Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Шаси Терано - корозия - боядисване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Здравейте, откъсна ми се облегалката на шофиорска седалка, от вътрешната страна точно над пантата. Подлежи ли на ремонт, лепене или направо да търся седалка?
    Терано то е късо.
    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

    Коментар


    • Някои неща подлежат, други не. Съблечи я до скелет и снимай къде е точно повредата. Може и да те уредя със здрава рамка, ако е където си мисля.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Само да вмъкна ,че Fertan -на го продават и в Бр...аж и то по-евтино от колкото е в сайта им - 250 и 1 000 мл. .

        Коментар


        • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
          Някои неща подлежат, други не. Съблечи я до скелет и снимай къде е точно повредата. Може и да те уредя със здрава рамка, ако е където си мисля.
          В събота ще я разглобя и ако не може да се завари ще те потърся за съдействие.
          Хубава вечер.
          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

          Коментар


          • Тя може да се завари, ама без други мерки ще се счупи до заварката. След заваряването трябва и подсилване, в което не участва заваряване, което пък, в зависимост от мястото, не винаги е възможно да се случи читаво.

            Ламарината на рамката е нещо като 0.5мм дебела.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • Тази планина е заминала.
              Прикачени файлове
              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

              Коментар


              • Това подлежи на заваряване.

                Може и да имам точно такава цяла горна част (основата е отделно), но трябва да проверя дали беше от късо или от дълго. Предполагам вдругиден ще мога.

                Това е шофьорската, нали?
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Заварих го с електрожена, дано няма вече проблем.
                  Спарки благодаря за предложението но засега мисля закърпих положението.
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                  Коментар


                  • Търси се двуколонен подемник за края на другата седмица, в района на София. Желателно външен. Двуколонен, за да мога да махна гуми, платмасови подкалници и брони предварително и после само да пръскам. Ще пръскам с Dinitrol ML и евентуално Dinitrol 4941 В момента е омазано навсякъде с Fertan, но ще го докарам измито и изсъхнало. Пистолет си имам - само въздук трябва.

                    Понеже ще има мазало, ще купя найлон за пода и да омотаме захватите на подемника. Предполагам нещо като 3 часа ще ми стигнат като време, заедно с махането и слагането на броните и подкалниците. За късо терано иде реч. Естествено ще си платя и наем - не търся безплатности.

                    Канал имам, ама двуколонен подемник е МНОГО по-удобно и бързо - върши се всичко на куп и чекненето е в пъти по-малко.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • За края на тая седмица. не другата. Бутона "редактиране" не бачка.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X