Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Светлини по таблото.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Светлини по таблото.

    Колеги, насочете ме към някой, който да смени крушките по таблото и бутоните на Трупър 3.0 Тд. Също имам съмнение за разкачена от радиото антена. Абе да може да разглоби и сглоби таблото без да изпотроши всичко, както аз си мисля,че ще направя. Благодаря.

  • #2
    От: Светлини по таблото.

    Първоначално публикуван от victorio Преглед на мнение
    Колеги, насочете ме към някой, който да смени крушките по таблото и бутоните на Трупър 3.0 Тд. Също имам съмнение за разкачена от радиото антена. Абе да може да разглоби и сглоби таблото без да изпотроши всичко, както аз си мисля,че ще направя. Благодаря.
    инж. Тенко Тенев 0879 58 15 70

    Коментар


    • #3
      От: Светлини по таблото.

      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
      инж. Тенко Тенев 0879 58 15 70
      Благодаря!

      Коментар


      • #4
        На моя Трупър светлините на таблото ги сменяха в Пловдив. Е, на копчетата са пропуснали, ама карай да върви! Ако антената не ти се вдига от копчето, значи е прецакна и е по-добре да се изключи моторчето от буксата. Моята беше счупена. От морга си купих антена, на която обаче не работи моторчето за вдигане и прибиране. С ръчни усилия си вдигам и свалям антената и нямам проблем.

        Коментар


        • #5
          На таблото не съм сменял , но на копчетата ги смених . Купих си миниатюрни лампи и ги монтирах на пластмасовите фасунги на старите . Светят жълто , не зелено , но светят . Бутоните не се свалят трудно .

          Коментар


          • #6
            Първоначално публикуван от victorio Преглед на мнение
            Колеги, насочете ме към някой, който да смени крушките по таблото и бутоните на Трупър 3.0 Тд. Също имам съмнение за разкачена от радиото антена. Абе да може да разглоби и сглоби таблото без да изпотроши всичко, както аз си мисля,че ще направя. Благодаря.
            Нямаш радио или не ти се движи антента?

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X