Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Навара D40 камера за задна скорост

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Навара D40 камера за задна скорост

    Колеги,някой монтирал ли е на своята навара камера за виждане назад при връщане?Идеята ми е да се върже към оригиналния монитор на навигацията.Гледах че се продават съответните камери но не успях да намеря схема за свързване към навито.Някой има ли информация за това?
    Mitsubishi Pajero 2.5TD 1996 къса база
    0883 39 72 04

  • #2
    От: Навара D40 камера за задна скорост

    По теория може и да може но ако на оригиналното устроиство няма порт за външно видео -изпълнението ше е повече от сложно - задачата ще е някои да натамъни изходното видео от камерата да фитне на екрана на навито а това не е елемтарно.
    Моя съвет е -като толкова ти е мерак за камера за задно виждане - сложи камера дето е на WiFi ил на някакв друг безжичен начин да предава инфото до тел ,таблет и т.н.

    Аз преди време си сменя оригиналното радио на Хондата съсъ афтер маркет дето тия неща имаха подготовка и се отказах да опъвам жици и т.н - ако трябва да се направи ДОБРЕ -е доволно голяма разправия.
    Пак казвам да се направи ДОБРЕ а не просто да се прекарат кабелите някакси щото и това съм виждал ...

    Коментар


    • #3
      От: Навара D40 камера за задна скорост

      На хонда акорд 2006 година успях да го направя,то си имаше вход само закачих кабелите на камерата и подадох сигнал от крушката на задна.Но явно при наварата не е така,намерих някаква тема в нета и от там видях че за да стане това се слага някакъв тв приемник към който се включва камерата но не беше евтин и не мисля че си заслужава цялата заигравка.Все пак един добър парктроник бих казал че е по полезен от камера.
      Mitsubishi Pajero 2.5TD 1996 къса база
      0883 39 72 04

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X