Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на джип/сув за града/ вилата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Избор на джип/сув за града/ вилата

    Здравейте,
    Трябва ми джип за градски условия и за да ходя по вилни места. Търся нещо с евтина подръжка, не държа на визия или возия. Бензин/газ е по-добрият вариант. Бюджета е до 7000 лв, като за сега гледам Suzuki grand vitara, hyundai santa fe и kia sportage след 2000г. Моля за мнения и съвети.

  • #2
    От: Избор на джип/сув за града/ вилата

    Grand Vitara 2.0 16V или 2.5 V6 24V
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

    Коментар


    • #3
      От: Избор на джип/сув за града/ вилата

      Хм, вилни места има и на 30 метра от асфалта и на билото на Стара Планина по 25 километров горски път с коловози от Урал
      Мааалко повече подробности за тези вилни места ше да са нужни.
      Съседите с какво се возят?
      Land Rover Discovery II, V8 4.0
      VW Golf VI variant
      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

      Коментар


      • #4
        От: Избор на джип/сув за града/ вилата

        Става въпрос за вилни места около град Варна, нищо толкова оффроуд, но все пак..
        Предпочитам автоматична скоростна кутия, не го напидах в първия коментар.
        Също включвам в списъка Киа Соренто

        Коментар


        • #5
          От: Избор на джип/сув за града/ вилата

          Първоначално публикуван от teo123 Преглед на мнение
          Става въпрос за вилни места около град Варна, нищо толкова оффроуд, но все пак..
          Предпочитам автоматична скоростна кутия, не го напидах в първия коментар.
          Също включвам в списъка Киа Соренто
          За тукашните вилни зони Кията се е утепала.
          Land Rover Discovery II, V8 4.0
          VW Golf VI variant
          Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

          Коментар


          • #6
            От: Избор на джип/сув за града/ вилата

            Кажи кой вариант на Санта фе-то си мернал ,види ми се най-читавия избор.
            Mitsubushi Pajero 2.5 TDi SS TOP
            Hyundai Santa Fe 2.0 CRDi 113h.p. 4WD automat 2004
            Nissan Terano 2.4i дълго с газ
            0888383218 /ако не вдигна ,значи вадя риба/

            Коментар


            • #7
              От: Избор на джип/сув за града/ вилата

              2003-2004-та 2.7 173 к.с за сега това гледам

              Коментар


              • #8
                От: Избор на джип/сув за града/ вилата

                КИА спортидж от тези години автоматик не съм виждал, май нямат.
                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                Коментар


                • #9
                  От: Избор на джип/сув за града/ вилата

                  За Варна варианта е Санта фе-то, ама ако му стане нещо не дай Боже не знам към кой да се обърнеш. Тук при нас сервизите са капризни, избират си клиентите и не са много добри, но пък са много. Резервни части иначе има и не са скъпи..
                  Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                  Ford Fiesta 1.4 Tdci

                  Коментар


                  • #10
                    От: Избор на джип/сув за града/ вилата

                    Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
                    КИА спортидж от тези години автоматик не съм виждал, май нямат.
                    Имат. Но щом има такъв бюджет, може да се гледа нещо по-добро.

                    Шефчето ми си взе РАВ4 2005 2.0 бензин автоматик преди 2 години. Доста приятна машинка, проблеми не е създавала. Не знам колко проходима джипка се търси. Това няма бавни и рама (то и Санта Фе няма), но за леки черни пътища става.

                    Соренто автомат и бензин са само 3.5 и 3.3 V6. Доста приятни за каране, ама разходът и поддръжката не знам дали ще ти понесат. 2.4 са само ръчки. Освен това са по-голям клас - т.е. по-големи като габарити и по-тежки, което е минус за градско каране.
                    Nissan Terrano 2,7 TDI

                    Коментар


                    • #11
                      От: Избор на джип/сув за града/ вилата

                      Заникоя вилна зона край Варна не трябва рама и бавни.
                      Бих разгледал Териос ако се вписва в обема.


                      Land Rover Discovery II, V8 4.0
                      VW Golf VI variant
                      Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

                      Коментар


                      • #12
                        От: Избор на джип/сув за града/ вилата

                        Аз карам Териос от първите с 1,3 двигател. Малък е което е предиство за градско каране ако си сам човек. Ако трябва да имаш повече от един пасажер а пък и с багаж става малко тегаво На магистралата е умрял кон, 100 - 110 повече не може. Гори си като пълноразмерен джип - под 10 бензин трудно се сваля еле па градско. Иначе е постоянно зацепен с добър просвет но не знам дали да те съветвам да си купиш такъв. В същност си вземи ако не си семеен

                        Коментар


                        • #13
                          От: Избор на джип/сув за града/ вилата

                          Санта фе ще е, в момента събирам информация кои точно мотор..

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X