Обява

Свий

Правила на Форум "Купувам"

Уважаеми колеги,
Форум "Купувам" е място в портала, което е предвидено за улеснение и услуга на участниците, за да могат да обявят търсене на вещи, имоти или услуги. В него участниците могат да обявяват търсене на определени предмети за лична употреба, несвързани с осъществявана от тях търговска дейност.

Любезно Ви приканваме, при публикуване на обяви в този форум, да спазвате следните правила:

1. Потребителите със статут "Младши участник", обозначени с Тъмносив /DimGray цвят (вж. Цветовете на потребителските имена и съкращенията под тях) могат да публикуват обяви във форум "Купувам", но не могат да публикуват оферти в чужди обяви.

2. Заглавията на темите следва да носят максимална информация за обявения предмет, което не означава да изпишете цялата обява в заглавието на темата, но заглавия от рода на "гуми", "ATV" и "продавам" не са информативни.

3. В обявите за търсене следва да се конкретизират изискванията към съответния търсен предмет (вид, количество и най-вече - цена). Теми, публикувани без телефон и населено място, ще бъдат изтривани без предупреждение.

4. Не се разрешава публикуването на обяви за търсене на "регистрации" за МПС (свидетелство за регистрация и табели с регистрационен номер).

5. В темите, съдържащи точно посочване на търсения предмет и цена, на която участниците са съгласни да го закупят, се допускат отговори с оферти от всички останали участници, които отговарят на обявеното търсене (вид, количество и най-вече - цена). Неотговарящите на това изискване отговори (примерно - търсят се гуми 15", а се предлагат 16" или са предлагата предмети на цена, надвишаваща посочената от купувача), ще бъдат изтривани като "спам", а авторите на подобни мнения, ще бъдат официално предупреждавани.

6. Отговорите с оферти от всички участници по възможност трябва да съдържат цена, актуални снимки, населено място и телефон за връзка.

7. При приключване на сделки, пишете "намерен/ а/ о", за да бъде заключена темата и преместена в подфорум "Архив". Ако желаете да преустановите търсенето, пишете в темата, същата да бъде заключена. Теми, по които не е регистрирана активност в продължение на повече от три месеца, ще бъдат заключвани служебно и ще бъдат премествани в раздел „Архив”.

8. "Повдигане" или "Ъп" на тема се позволява не по-често от един път на седем дни.

9. Бутонът "Уведоми за публикация" от форумните инструменти, не е предвиден като средство за връзка с участника, публикувал дадено мнение или тема. Той не може да прочете уведомленията Ви. Това е начин да уведомите администрацията на форума за забелязани от Вас нередности или неточности в публикуваните обяви.


Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване. При неспазване на горепосочените правила, темите ще бъдат изтривани.


ВАЖНО !

1. При нарушение на една от горните точки, обявите могат да бъдат изтрити без предупреждение, а авторите на темите да бъдат санкционирани според нарушението!
2. Потребители, за които се установи, че присъстват във Форума само с цел осъществяване на продажби или са проявили крайно некоректно отношение в някоя обява, ще им бъде ограничаван достъпа до раздели Купувам и Продавам дори да спазват абсолютно всички правила на съответните раздели.
3. Прилагането на тези правила започва от датата на тяхното публикуване във форума.
4. Мненията, публикувани във форум "Купувам", няма да се отчитат отброяча на броя публикации.

Спазвайки горните правила, темите и информацията в тях ще са по-лесни за работа и ползване.


Надяваме се, че тези правила няма да Ви затруднят.

За контакти с модераторите на форум "Купувам", ползвайте лични съобщения до: Malkiya Rumba, Plamen Alexandrov, silverfox и STROIL.


Пожелаваме Ви успешни сделки!
Вижте повече
Вижте по-малко

Търся голям съчмен лагер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Купувам: Търся голям съчмен лагер

    Здравейте , търся голям съчмен лагер , може да е използван, ще се прави на бигляр, важното е да е голям поне 12-16см външен диаметър ето това ще правя
    https://www.youtube.com/watch?v=_O61...&feature=share

  • #2
    От: Търся голям съчмен лагер

    Имам на село, че май и такава големина.
    Обаче външната гривна е счупена. Не мисля, че е проблем за тази играчка де.
    Ако искаш да го снимам, или направо да авай адрес да ти го пращам.
    Малко е ръждясал, ама е хвърлен на корекома, не мислех, че някой ще се интересува от него.

    Лагера е 217, 85х150 мм.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      От: Търся голям съчмен лагер

      Имам здрав със сигурност, довечера ще проверя, че е една щайга с лагери.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • #4
        От: Търся голям съчмен лагер

        Първоначално публикуван от savagebs Преглед на мнение
        Здравейте , търся голям съчмен лагер , може да е използван, ще се прави на бигляр, важното е да е голям поне 12-16см външен диаметър ето това ще правя
        https://www.youtube.com/watch?v=_O61...&feature=share
        https://www.offroad-bulgaria.com/sho...14#post3232814
        На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • #5
          От: Търся голям съчмен лагер

          Мерси за бързите отговори, този със счупената гривна ако не е много зле сигурно ще свърши работа, иначе съм от Бургас ще изчакам и колегата да види какво има в наличност, нови такива големи са много скъпи за да се използват не по предназначение. Ще видя и в темата какво има.

          Коментар


          • #6
            От: Търся голям съчмен лагер

            ОК, ако искаш счупения-казвай.
            Подразбира се, че е подарък...
            Само си плащаш курриера.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #7
              От: Търся голям съчмен лагер

              Намерих 22216 ролков и 2215 сачмен, но и двата са самонагаждащи и двуредови.
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #8
                От: Търся голям съчмен лагер

                На ЮМЗ лагера на задната ос е 15 см външен диаметър. Вътрешен не го помня. За твоите цели става и китайски- 30 лв нов в магазина.
                Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                Коментар


                • #9
                  От: Търся голям съчмен лагер

                  Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
                  На ЮМЗ лагера на задната ос е 15 см външен диаметър. Вътрешен не го помня. За твоите цели става и китайски- 30 лв нов в магазина.
                  На първо гледане 6020 е 24 лв., сигурно и по-евтин може да се изрови по складовете, някой руски или БГ от Тошово време.
                  Ford Maverick II 2.3 XLT
                  Ford Mondeo MK5

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся голям съчмен лагер

                    Лагери бол. Друго ми е интересно-тоя тип от клипа с каква лекота намаза лагерната стомана с електрожена и започна да огъва арматурни железа 10-ки и 12-ки. Факир направо.
                    Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся голям съчмен лагер

                      На лагерната стомана от електрожена нищо и няма за целта. И аз се озъртам за подобна джаджа .
                      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся голям съчмен лагер

                        аз щя да питам с стоманени електроди ли да го заварявам или да пердаша с тип вежен за винкели, колегата каза че ще ми прати един леко счупен но предполагам че ще ми свърши работа, иначе ако видя къде има магазин за части за трактори из Бургас може и да купя един нов ако не намеря нещо като скрап

                        Коментар


                        • #13
                          От: Търся голям съчмен лагер

                          Счупения лагер е в колата, вчера щях да го пращам, но неочаквани ангажименти ми отнеха времето и не можах да отида до Еконт.
                          Утре ще го изпратя.
                          Счупена е вътрешната гривна, а не външната както писах, но няма никакво значение, за такава играчка ще стане.

                          Вида на електродите е без значение, какъвто и електрод да използваш, ако натовариш лагера дотолкова, че да види зор за чупене-ще се счупи гривната до самата заварка, без значение с какъв електрод е изпълнена.
                          Та заварявай с каквото ти е лесно.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X