Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мистерия с дебитомер

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Мистерия с дебитомер

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    300-500 мг/оборот
    Тестваш математическите ми познания. Моля някой да помогне 840об/мин на празен ход.

    Коментар


    • #32
      От: Мистерия с дебитомер

      5-6 г/дек

      Ама то ако има егр става сложно щотэ модерните на празен ход дишат от там
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Мистерия с дебитомер

        Моя е затапен. Благодаря за калкулацията

        Коментар


        • #34
          От: Мистерия с дебитомер

          Мери напрежение. На контакт, на празен ход, и при натоварване и обороти. При пикови режими обикновено трябва да качва поне 4.2 волта.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #35
            От: Мистерия с дебитомер

            Не мога да го измеря, понеже там където кабелите влизат в буксата е уплътнено с нещо като гумичка, скгурно за да не влиза вода, и не можахме да замериме. Само на живите данни от диагностиката ще разчитам, ще купя нов дебитомер, тоя път бошовски и ще се разбере

            Коментар


            • #36
              От: Мистерия с дебитомер

              Между кабела и гумичката се вкарват тунки жички и така се мери. Нула проблем от което.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #37
                От: Мистерия с дебитомер

                Може и с карфица приз кабелите, не е драма
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #38
                  От: Мистерия с дебитомер

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Може и с карфица приз кабелите, не е драма
                  Драмата е след време, еле пък ако си миеш двигателя по-често от веднъж на 10 години.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Мистерия с дебитомер

                    Рапорт:
                    Дебитомера е Бош, но не намерих, взех пиербург - пасна като шамар на гъз. Колата работи нормално.
                    Показанията от дебитомера, ако на някой му се случи:
                    Бош, оригиналния на колата, леко развален показва 12гр въздух в секунда
                    Китайския кенеф, работеше 1 седмица и спря, при замерване 650гр въздух в секунда.
                    Пиербург, работещ - 13.5гр в секунда на празен ход.

                    Благодаря на помогналите, поздрави и наздраве!

                    П.П. Почти всичко по мотора на китаеца е бош - горивна помоа, механична; дюзи; свещи; всите датчици на колянов, разпределителен вал и т.н. Почва да ми харесва тоя кош

                    Коментар


                    • #40
                      От: Мистерия с дебитомер

                      Бош не е тоя Бош който беше

                      Моя дебитомер на дьртия Мерц е само малко под 200 долара,понеже е електрическа част няма как да я върна.
                      Светва Чека,проверка,иска дебитомер,минава нормално проверка газове / от истинската Калифорнийска,не при Пешо Димката /,върви си,не харчи.........купувам един,Чек след 400 мили,Пу майка ти........снулирам Чека,Бам след 300 мили пак,снулирам......върви 4000 мили и Бам........аааа не,с връзки връщам тоя и взимам друг.......след резервоар бензин Чека светна........таблото вън,крушката в джоба,а свети сега гаден Бош.

                      И така 7 години,Бош не е ония Бош който беше,с Китаец пък съвсем не ми се занимава,те Бош не го могат вече.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #41
                        От: Мистерия с дебитомер

                        Качеството не знам какво е, на мен основния ми проблем е намиране на части, за това се радвам че са бошови - под път и над път има

                        Коментар


                        • #42
                          От: Мистерия с дебитомер

                          Дано си уцелил,тук от Амазон ги взимаме вече,намираш си ги в пощата ма 21 век е,бъркаш в интернета и каквото уцелиш,някой път е грездей.

                          Китаец не,е вчера сменях сменян обтегач на ремъка на Туйто,махаш сменения и капачката му я няма пък уж Гейтс,китаеца и толкова няма да извади,мамка му и 21 век,искам си Мерцедеса от 90те.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #43
                            От: Мистерия с дебитомер

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            Бош не е тоя Бош който беше


                            И така 7 години,Бош не е ония Бош който беше,с Китаец пък съвсем не ми се занимава,те Бош не го могат вече.
                            Ти да не чакаш тизи Бош?

                            https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A0...91%D0%BE%D1%88

                            Коментар


                            • #44
                              От: Мистерия с дебитомер

                              Не,че ги правят по Словения и Сингапур,чакам от Сунгурларе да почнат да ги делат.

                              21 век,тоя умря
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #45
                                От: Мистерия с дебитомер

                                Имат дистрибутор на 100м от работата ми. Май само това и подгревни свещи внася. Втория Pierburg-а съм го купувал от него.

                                То няма проблем нещо да е от Китай. Проблема е кой реално е бил шефа на дялкащите. Не съм чул някой да има проблем с индийски разпръсквачи на Bosch, купени от Bosch например.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X