Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7-ма национална БМВ Е30 сбирка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

    Специално Е30 се превърнало в нещо като религия сред феновете на БМВ по цял свят. Иначе, E30 e втората генерация на 3-та серия на БМВ. Първата е Е21, после Е36, Е46, Е90 и т.н. до ден днешен. Актуална в момента е седмата генерация - G20. Както при Golf на Фолксваген - МК1, МК2, МК3....МК7
    Последно редактирано от deso_bg; 22-09-19, 08:55.

    Коментар


    • #17
      От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

      Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
      ...втората цифра е двигателя 20 =2.0, 25=2.5,а буквата накрая i = бензинова, tds, d = дизелова. А в случая Е30, това Е30 е станало нарицателно за името на модела, а всъщност модела си е 3та серия.
      Това е доста условно... 335D не е с 3.5л. двигател, нито 550D е с 5 литров...
      Не чета коментари и не отговарям на такива.

      И коментаторите...

      Коментар


      • #18
        От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

        Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
        Това е доста условно... 335D не е с 3.5л. двигател, нито 550D е с 5 литров...
        Това го спестих да не обърквам колегата. И моята 316i не е 1.6, а е 1.9 и 323i е 2.5 не е 2.3 и още сумати примери има,даже и от Mercedes например CLK200 k W209 мотора му е 1.8, не е 2.0 и новия A45 Amg не е 4.5, а е 2.0 турбо. А на по-новите bmwта вътрешно заводския индекс вече е F (5ца F10, 3ка F30, 7ца F01), а на най актуалните bmwта индекса е G (3ката е G20,5цата е G30, 8цата е G15) и на по новите и най новите почти никога не съответстват числата след серията на кубиците на мотора.
        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

        Коментар


        • #19
          От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

          ..

          Коментар


          • #20
            От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

            slatanic, ще му предам! А твоята кола ако не бъркам, я помня като беше на обява. В него период, аз бях между две Е30, бях продал едната, щото бях решил че приключвам с този модел, и малко след това, отново търсех

            Коментар


            • #21
              От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Браво, радост за очите! От моите първото беше с двоен стоп а второто с троен. И двете бяха 320 с редовите 6-ци.
              Първото беше с троен, сегашното се вижда, и двете обаче са с М10 Л джетроник.

              Коментар


              • #22
                От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

                Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                Това го спестих да не обърквам колегата. И моята 316i не е 1.6, а е 1.9 и 323i е 2.5 не е 2.3 и още сумати примери има,даже и от Mercedes например CLK200 k W209 мотора му е 1.8, не е 2.0 и новия A45 Amg не е 4.5, а е 2.0 турбо. А на по-новите bmwта вътрешно заводския индекс вече е F (5ца F10, 3ка F30, 7ца F01), а на най актуалните bmwта индекса е G (3ката е G20,5цата е G30, 8цата е G15) и на по новите и най новите почти никога не съответстват числата след серията на кубиците на мотора.
                С новите батака е пълен! Няма оправия! N42 мотора примерно, който е слаган в Е46 и Е90 е двулитров, ама е кръщаван и 318 и 320 според конете, същата работа както 2,5 мотора в Е46 323 и 325. Иначе и аз си имам 1,9 литрова 316-ка

                Коментар


                • #23
                  От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

                  Колегата травелинг нещо се бъзика с вас и вие му се връзвате. Нека си кара японските еконобоксчета докато се разпаднат и да не се занимава с тия грозни,дърти и нацепени бе ем вета копторки дека освен, че горят много и не вървят за конете си, са МНОГО опасни понеже предното "изтегля" много по-добре от задното в завой!
                  Real Recognize Real

                  Коментар


                  • #24
                    От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

                    Тук бъзик ще има, ако се включи някой хондаджия, аз претенции за скорост и коне нямам всеки да си кара каквото му е кеф. Стремя се към придвижване и най-вече към пристигане, а едната японка е със задно шпер.
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • #25
                      От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

                      Като стана дума.... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot_20190925_114811.jpg
Прегледи:1
Размер:405.1 КБ
ID:5821417
                      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                      Коментар


                      • #26
                        От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

                        Авторите на повечето пътни кретенизми са собствениците на въпросната марка(освен тези с vw). Един такъв тъпанар всяка вечер пили гуми по плoщада и не знам що за удовлетворение получава.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #27
                          От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

                          Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                          ... а едната японка е със задно шпер.
                          И ква е тая японка със задно и шпер?
                          Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                          Из "Златния телец"

                          Коментар


                          • #28
                            От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

                            Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                            И ква е тая японка със задно и шпер?
                            Mazda MX-5 са със задно и шпер
                            Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                            Коментар


                            • #29
                              От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

                              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                              И ква е тая японка със задно и шпер?
                              https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%...B4%D1%8A%D1%80
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • #30
                                От: 7-ма национална БМВ Е30 сбирка

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                Верно ве, тия екзотики все ги пропускам! Ма нали съм дърт, в главата ми само Нисан и Тойота от преди ноемврийския преврат.
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X