Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ за аларма на w203 2003г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко помощ за аларма на w203 2003г.

    Колеги да попитам пък да видим.
    Понеже от скоро се сдобих с въпросното возило,а именно w203 220cdi 2003г. ми се появи следното питане.
    При изваждане на ключа от контакт и затваряне на всички врати на автомобила след известно време (да речем 5 минути) се включва алармата.
    След отваряне на врата същата включва сирената която свири до изключване от дистанционното.
    И това нещо леко ме дразни тъй като се случва колата да е отворена пък ключа да не ми е в джоба и се почва един сериозен вой до изключване.
    Та имал ли е някой този проблем?Имам един бутон на таблото който символизира датчик в купето от една страна и багажник с кука от другата.
    При натискане на същият светка един светодиод по средата на този бутон и това е.Нищо не виждам да се променя.
    Ако има някой идея и тоя бутон каква му е функцията да удари едно рамо.А и за алармата разбира се.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

  • #2
    От: Малко помощ за аларма на w203 2003г.

    Никой нищо!??..
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • #3
      От: Малко помощ за аларма на w203 2003г.

      Ако е оригинална трябва да се опита със стар диагноза да се изключи.На фейс ц клас има опция в менюто на борд компа да се изключи но при твоята отсъства тази опция.
      А този бутон за който питаш е ако я вдигне паяк да не вие сирената.
      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X