Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за конкретна Toyota J70 3400D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

    Дълго за обясняване. Не знам защо форкамерите отидоха в моиналото....
    Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

    Коментар


    • #17
      От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

      Харчат повече.
      Но мотора има по тиха работа.
      Това и много други неща по принцип.

      Питах конкретно за тойотата защото мотора иначе е същия
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #18
        От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

        И 3В си има замисъл . Всяко нещо в возилото е правено с идеята за дълговечност . Една турбина , ми идва леко в страни , направо си е консуматив , в сравнение с сичко друго . Отделно и мостовете и 3В и много други агрегати подчертават приемствената линия с чудесната 40серия . Вместо 13В-Т , по-приляга 4.2Д , пак без турбина . Там и звука на мотора е музика (пак без да хвърка колата )
        TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

        Коментар


        • #19
          От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

          Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
          Ако колегата ще избира 13В-Т е по-добър избор. Директно впръскване и турбо...
          Да. След като се поразровчих из форума и аз мисля, че този модел ще е по-добре. Има един в мобилето но за сега ми е недостижим - 23к.

          Коментар


          • #20
            От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

            Обърках се в моделите. Това, което заглеждам е 3.0 1KZ.

            Коментар


            • #21
              От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              На тези автомобили далеч няма такова предлагане, че да избираш. Първо си изясни разликата между лека и тежка серия...
              Не ми трябва за тежък офроуд или за състезания, а за разходки и преходи само в България със семейството. Затова предполагам, че леката по-ще е за мен. От казаното дотук разбирам, че 3В е супер корава машина, но не върви, а пък 1- KZ 3.0 td e с малко по-проблемен мотор заради евентуално прегряване, но пък може спокойно да се кара и на дълъг път а и разхода му е по-добър. Това, което сега заглеждам в мобилето надхвърля два пъти парите, с които мислех да се разделя, но пък в него е вложено всичко което аз бих направил в последствие с един стоков вариянт. Затова утре ако не ми мине котка път ще се разходя до София да я видя. А ако е речено да се вземем може и квартира да си търся, че по-добрата ми половинка хич не мисли като мен.

              Коментар


              • #22
                От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

                Квартири и жени колко искаш,Тойотите са на изчезване обаче пък и цените им се вдигат.

                Дай и да чете темата и ще свикне и тя с тая мисъл
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

                  Повече няма да питам, какъв джип да си купя. Да, сагата приключи с покупката на ТЛК 70, 3.0д, 125кс, 1996 - много добър екземпляр и много добре подготвен. Искам много да ви благодаря за мненията и предложенията, които определено ми помогнаха в крайния избор. Много ми хареса колата как изглежда, как върви, как звучи - аве, егати дзвера. Мислих след като я капарирах да пусна тема "Може ли да ми кажете какво си купих", ама се отказах. В сряда сме на нотариус и после лека полека ще се запознаваме, че нямам много-много опит с такава техника. Поздрави на всички и пак,тенкю.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

                    Честито !


                    Без снимки не се брои, да знаеш
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #25
                      От: Питане за конкретна Toyota J70 3400D

                      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                      Честито !


                      Без снимки не се брои, да знаеш
                      Благодаря!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:21567497835527703_Lu.jpg
Прегледи:1
Размер:11.4 КБ
ID:5820976
                      Прикачени файлове

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X