Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За УАЗА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: За УАЗА

    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
    Ааа ...
    Докторе, верно ли го подаряваш УАЗ-чето ....
    Купувам го ... предлагам вино, мезета, може и 10 литра домашна с туршийка ..
    Е,това си е направо "ПОДКУП",бре.Не даваш шанс на другите...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #32
      До: За УАЗА

      Първо, привет на всички!
      Това ми е първия пост и искам да ви кажа, че форумът е адски полезен, адмирации към всички ви!

      Dr. House, не помня откога не съм се смял така...чудесен очерк за УАЗ-а, спонтанната ми реакция беше да се регна тук само за да ти го кажа, но така или иначе смятам скоро да стана и аз горд собственик на 4Х4...с помощта на съфорумниците тук, надявам се!
      Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

      Коментар


      • #33
        До: За УАЗА

        Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
        Първо, привет на всички!
        Това ми е първия пост и искам да ви кажа, че форумът е адски полезен, адмирации към всички ви!

        Dr. House, не помня откога не съм се смял така...чудесен очерк за УАЗ-а, спонтанната ми реакция беше да се регна тук само за да ти го кажа, но така или иначе смятам скоро да стана и аз горд собственик на 4Х4...с помощта на съфорумниците тук, надявам се!
        Добре дошъл
        Dr. House поклон замисли се към издаването на книги.

        Коментар


        • #34
          До: За УАЗА

          Докторе няма да продаваш ДЖИПА.Те всички те лъжат, защото искат да ти го купят на ниска цена.Аз мисля даже че този УАЗ е по скъп от останалите ,защото е описан в рими.Ще доиде ден и той ще тръгне.Дано си жив да го дочакаш.Е може и децата ти.

          Коментар


          • #35
            До: За УАЗА

            Докторе, стегнаха ме коремните мускули от смеееееееееееееех
            sigpic УАЗ-452

            Коментар


            • #36
              До: За УАЗА

              Първоначално публикуван от Dr.House Преглед на мнение
              -За колко да го продам?-пита с увесен нос собственика
              -Ми за 50 000 Долара-казва кибикът
              Цената е стойност, плюс значителна сума, която да покрива износването на съвестта, поискала такава цена!
              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
              A2 (+)

              Коментар


              • #37
                До: За УАЗА

                Докторче не се отчайвай от временните трудности този тип машини са създадени за особен тип хора.Овладееш ли ги.Се издигаш до съвсем друго ниво.Ти си в центъра отдесно Дедо Боже а отлево Алах.Сещашлисе
                К мирной жизни не пригоден.
                Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                Коментар


                • #38
                  До: За УАЗА

                  че квай тая триместна уазка бре.

                  Коментар


                  • #39
                    До: За УАЗА

                    Опит за оригинална белетристика в стил Бранислав Нушич.На фона на помпозната стилистика,трябва да кажа ,че УАЗ е здрава лесна за ремонт(и приятна)машина за табиетлий.Не забравяй колега,че"хаосьт закон е на природата,а порядъкът мечта човешка".

                    Коментар


                    • #40
                      До: За УАЗА

                      Първоначално публикуван от Stan40_San Преглед на мнение
                      e... Този Доктор Хаус ми обърна представите... Аз, като не особено състоятелен (разчитащ единствено на финансиране от родителско тяло, не особено склонно да ми купи кола защото съм безотговорен) се надявах като първи джип (след известно реме, като почна и аз да изкарвам некви пари) да си зема УАЗ, а то какво? Оказва се, че и тази мечта ми е разбита , щото съм доста вързан в ръцете и едва ли мога да се оправя с такава техника... Жалко...

                      Но пък погледнато от веселата страна, си е било доста интересно изживяване...
                      Ти си вземи уаз,познанията ще си дойдат сами,след месец ще го разглабяш и зглабяш за 2 часа с вързани очи .Иначе д-р Хаус няма равен!
                      harley davidson-fan

                      Коментар


                      • #41
                        До: За УАЗА

                        Руско недоразумение.

                        Коментар


                        • #42
                          До: За УАЗА

                          Охх, голям смях...
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #43
                            До: За УАЗА

                            Първоначално публикуван от lazarlk Преглед на мнение
                            Руско недоразумение.
                            И как точно го решихте това.Нещо факти. Разказа иначе е безценен !

                            Коментар


                            • #44
                              До: За УАЗА

                              Абе не се шегувайте! Колата си е страхотна! Само са забравили да добавят чифт волове към комплекта с инструменти.
                              Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                              Коментар


                              • #45
                                До: За УАЗА

                                Голям смях.
                                Интересна ми е съдбата на този УАЗ,
                                доктора не е писал скоро.
                                0осем9осем7шест0осем7едно
                                Миро

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X