Обява

Свий
Няма добавени обяви.

120 PRADO Какво да му гледам?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: 120 PRADO Какво да му гледам?

    Още ли не си кацнал в бей ерия за бялото Лексусче, гледам че обявата я няма вече , да честитим ли или някой те изпревари
    p.s. актуализирах си подписа за да затвърдя в теб че съм мазохист от класа (еле кот каже жената такова и купвам )
    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

    Коментар


    • #32
      От: 120 PRADO Какво да му гледам?

      А кацнал,карам тука една лодка до Сиатъл,после имам още 4-5 и след това ще го мисля.

      Тоя номер какво иска жената това и купувам и после аз се занимавам с ремонти само потвърждава мнението,че си мазохист ти.
      Мецду другото ти си втория механик от добрите който познавам с АЛди,има нещо в тая работа макар,че на механик колата не му гледай,той си я може
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #33
        От: 120 PRADO Какво да му гледам?

        Аре па сега АлУди. Мса нахсъседа ми алудито му е мно харно . Червенко хедно таково. Кара го с 40... и много му се радва.. докле отнемай си .. термостат и 6-700$ за смяна ( маща са турбото да се стигне до двете заветни болтчета.). Са пак му ке радва .. ма някси помалко. Ма той не е механик де.

        Коментар


        • #34
          От: 120 PRADO Какво да му гледам?

          Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
          Аре па сега АлУди. Мса нахсъседа ми алудито му е мно харно . Червенко хедно таково. Кара го с 40... и много му се радва.. докле отнемай си .. термостат и 6-700$ за смяна ( маща са турбото да се стигне до двете заветни болтчета.). Са пак му ке радва .. ма някси помалко. Ма той не е механик де.
          E аз му знам всичките болести и капризи на модела , но жената каза: това искам ! и те така без време си купих Ауди ...Happy wife=happy life
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:67024714_10215552153902348_5997582011051540480_n.jpg
Прегледи:1
Размер:81.9 КБ
ID:5820645
          2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
          ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

          Коментар


          • #35
            От: 120 PRADO Какво да му гледам?

            Първоначално публикуван от Slick Преглед на мнение
            Аре па сега АлУди. Мса нахсъседа ми алудито му е мно харно . Червенко хедно таково. Кара го с 40... и много му се радва.. докле отнемай си .. термостат и 6-700$ за смяна ( маща са турбото да се стигне до двете заветни болтчета.). Са пак му ке радва .. ма някси помалко. Ма той не е механик де.
            Е това ми е един от основните проблеми на мен - 15 години предния капак е нормален размер,отваряш вертикално и всичко си му е там,ремъка се маха с дръжка от лопата,тука 20 кила желязо сваляш за единия каиш,на снимка ги гледам и се чудя как се бьрка баси.
            На Секвоята ремъка,обтегача и ролката са у нас,механика ми / приятелче добро / само ме погледна с ония поглед и .......аааа не,тия си ги сменяй сам......и отеба.

            Под тия пари има 5-6 годишни GLK,X5,Q7 дизелчета,почваш да се замисляш до първия им проблем,прааааас 2000 долара тук,2000 там........на това мотора му е 2000 целия и втора е извадила 1 000 000 мили вече или по европейско му 1 650 000 километра за майтап.

            Мисля го,харчела ма да харчи,това да му е
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #36
              От: 120 PRADO Какво да му гледам?

              Първоначално публикуван от 75 turbodelta Преглед на мнение
              E аз му знам всичките болести и капризи на модела , но жената каза: това искам ! и те така без време си купих Ауди ...Happy wife=happy life

              Къде те намери такъв жена ти........а аз крия темата от мойта,да не прочете какви мъже са хората,не кат’ мен

              Кара каквото купя,брьмчи ли го избирам аз,хепи аз - хепи всичките
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #37
                От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                хепи аз - хепи всичките
                Ти голям диктатор ще излезеш...
                Да ти дам моята да я поокултурчиш малко. а?
                Ама невъзможна мисия. Криво дърво се изправя, ама крива жена-никога.

                Извинявам се за спама, ама ми идва отвътре
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Ти голям диктатор ще излезеш...
                  Да ти дам моята да я поокултурчиш малко. а?
                  Ама невъзможна мисия. Криво дърво се изправя, ама крива жена-никога.

                  Извинявам се за спама, ама ми идва отвътре
                  Аааа не,твоя си е,мъчи се сам,аз една си имам вече,от добрите,не ги правят вече такива.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X