Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Междупредсърден дефект Ляво Десен Шънт ASD segundum

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Междупредсърден дефект Ляво Десен Шънт ASD segundum

    Сина ми елитен спортист в юношеска възраст беше диагностициран с междупредсърден дефект Ляво Десен Шънт ASD segundum реди няколко дена
    Очаквам със сълзи на очи преглед от педиатър кардиолог. Бих приел всякакъв съвет ,ако щете и това дали да му поднесем цялата истина.
    Тая мамка и гадория ,не се хваща със слушалки ,няма аритмия ,дори при стрес=теста ,който издържа с отлични резултати . Нито пък на електрокардиограма в покой.........

    2рият преглед е е при спец от 3та Градска болница/

    Дано никой няма подобни грижи ,много са коварни
    Със здраве

  • #2
    От: Междупредсърден дефект Ляво Десен Шънт ASD segundum

    И сина има нещо подобно (,, пролапс на предно митрално платно - малък "е диагнозата ) и въпреки , че лекаря каза без състезателен спорт !!! не се отказа и спортуваше активно до миналата година .Открихме го случайно преди седем години ( беше на 13 г. ) след като го забелязах , че при продължително разиграване по време на мач ( не на всеки и не постоянно ) все едно омаляваше , за кратко и после всичко си е нормално . Даже и го бях забравил . Не е казвал да има проблеми скоро ( чукам на дърво !) , трябва да го попитам . Сега играем футбол от време на време и не съм забелязал симптоми на временна умора , и ходи да бяга . Спомням си , че когато го попитах първия път какво му е се направи на разсеян , защото много му се играеше , а и след диагнозата категорично отказа да спре въпреки , че бяхме страшно притеснени . Така , че истината няма как да се спести според мен , просто такава е действителността . Съвета ми е спокойно доколкото е възможно и аз лично бих му разяснил ситуацията .

    Коментар


    • #3
      От: Междупредсърден дефект Ляво Десен Шънт ASD segundum

      Първоначално публикуван от papa Преглед на мнение
      Сина ми елитен спортист в юношеска възраст беше диагностициран с междупредсърден дефект Ляво Десен Шънт ASD segundum реди няколко дена
      Очаквам със сълзи на очи преглед от педиатър кардиолог. Бих приел всякакъв съвет ,ако щете и това дали да му поднесем цялата истина.
      Тая мамка и гадория ,не се хваща със слушалки ,няма аритмия ,дори при стрес=теста ,който издържа с отлични резултати . Нито пък на електрокардиограма в покой.........

      2рият преглед е е при спец от 3та Градска болница/

      Дано никой няма подобни грижи ,много са коварни
      Със здраве
      Здравей колега. Не се притеснявайте, тази диагноза звучи тежко, но се лекува изключително успешно по оперативен начин. Иначе-да, диагностицира се на еххокардиографско изследване и контрастна сцинтиграфия. Относно болницата, именно в 3-та градска са най-големите специалисти в кардиологията, особено в детскта кардиохирургия. Най-важното е да не се изнервяте, че само ще товарите детето излишно, лекарите ще си свършат работата. Успех и бързо излекуване пожелавам !
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • #4
        От: Междупредсърден дефект Ляво Десен Шънт ASD segundum

        Благодаря за отговора.......
        Минахме преглед при спец от 3та градска болница . Запозна се предварително с 1вото становище и .......Диагнозата му е абсолютно противоположна .т.е никакви шънтове ........Човека каза ...,,не сте за мене" Аз съм този ,който прави операциите. след 12 месеца на контролен преглед......Предайте на колегата в Охайо с когото сте влезли в контакт след 1вата диагноза ,че е PFO ,a ne shunt....

        Благодарение на много хора от различни места ,достигнах и до няколко различни специалиста по света.
        После обаче щях да пребия длъжностни лица от нащия клуб. Нека ви спестя подробности........Който не работи ,той и не греши ,обаче да се съмняват в добронамереността,отговорността на родители и специалист от реномирана клиника ми дойде в повече ......
        Всичко наглед си продължава по старому...Много тежки дни бяха и сега ми е малко по-леко.

        ако на някой му се наложи ........
        най=добрите кардиолози за възрастни са Кливланд щата Охайо. В друга клиника в Охайо все още работи ирландка избрала попрището на педиатър кардиолог ,защото тя самата е с порок на сърцето .Скача с парашут и търчи по маратони. Това не и пречи да спечели приза за най=добра в бранща си ....
        Светила кардиолози работят в Лисабон и в 3та градска болница.
        В Китай има клиника прилагаща последните методи за лечение
        Последно редактирано от papa; 03-10-19, 06:19.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X