .. . . ..че чак и да бъде цитиран ....
                  По брой дефекти на изминати километри, и то каран не в офроуд условия УАЗ няма равен на себе си. Дори закупен и нов. Нищо лично, харесвайте си го, аз просто обобщавам наблюденията си и това, което прочетох от подфорума за УАЗ тук. Общо взето за мен това е ненадежден автомобил. Просто изказвам мнение, имам право, мисля........

                  Коментар


                  • #54
                    До: За УАЗА

                    Какви са тия спорове за УАЗ,който е карал,си знае,а който не е-няма нужда да коментира.И от един УАЗ до друг разликите могат да са големи.Няма нужда от спорове.

                    Въпроса е,че този Dr.House е голям образ,и наистина е жалко,че не се е задържал във Форума.Може и книга да издаде-аз ще съм му от първите читатели
                    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

                    Коментар


                    • #55
                      До: За УАЗА

                      Все ми се струва че това го четох (без второто продължение) преди години в един руски форум.Много разбирачи в този форум.Аз карам газ-69 който е по талон от1962г.нека експертите по джипове да ми посочат къде са джиповете от тези години и на коя марка.Тези машини се чупат непрекъснато но ги има,а тези където не се чупят-вече имат живи модели само от последните 10-15г.Не ме е яд на тези който са карали Уаз и не го харесват,това си е тяхно мнение,а ме е яд на тези който само са го виждали по улиците и пишат компетентни постове.

                      Коментар


                      • #56
                        До: За УАЗА

                        Ми там където им е мястото - по пътищата на Африка. Там няма да се затрудниш да намери както Ландровери, така и Тойоти, произведени по това време, че и преди това. В България ги няма по обясниме причини.
                        Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                        Коментар


                        • #57
                          До: За УАЗА

                          Първоначално публикуван от lazarlk Преглед на мнение
                          По брой дефекти на изминати километри, и то каран не в офроуд условия УАЗ няма равен на себе си. Дори закупен и нов........
                          Точно новозакупените (особено след 98 моделите) са доста по лоши като качество от тези от 80-те.
                          За резервните части е абсурдно да се коментира, защото качествени просто не се предлагат и резултата е следния.

                          От 10тина години насам масово се изкупиха каде какво е останало по военните и вече няма.
                          Има много колеги с такива машини и мисля че са си доволни в това дето са инвестирали...

                          Пазарната икономика движи света.

                          Ако ги правеха още както до към към 90та тези машини щяха да имат повече привърженици по обясними причини. А и не само те.
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #58
                            До: За УАЗА

                            УАЗ и ГАЗ 69, заедно с руските инженери, са оценени в световен мащаб със свойте качества и възможности.
                            Машините, които могат да се похвалят с такова нещо, са по-малко от пръстите на едната ръка.
                            Тези машини са написали велика история с факти. А когато фактите говорят, живите същества замълчават.
                            До тук със сериозните неща!

                            А когато някой е решил да се кудоши с нещо, си има теми като тази.
                            Която тема е в подходящ раздел и мисля разумните люде не отдават значение на това което се пише тук

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: За УАЗА

                              Имам 2 уаза и съм много доволен от тях,единия е дизел с перкинс двигател 3900 ,ем е изгнил и е с много тежак двигател и от гората не излиза и няма ядове,а другите с японските джипове започнаха да им падат скоростите на асфалта и са 10 15 години по млади от уаза,направете си сметка сами кое е по здравото.

                              Коментар


                              • #60
                                От: До: За УАЗА

                                Първоначално публикуван от стефан якимов Преглед на мнение
                                Имам 2 уаза и съм много доволен от тях,единия е дизел с перкинс двигател 3900 ,ем е изгнил и е с много тежак двигател и от гората не излиза и няма ядове,а другите с японските джипове започнаха да им падат скоростите на асфалта и са 10 15 години по млади от уаза,направете си сметка сами кое е по здравото.
                                Пич, тежко и грубо не означва здраво. Понеже познавам наистина добре УАЗ и отвътре, пък и доста километри съм минал с него, мисля че имам право на мнение. А то е еднозначно в полза на японските джипове, дето им падали скоростите. На една малка японска джипка падна задният мост, защото (забележи) в Самоков бяха направили U-болтовете на ресорите, като навили с плашка 8мм резба на едно арматурно желязо. Има живи свидетели от форума
                                УАЗката я уважавам, най-малкото защото благодарение на нея мога да карам и ремонтирам всичко и защото в нея е вложена истинска конструкторска мисъл, за разлика от при едни други руски джипки. Иначе изпълнението и качеството е добре известно на всички.
                                "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X