Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

    Здравейте,последно време двигателя на моето Патрулче ми идва малък,макар и чипосан на около 200 к.с. и много други работи по окачване,съединител,т.н.
    Идеята ми е да се сложи по голям двигател .Моля за вашето мнение
    Бих искал някой, ако знае къде и от кой може да се постави такъв двигател да пише.Очаквам вашите коментари.
    тел.0879292900 Калин Костадинов

  • #2
    От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

    Първо четеш всички тези теми.

    https://www.google.com/search?q=%D1%...w=1366&bih=695

    Второ ако все още ти се занимава и си приготвил 10000 + левчета действаш.
    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • #3
      От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

      Здравей Калине, аз съм с 204 коня на БМВ. Набира като лека кола! Обади ми се утре да ти дам координати на майстора.
      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
      Стефан Арзатов

      Коментар


      • #4
        От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

        Всички излишни писаници съм ги чел .Само дето не разбрах има ли автомобил с направен такъв двигател или не.Знам че слагат разни двигатели от BMW.Мисля си за двигател от Нисан Титан,форд 150,тойота тундра.Не искам да обсъждаме кое колко е скъпо и как не си заслужава.За опит и възможности за поставяне става въпрос.
        тел.0879292900 Калин Костадинов

        Коментар


        • #5
          От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

          Здрасти Стефане,трябва да мина да видя за какво става въпрос.И моя е с 200 к.с ама нещо не ме кефи вече.Искам нещо друго.
          тел.0879292900 Калин Костадинов

          Коментар


          • #6
            От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

            Няма да те убеждавам. Ела и ще видиш разликата!
            Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
            Стефан Арзатов

            Коментар


            • #7
              От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

              Имаш ли хора който могат да ги поставят?Дали може да се постави с двете турбини 286 к.с?
              тел.0879292900 Калин Костадинов

              Коментар


              • #8
                От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

                Познавам човека, който търсиш. В София е! Има поставян такъв с две турбини на патрол.
                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                Стефан Арзатов

                Коментар


                • #9
                  От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

                  Аз съм с 5.0 литра мерцедес на моя патрол.


                  Коментар


                  • #10
                    От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

                    M57D30 на бмв плюс едно ремапче. Даже 3.0 би турбо дизел от Бмв им слагат (от 535д) и там с едно ремапче стават чудеса ама ако се счупи нещо при втория мотор.....
                    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

                      Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                      Аз съм с 5.0 литра мерцедес на моя патрол.
                      Което не е никак лоша комбинация

                      Коментар


                      • #12
                        От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

                        Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                        Познавам човека, който търсиш. В София е! Има поставян такъв с две турбини на патрол.
                        Има поставени поне 3 броя с 2 турбини, но са 272 к.с. оригинално / по-здрави ги водели от 286/, злите езици говорят за над 500 к.с. на вал и над 400 на 4х4. Два от тях съм карал, а и на трите съм правил маховиците и фланците. Мога да кажа само, че.....вървят доста, но...не вярвам да се вмести трансформацията в 10 бона.....за съжаление.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

                          Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                          Което не е никак лоша комбинация
                          Върви повече от прилично и някакси ми се струва по-надежден от напомпан би турбо дизел(с едното турбо не беше вариант за мен). Тази зима ще му е първия сезон, така че още е рано за по подробни впечатления.


                          Коментар


                          • #14
                            От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

                            Първоначално публикуван от A.pantev Преглед на мнение
                            Върви повече от прилично и някакси ми се струва по-надежден от напомпан би турбо дизел(с едното турбо не беше вариант за мен). Тази зима ще му е първия сезон, така че още е рано за по подробни впечатления.
                            И на мен така ми звучи, а и на Патрола тази мощност му е достатъчна. Също така тоя мотор се слага на Г, така че има вариант с правилен картер (ако има разлика) и всичко за такава експлоатация.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

                              Първоначално публикуван от nissan_gr Преглед на мнение
                              И на мен така ми звучи, а и на Патрола тази мощност му е достатъчна. Също така тоя мотор се слага на Г, така че има вариант с правилен картер (ако има разлика) и всичко за такава експлоатация.
                              Картер от Е класа или ЦЛС с М113 е тамън. Джамбазите като чуят за част от г класа и пощуряват.


                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X