Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

    Ето това е с двете турбини, но такава интервенция излиза много пари. Много хора си мислят, че става лесно и може да се направи за без пари, но в действителност после нямат джип. Два такива двигателя съм слагал на Патрол и заигравката е сериозна, компромиси за каквото и да било не трябва да има.
    Прикачени файлове
    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

    Коментар


    • #17
      От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

      Сподели в парично измерение в някакви граници.

      Коментар


      • #18
        От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

        И на мен ми е интересно как се случва конверсията и каква е ориентировъчната цена на такава играчка, сменя се само мотора, или мотор и скорости?

        Коментар


        • #19
          От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

          Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
          Ето това е с двете турбини, но такава интервенция излиза много пари. Много хора си мислят, че става лесно и може да се направи за без пари, но в действителност после нямат джип. Два такива двигателя съм слагал на Патрол и заигравката е сериозна, компромиси за каквото и да било не трябва да има.
          Владе късия такъв ли беше?
          Дела трябват, а не думи.

          Коментар


          • #20
            От: Поставяне на по голям двигател на у61,2001 г.

            Мен ме интересува дали с би турбо мотора е възможно узаконяването ? За по-слабия мотор е ясно.


            Коментар


            • #21
              Здравейте,за да не отварям нова тема ще пиша тук.Напоследък и аз си мечтая за "по-голямо сърце"на моя Патрол Y60 (2,8ТД)Прочел съм голяма част от писаното по въпроса тук,но някък си страня от идеята за дизелов БМВ мотор.Ще ми се нещо различно, бензинов V8 най вече.Та приемам всякъкви съвети,идей за двигател и изпълнение.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X