Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шаси Терано - корозия - боядисване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Шаси Терано - корозия - боядисване

    Здравейте, шасито има повърхностна ръжда и съм решил ако ми остане време да го боядисам .
    Въпросите ми са с какво да го боядисам, как най лесно да го подготвя до колкото е възможно.
    По шасито има отвори, може ли в тях да налея преработено масло, има ли смисъл, да не разложи някой тампон някъде?
    Всякакви съвети приемам.
    Процедурата мисля да си я правя сам, имам четка, шкурка, пистолети и компресор, друго мисля ми не трябва.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

  • #2
    От: Шаси Терано - корозия - боядисване

    Местата където гние са отзад тръбната греда която има отвори зад гумите и местата където е хваната там към шасито. Там са кухини и най-добре да ги напръскаш вътре с масло някакво. Захвата на пружините е другото кофти място, но там няма стигане, а има и гумени тампони, трябва да повдигнеш купето за да стигнеш. Откачи задните светлини и пръскан от там. Отпред връзката долен носач шаси, в тази част от шасито засядат ръжди които се люспят отвътре като го миеш през отворите, но трудно се бърка там. Пръскай масло вътре в шасито където можеш мен ако питаш )
    Maverik/Terrano 2 2.7 TDI, 1997
    X-trail 2.2 Di 2003
    Maverik/Terrano 2 2.7 TD, 1994

    Коментар


    • #3
      От: Шаси Терано - корозия - боядисване

      Здравейте , напръскайте и резервоара от горната страна , защото има възможност да се задържа вода върху него.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X