Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2
Резултати 21 до 34 от 34

Тема: Лагери и накладки за корейски автомобили

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране От: Лагери- автомобилни и промишлени

Здравейте, Жоро!

Моля да ме извините за директното обръщение. Благодаря Ви много за това мнение, защото то е изключително полезно в момента най-вече за нас, надявам се след време и за колегите във форума.
    Ще се опитам да обясня защо се получиха проблемите с новите ни предложения , в същност с рекламата във форума, поне доколкото аз разбирам. В стария ни сайт беше много различно -ние имахме няколко основни продукта , имахме техния списък и човек лесно стигаше до избор. Но нямаше конкретна насоченост, каквато е необходима в момента. Днес, след като добавих накладките в темата си зададох въпроса как ли човек би открил продукта, който му трябва????
    Много трудна работа би било наистина... Дали щеше да има време, желание и спокойствие са прегледа всичко до края и ...дали си струва усилието...
    Ние ползваме платената платформа на TecDoc и информацията, която предоставяме би трябвало да е достоверна.
    На този етап, първото което ми хрумва е заинтересованият от даден продукт да отправи запитване към нас с информацията , с което разполага към момента. Ако има OEN номера на интересуващата го част ще е по-лесно - имаме опция в началото за търсене в магазина.

Ние сме наистина доста по-добри в сферата на уплътнителите, които предлагаме в съседната наша тема/ в пред вид дългогодишният ни опит/.За всички заинтересовани - съвсем скоро ще предложим нови продукти на NOK, STONE и MUSASHI. В продуктите от тази група би трябвало да има таблица и в момента, каквато Вие с право препоръчвате за по-бърза справка.

Ще бъдем изключително благодарни на всички , които помогнат с мнения и препоръки за подобряване и облекчаване на работата по предлагане и намиране на продукти.
    Ние от наша страна ще се опитваме , както и досега да търсим и предлагаме оптимално доби продукти на оптимално добри цени.
    И най-вече както винаги досега- да казваме всичко, което знаем за даден продукт и да оставим избора на клиента.
    Ще се радваме да получаваме възможно повече подобни мнения и препоръки.
    С особени благодарности и уважение към Жоро,
    Николай Стефанов
    Сателит Никис ЕООД
    Търговище

п.п. Препоръката Ви е задължителна за изпълнение...

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

Във връзка с горния пост моля използвайте следния линк:

https://satelit-nikis.bg/category/283/nakladki.html

Той ще Ви отведе директно в в секцията "Накладки" и е необходимо само да кликнете върху синия бутон "ТУК".
    След като се отвори екселската таблица можете да потърсите Вашия автомобил в нея. По-пълна информация като чертеж например може да получите като поставите оцветения в сиво номер на продукта /или произволен OEN номер/ в полето "Разширено търсене" горе в дясно.

Пропуснал съм да кажа, че тези накладки не се препоръчват за агресивен стил на шофиране.
    Поздрави!

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

Тъй като и за лагерите няма подобен списък с наличности давам следния линк:

https://satelit-nikis.bg/category/28...in-koreya.html

Процедурата е абсолютно същата, като описаната по-горе.

Ако някой има затруднения с намирането на продукти по предложения начин моля да сподели.
    Към края на месеца очакваме нов внос лагери, които ще бъдат своевременно добавени като наличности.
    Поздрави!

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

Здравейте отново на всички!

Обръщам се с молба към всички, които проявяват интерес към темата и могат да пишат във форума да ми помогнат да си изясня следната ситуация:

Предлагам два не маловажни продукта за всеки автомобил- лагери за главини и лагер-главини комплект, както и спирачни накладки. Цените в поне 90% са повече от добри. Производителите / особено и най-вече ILJIN-KOREA/ са много добре познати в бранша в цял свят. FRIXA KOREA е наистина доста по-малък и неизвестен / за сега у нас/ производител, но в Русия мненията за него са повече от добри, в това число и резултатите от проведени изпитвания от добре познати лаборатории. Всички продукти имат ЕC сертификат.
    И сега молбата ми- искам с помощта Ви да разбера защо има голям интерес към двата продукта / видно по посещенията в сайта ни/, но покупките клонят към нула? Как и къде Вие виждате е проблема?
    Съобразихме се с направените до сега препоръки.Ще се съобразим и с тези, които очакваме да получим.И най-вече ще се съобразим с тези предложения, които наистина се окажат продуктивни и помогнат за разрешаване на проблема.
    Не се притеснявайте да кажете каквото мислите, нека само дискусията /ако се състои такава- зависи от всички Вас/ да си остане в рамките на добрия тон и уважението .
    Надявам се на любезно разбиране от страна на всички заинтересувани.

travelling е офлайн Старши участник | СзО || +ПЛ || ДВиП |* МСС *
    Място
    Пловдив
    Публикации
    2,875
    Точки (при гласуване)
    15

Аз поне пет пъти ровя в сайта и не намирам неща за колите, които поддържам . Но те са стари и няма смисъл да се занимавате .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0
    Аз не пазарувам в „Била”, „Кауфланд”, „Лидъл”, „Карфур”

Публикации
    2,450
    Точки (при гласуване)
    18

Ето ти едно аматьорско мнение:

Да продаваш авточасти без филтър поне по марка/модел и година е несериозно. Да претендираш за ОЕМ главини/лагери за първоначално вграждане с 30 хил. км. гаранция, също не е сериозно. Ексел таблиците са ти без цени - мен търговски сайт без цени ме губи най-много на 5-ти клик.

Вервай ми, никой не го интересува на колко кв. метра са фабриките, колко дни отиват за развой на продукт, колко продукта се разработват на година, каква мрежа от научно-изследователски центъра има производителя. Основното е цена, наличност и ресурс.

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на travelling Преглед на публикациите
    Аз поне пет пъти ровя в сайта и не намирам неща за колите, които поддържам . Но те са стари и няма смисъл да се занимавате .
    Благодаря Ви за мнението. Искам да уточня, че в същност по отношение на автомобилите ние предлагаме основно семеринги и други уплътнители, а отскоро лагери и накладки.
    Това може би обяснява липсата на търсените от Вас продукти. Ако някой от търсените продукти е в изброените бихте могли да попитате за него, ако това ще Ви улесни.

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на bokomo Преглед на публикациите
    Ето ти едно аматьорско мнение:

Да продаваш авточасти без филтър поне по марка/модел и година е несериозно. Да претендираш за ОЕМ главини/лагери за първоначално вграждане с 30 хил. км. гаранция, също не е сериозно. Ексел таблиците са ти без цени - мен търговски сайт без цени ме губи най-много на 5-ти клик.

Вервай ми, никой не го интересува на колко кв. метра са фабриките, колко дни отиват за развой на продукт, колко продукта се разработват на година, каква мрежа от научно-изследователски центъра има производителя. Основното е цена, наличност и ресурс.
    Благодаря Ви за мнението, колега бокомо,
    Доколкото разбирам информацията, която сме предоставили или е неправилно или ненужно поднесена. Такъв ни е стила на работа- да даваме повече информация.Това няма да променим. Все пак извинения към всички, които сме "претоварили" с инфо.
    Никога не сме имали и мисълта, камо ли претенции , че сме търговци на авточасти. Основния ни бизнес са уплътнителите, както споменах по-горе. Другите продукти дойдоха в последствие. Те са наистина само два продукта, които не са трудни за намиране -ако тук имате конкретни заблежки ще е много полезно . Екселските таблици поставихме в следствие на препоръка от форума с цел да служат само като ориентир за наличности. Всички продукти, които сме успяли да обработим напълно имат не само цени , но и доста подробна информация -това е наше мнение.
    По отношение на ОЕМ главините мисля, че критиката Ви е основателна. Ще се опитам да обясня . Не сме се опитвали да въведем никого в заблуда, никога не сме го правили и никога няма да го направим. Попитахме корейските производители кои от продуктите им са ОЕМ. Отговорът им буквално беше, че част от продуктите се произвеждат на ОЕ линията, а другата част на АМ /афтермаркет/ линията. Единственото напълно ясно нещо остана гаранцията. Тя наистина отговаря на въпроса дали продукта е ОЕМ, в това отношение помага и цената. За да сме напълно коректни ще променим/премахнем надписа " ОЕМ качество", защото е подвеждащ, просто не сме съобразили. Смисъла е , че ILJIN е ОЕМ производител на този продукт и ще помоля така да се разбира докато го променим/премахнем.
    Още веднъж Ви благодаря за мнението и препоръките.
    С пожелания за здраве!
    Н. Стефанов

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

Очаквайки още градивни предложения бих желал да предложа най-лесното възможно решение според мен-
    всеки, заинтересован от някой от предлаганите продукти да запита тук, във форума за конкретния продукт . При необходимост от допълнителна информация ще бъде помолен за такава. Надявам се, че за всеки ще е по-лесно така- няма прозорци , филтри и др. подобни, не всеки би се справил. Освен това , доколкото виждам "гостите" са доста повече от членовете на форума, макар и да не ги деля като клиенти. На тях ще предложа да се свързват с нас на посочените контакти по телефон и мейл. Този начин е най-лесният и използвания до сега.
    Както споменах по-горе всяко положително и добронамерено предложение ще бъде добре прието , внимателно обмислено и високо оценено. Предполагам, че всички вече са забелязали и оценили факта, че спазваме смислените препоръки. Сигурен съм, че продуктите, които предлагаме са много внимателно подбрани,качествени и на много добри цени, макар и някои от тях да са все още непознати у нас- въпрос на време.

С пожелания за приятен уикенд на всички!
    Н. Стефанов

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

Във връзка с предстоящата подготовка на автомобилите за зимна експлоатация предлагаме силно завишена отстъпка от базовите цени за спирачни накладки FRIXA HANKOOK в размер на 15/петнадесет/ процента. Срок на отстъпката от понеделник /09,09,2019/-до края на септември т.г. или изчерпване на количествата.
    Необходимо е само при поръчката да кажете, че сте от форума.

Място
    Търговище
    Публикации
    355
    Точки (при гласуване)
    12

По подразбиране От: Лагери и накладки за корейски автомобили

В магазина мога ли да попитам и цената която ще ми обявят с отстъпка ли ще е.
    Благодаря предварително.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

Цитат Мнение на zmiori Преглед на публикациите
    В магазина мога ли да попитам и цената която ще ми обявят с отстъпка ли ще е.
    Благодаря предварително.
    Да, би трябвало да имат цялата номенклатура.
    За цената ще предупредя. Вие ще трябва да кажете, че сте от форума.
    Поздрави!

Място
    Търговище
    Публикации
    355
    Точки (при гласуване)
    12

Благодаря Ники.
    Ако можеш да помогнеш на един човек , направи го и веднага го хвърли в морето.
    freelander 1,8 2001g.

Място
    Търговище
    Публикации
    51
    Точки (при гласуване)
    12

Страница 2 от 2 ПървиПърви 1 2

Сходни теми

1. Джанта ASAHI TEC(корейски)
    От bay pres във форум Гуми и джанти