Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за LED крушки h4 led high low

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за LED крушки h4 led high low

    Има 1000 вида различни такива крушки по сайтовете. Искам да питам някой да препоръча конкретен модел / марка от които е доволен. Искам да ги ползвам във фара на pagero 2 и там е само една крушка за къси и дълги . На кой модел да заложа .

    https://www.aliexpress.com/wholesale...814&isrefine=y

  • #2
    От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

    Специално за H 4 подразбрах че били зле,че и аз се бях засилил.За сега си карам с полски Н4 с 50% процента повече светлина,светлинати е студена и вършат перфектна работа на мокро.
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      Специално за H 4 подразбрах че били зле,че и аз се бях засилил.За сега си карам с полски Н4 с 50% процента повече светлина,светлинати е студена и вършат перфектна работа на мокро.
      Аз пък смених на един мотор Н крушките, отделни за къси и за дълги с по една Н лед, разликата беше умопомрачителна в полза на ЛЕДа, харчат 1/3 от тока светят три пъти повече, има лед за "стотинки" има и лед за хубави парици, избрах средно до сравнително скъпи с много стотин коментара/отзиви и останах много доволен.

      NOVSIGHT H11 H8 H9 LED Fog Light Bulb, H11/H8/H9/H16(JP)
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Аз пък смених на един мотор Н крушките, отделни за къси и за дълги с по една Н лед, разликата беше умопомрачителна в полза на ЛЕДа, харчат 1/3 от тока светят три пъти повече, има лед за "стотинки" има и лед за хубави парици, избрах средно до сравнително скъпи с много стотин коментара/отзиви и останах много доволен.

        NOVSIGHT H11 H8 H9 LED Fog Light Bulb, H11/H8/H9/H16(JP)
        Дай точния модел.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

          От тези съм много доволен - https://www.aliexpress.com/item/3268...27424c4d9RQZmA
          идват бързо и уважават гаранцията. На колега му изгоря едната и му пратиха още един комплект.
          На шкодата ми работеха повече от година и я продадох след това. Ползвам в момента такива за фаровете за мъгла и светят мнооого по-добре от обикновенна.
          Hyundai Galloper 3.0 V6

          0885 44 60 16

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

            Аз се загледах в тези GOLD серията ?

            https://www.aliexpress.com/item/3283...chweb201603_52

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

              Тези с canbus-a си заслужават ако наистина ти светва грешка иначе е излишна консумация...
              Hyundai Galloper 3.0 V6

              0885 44 60 16

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                Аз ползвам тези на фиестата : https://www.aliexpress.com/item/3283...27424c4dsam9PB, преди 2 години ги купих и си пердаши с тях още, светят добре иска малко настройка на някоя стена само. Не смущава радиото отзад където е вентилатора е 2,5 см и е доста компактно.
                ПП гледам ,че същият продукт не се предлага вече,но от тази марка има доста предложения.
                Последно редактирано от Juiced; 25-09-19, 10:51. Причина: пп
                Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                Ford Fiesta 1.4 Tdci

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                  Дайте конкретен модел Н 4 и да са яки.Тия двата варианта ще станат ,но ме притеснява габаритния им размер назад,май няма да мога да сложа капачката.Като размер трябва да са като оригиналните Н 4 иначе.назад май ще стърчат много.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                    Няма такъв вариант, всичките читави са с активно охлаждане.
                    Hyundai Galloper 3.0 V6

                    0885 44 60 16

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                      Само да вметна, че някой уж са правилния модел но крачетата/чашката с която се закрепват НЕ съвпадат, имах случай разликата беше около 2мм, ако имат реални снимки + размери е най-добре за да се вземе точния модел и размер.
                      Бъдете живи и здрави!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                        С такива съм от 2 години. Много доволен от това, че са с CSP диоди и имат ясно отсечена граница, като при оригиналните крушки. Харчат по 23w и не нагряват въобще. Много бързо превключване между къси и дълги.

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20190925_152744.jpg
Прегледи:1
Размер:95.8 КБ
ID:5821420
                        HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                        Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                          Първоначално публикуван от tihony Преглед на мнение
                          С такива съм от 2 години. Много доволен от това, че са с CSP диоди и имат ясно отсечена граница, като при оригиналните крушки. Харчат по 23w и не нагряват въобще. Много бързо превключване между къси и дълги.

                          [ATTACH=CONFIG]996750[/ATTACH]
                          Линк от къде си ги поръчал може ли ?

                          Коментар


                          • #14
                            От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                            От али-то .
                            https://m.ru.aliexpress.com/item/328...w1569414977364
                            HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                            Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                            Коментар


                            • #15
                              От: Въпрос за LED крушки h4 led high low

                              Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
                              Аз пък смених на един мотор Н крушките, отделни за къси и за дълги с по една Н лед, разликата беше умопомрачителна в полза на ЛЕДа, харчат 1/3 от тока светят три пъти повече, има лед за "стотинки" има и лед за хубави парици, избрах средно до сравнително скъпи с много стотин коментара/отзиви и останах много доволен.

                              NOVSIGHT H11 H8 H9 LED Fog Light Bulb, H11/H8/H9/H16(JP)
                              Това от линка е категоричен боклук с мощност не повече от 2-3 вата. Повече не може да разсее без да изгори.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X