Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте телевизор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Препоръчайте телевизор

    E, не е тайна ... превключвайки от 2хХ към 5(7)хХ процесорът се пренастройва с няколко нива надолу откъм качество, за да запази що-годе някакво разумно качество. Ама това-съвсем непрофесионално. Тук има уважавани от мен хора, които могат да го обяснят при желание.

    Коментар


    • #77
      От: Препоръчайте телевизор

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Кажи обосновката за 5.2.1 кое не става,че гледам всеки там се лови
      Суббас 5.1 имат предвид повечето, като кажат - кофти звук (и наистина е).
      Също обикновено имат предвид точно опера и симфонии (там си личи)

      5.2 за 98% от филми и съвременна музика е ок.

      Конкретно за твоята я бива,но туба бас, тихи "тънки" чинели, флейта,басът на гръмотевици,оръдия,хармоници на валдхордна, няма да се чуват реалистично.

      Повечето хора по принцип и не ги чуват, но тия честоти създават "Усещането", щото звука го възприемаме не само с уши .

      А пък ако човек не е бил поне три пъти на живо на симфоничен оркестър и да чуе целия му спектър,
      няма как да оцени уредба (няма с какво да я сравни).
      Мембраната на тимпана, може да е с диаметър 1000мм. Никога няма да се съглася, че нещо по-малко от 200мм ще я възпроизведе реалистично.

      Мой познат като изпълняваше поръчки,
      пускаше електрическа цигулка, после нещо със Страдивариус и Гуарнери. Над 33% от клиентите не ги различавали...
      байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
      Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
      Суперспам - спама на суперите

      Коментар


      • #78
        От: Препоръчайте телевизор

        Пода ми е камъни,едната стена половината камък,а другата стъкло........колко и да го смятах в тая малка стая как и да се развихря няма да извади звук та и това което надипли става пък и бюджетен вариант се търсеше.

        Иначе мога да разчепкаме и гръмотевици/оръдия ма и “реалистично “ е относително понятие та няма да се ловя за това,че и съседи имам
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #79
          От: Препоръчайте телевизор

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Пода ми е камъни,едната стена половината камък,а другата стъкло........колко и да го смятах в тая малка стая как и да се развихря няма да извади звук та и това което надипли става пък и бюджетен вариант се търсеше.

          Иначе мога да разчепкаме и гръмотевици/оръдия ма и “реалистично “ е относително понятие та няма да се ловя за това,че и съседи имам

          И аз като теб бих го направил,
          а за екперимента, сигурно ще ти е забавно:
          най-нискочестотния звук записан и издаден на CD - на Алън парсънс едни гръмотевици,но не ги помня в кое бяха,
          а другото е 1812 на Чайковски (при него оръдията ).
          байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
          Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
          Суперспам - спама на суперите

          Коментар


          • #80
            От: Препоръчайте телевизор

            А съседите с бебе на 4 месеца какво да ги правя
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #81
              От: Препоръчайте телевизор

              Ама ти 1:1 и силата ли бре

              То това е големия кеф, тихо и да се закълнеш че е заваляло. Гръмотевица и после дъжда, на Дорс песничката става за лек тест. Всичко дето е с маркетингова динамика и чувствителности веднага лъсва.
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар


              • #82
                От: Препоръчайте телевизор

                Е па тиха гръмотевица ли да слушам?Като мине формулата през хола и кучето я търси на дворчето
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #83
                  От: Препоръчайте телевизор

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Е па тиха гръмотевица ли да слушам?Като мине формулата през хола и кучето я търси на дворчето
                  Ммм, мръднала ти е картината. Като мине формулата през хола кучето трябва да се завре в някой ъгъл, а не да я търси на двора.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X