Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте телевизор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте телевизор

    Понеже не съм изобщо в час с тая техника моля за съвет. Предстои ми купуване на телевизор около 40 инча. Ще се ползва в детската стая. Не държа на марката, но задължително да е с Wi-Fi, който да работи добре. Бюджет 500-600+ Благодаря на отзовалите се!
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

  • #2
    От: Препоръчайте телевизор

    с този бюджет ще е нещо..............бюджетно, влизай във форума на сетком и чети старите теми, аз така избирах преди месец
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте телевизор

      Добре работещо wifi в наши дни означава 5 GHz и приличен АП/Рутер наблизо.

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте телевизор

        През минаването на няколко известни стари марки ,се убедих лично ,че LG и Самсунг са най-добре ,като цена качество.Взех първото ,но над тоя бюджет и не съжалявам.Предишния смарт Филипс ,спрямо смарт LG над метър екран ,невероятно бърз процесор и въобще всичко е на 6,модел 2018 .При темповете на нови техники вече е стар.
        Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте телевизор

          Първоначално публикуван от bokomo Преглед на мнение
          Добре работещо wifi в наши дни означава 5 GHz и приличен АП/Рутер наблизо.
          Какво е 5GHz.
          П.П. Рутера е на 1м разстояние, но е от другата страна на стената.
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте телевизор

            А, тогава не ти трябва да се занимаваш с глупости. Дупчи една 8-ца през стената и си пусни utp директно в телевизора.

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте телевизор

              Вкъщи сме с Финлукс от едно 10години. Работи си идеално. Наскоро взехме и един по-нов. 42инча с Led- дисплей, интернет и всичките му глупости. Работи вече сигурно 1 година. Аз лично съм много доволен. Пък и е доста бюджетен. Последният го взехме за 400 и кусур лева. Има много функции, но аз не ги ползвам. Даже и Wifi. Спомням си, че като го чоплех имаше нещо дразнещо в клавиатурата на Youtube или на Google. Май нямаше кирилица, та се мъчех да пиша на латиница. Може би е въпрос на актуализация, защото съм чувал, че доста по-престижни марки имат подобни проблеми-примерно Sony, но след актуализация се оправяли.
              Ползвам и едно Hitachi Smart. Няма толкова бавна машина на света. Чакаш, чакаш... и накрая захвърлиш всичко Smart и си го гледаш като нормален човек.

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте телевизор

                За бърз процесор,Самсунг и ЛДжи !Зарежда всичко за части от секундата,мишка ,клавиатура всичко работи на 6 ,можеш да си настроваш чувствителносх на движение и работи с всякакви допълнителни мишки и клавиатури.Става и за игри с убиваща резолюция на картината.Все едно си там!
                Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте телевизор

                  щом искаш смарт, трябва да избереш софтуера, аз исках Андроид и това предопредели марката на Сони
                  ________________________________________________
                  Subaru OUTBACK 2,5
                  Hyundai TUCSON 2.0

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте телевизор

                    Абе... тия лед телевизори
                    Аз бих препоръчал да си вземе най евтиния който му харесва като картина.И да забрави за смарт парт фарт и други глупости.
                    Щото се оказва че лед телевизорите имат доста кратък живот.
                    Миналата седмица ми изгоря един от моите -58 инчова Тошиба. Ами няма такива диоди и това е. Изобщо... над 50 инча нещата стават ... кофти.
                    Поначало диодите имат ограничен живот.Зависи колко часа на ден на каква яркост ще се кара и прочие.
                    Другото е че до 32 инча - диоди има всякви и евтини.До 42 криво ляво... над 50 вече става тегаво - трудно се отваря панела лесно се чупи..консуматив бил..над 55 пък още по трудно.Диодите стават по особени не се намират лесно скъпо излиза...
                    Егати излиза че кинескопните лесно изкарваха по 20 години..Плазмите по 5-6 някъде..После плоските лампови също 5-10 години.. Сегашните лед телевизори 5 години...чудо ще е...
                    Ама пак .... зависи дали цял ден работи и...
                    То знам че техниката върви напред ама някак си не мога да свикна с мисълта че ще си купя 60 инчов консуматив...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте телевизор

                      Света трябва да върви напред и в техниката най изразено. Едни от най добрите и налагащите се са самсунг и лг и вече е въпрос на вкус.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръчайте телевизор

                        Още един глас за LG, смарт, като свалиш безплатното мобилното приложение на LG на телефона, приложенията работят още по-бързо и за секунди пишеш коя песен да тръгне на тубата.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръчайте телевизор

                          Първоначално публикуван от mishomishev Преглед на мнение
                          Абе... тия лед телевизори
                          Аз бих препоръчал да си вземе най евтиния който му харесва като картина.И да забрави за смарт парт фарт и други глупости.
                          Щото се оказва че лед телевизорите имат доста кратък живот.
                          Миналата седмица ми изгоря един от моите -58 инчова Тошиба. Ами няма такива диоди и това е. Изобщо... над 50 инча нещата стават ... кофти.
                          Поначало диодите имат ограничен живот.Зависи колко часа на ден на каква яркост ще се кара и прочие.
                          Другото е че до 32 инча - диоди има всякви и евтини.До 42 криво ляво... над 50 вече става тегаво - трудно се отваря панела лесно се чупи..консуматив бил..над 55 пък още по трудно.Диодите стават по особени не се намират лесно скъпо излиза...
                          Егати излиза че кинескопните лесно изкарваха по 20 години..Плазмите по 5-6 някъде..После плоските лампови също 5-10 години.. Сегашните лед телевизори 5 години...чудо ще е...
                          Ама пак .... зависи дали цял ден работи и...
                          То знам че техниката върви напред ама някак си не мога да свикна с мисълта че ще си купя 60 инчов консуматив...
                          Не оправдавам и въобще не съм ЗА тая сиситема -да се правят еднодневки но специално за ТВ и всичко дето има екран - тия неща се рзвиха просто неочаквано бързо и цената падна много надолу.....
                          за 3-4 години се сменя цялата сиситема .
                          Аз лично се занимавах с ОЛЕД от 2006 когато бяха в зарошиша си и от появата на първите ТВ с ОЛЕД - преди 2-3 г ..а сега са съвсем достъпни.
                          По идея кои да прави ТВ дето да изкара 20г - може да се направи ама ще е скъпо а и защо да го прави след като след 3-4 г няма да става за нищо...
                          В Бг не знам какви са цените ама тука при мене в Америката е ефтинджос -купих си 50 инча ЛГ за 388долара бруто цена.
                          ОЛЕД 65 инча е 1800 долара което за тукашния пазар въобще не е съпо еле пак повечето ще го вземат на изплащане и ще плащат и под 100тина долара на месец докат го изплатят.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръчайте телевизор

                            Първоначално публикуван от brpi Преглед на мнение
                            По идея кои да прави ТВ дето да изкара 20г - може да се направи ама ще е скъпо а и защо да го прави след като след 3-4 г няма да става за нищо...
                            В Бг не знам какви са цените ама тука при мене в Америката е ефтинджос -купих си 50 инча ЛГ за 388долара бруто цена.
                            ОЛЕД 65 инча е 1800 долара което за тукашния пазар въобще не е съпо еле пак повечето ще го вземат на изплащане и ще плащат и под 100тина долара на месец докат го изплатят.
                            Абе не мисля че това е правилното мислене ама...
                            Тука са същите цените... Но какво би могло примерно да се направи.Ами още в начало да се обясни че живота ще е кратък и ограничен.И примерно нека да си е така щото нали се борят за цена ама какво им пречи примерно да осигурят резервни части? В смисъл диоди.Който иска да си го прави който иска да го хвърля.
                            Можеше примерно да бъде конструиран с по универсални диоди и с най разпостранения драйвер за тях.Не излиза по скъпо.
                            Просто...умишлено ни затрудняват че да си купиш нов.То пък новия още по зле...
                            Това нещо с изплащането - не е за мен.Аз съм свикнал да си плащам в брой веднага.Какъв евтинджос или стандарт на живот ще е като нямаш пари за телевизор?!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препоръчайте телевизор

                              За еднодневките - и да, и не. Първата ми 32ка, купена преди... 13 години още си работи абсолютно безгрижно. Ама... 2400 кинта тогава. Сега 42-ка от 3 иши 4 години - нула грижи. И хич не смятам да я сменям скоро. И двете Panasonic, средно висок клас. Поне с доказаните марки получаваш това, за което си платил. 500-600лв за 42-ка си е нисък клас, със съответните последствия.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X