Обява

Свий
Няма добавени обяви.

120 PRADO Какво да му гледам?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: 120 PRADO Какво да му гледам?

    https://sfbay.craigslist.org/sby/cto...965994483.html

    Е един екземпляр,с все гумите си идва,да ме е яд да ги изхвърля даже.

    48 000 мили,някой дебел го е карал,че малко седалката ми се вижда увиснала ма тия ги правят до моя механик,една водна помпа и ангренаж ще иска ако не са сменяни,няма и 80 000 километра,после пак 10 години бой

    Е още един,тоя има 80 000

    https://sfbay.craigslist.org/sby/cto...964979897.html

    За тия пари 5 годинки по-нов Рьньр с чергите вътре,задно и двойно на милите,това става за сина след време ма майка му мммммм то на мен не ми харесва тоя леген та на нея.

    https://slo.craigslist.org/ctd/d/san...965040388.html
    Последно редактирано от BENZBOSS; 28-08-19, 20:27.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #17
      От: 120 PRADO Какво да му гледам?

      То това SR5, май му е най-базовото ниво на рънера.
      Предпоследния модел е на базата на 120 и го има с 4,7. https://en.m.wikipedia.org/wiki/Toyota_4Runner
      Може би са на доста по-изгодни цени, ама лукс и външен вид са си също надолу. Щом си се навил за 120 като Лексус, и при тия слънчеви обяви, за коли почти в състояние като от завода, не виждам какво му се чудиш.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #18
        От: 120 PRADO Какво да му гледам?

        Има ги верно е,на двойна цена годинка или 2 по-нови от Лексуса,предлагат ми ммммммм нищо повече от лексуса ако ме питаш мен.
        Базов Рьньр на цена на кукличка Лексус,разлика 2 сезона или 3 пъти го е валял дъжда ако го е уцелил,тия които ми харесват за по 35,а за тия пари има 570 лексусче от ония 5 метровите с по 400 коня.

        Аз беден човек е мигрантин,35 за Рьньр няма да дам след като има ОК Лексуси и за по 10,големи претенции нямам,аз слизам от кола на цената на гумите му та въобще не ми е зор да е еди кой си модел,тук страдат от това,аз не
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #19
          От: 120 PRADO Какво да му гледам?

          Щом е така с цените, сигурно има защо...може да са по-некапризни нещо... А може просто защото по-стават за доработки и за извън пътя, което не те бърка... ама не е лошо да се проучи какъв е точно филма за да са така цените..
          Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

          Коментар


          • #20
            От: 120 PRADO Какво да му гледам?

            Лексуса LX470 е практически кола без слабости. Не е връх в динамика, комфорт и пътно поведение, но не е и лош.
            Затова държи такива цени на старо. Ако се обслужва с оригинални консумативи на всеки 15 000км, няма да създава никакви проблеми поне до 600 000км.
            Не случайно по нашите земи 10 годишен лексус струва 50х лв.
            Другия железен модел на Лексус е Rx хибрида във всичките му разновидности.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #21
              От: 120 PRADO Какво да му гледам?

              Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
              Щом е така с цените, сигурно има защо...може да са по-некапризни нещо... А може просто защото по-стават за доработки и за извън пътя, което не те бърка... ама не е лошо да се проучи какъв е точно филма за да са така цените..
              Годините е разликата,за някои е много важно колата да е до 5 години вместо на 8,а че разлика в модела между 2006 и 2009 няма примерно не го разбират.Не е и като да гние или да и плащаш по-високи данъци,но на едни мили едни и същи модели са с по 2-3-4 бона разлика защото едната била 2009 пък другата 2006.

              Мен не ме бьрка дали е киснала в някой гараж 3-4 години повече,номера е да не се занимавам с глупости после.

              ЛХа става,но са рядкост вече запазените тук,а те пък са рядко на нормална цена,малкия му брат се намира много по-лесно от собственик който 10 години се чуди тая малката ръчка там за чой грездей е.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #22
                От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                Този белият Лексус в Сан Хосе ме грабна , цената като отидеш с кеша и ще падне със сигурност , крейглист продажбите винаги са така . А аз карам дизелче ,защото ми падна на 70к мили 2012 много чист и запазен за 15к с няколко проблема(no runner) и те така без да искам се качих на трилъчев дизел .
                2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                Коментар


                • #23
                  От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                  Механик с гараж,на тебе ще ти падне я,около мен в морето дизели колко искаш / е тоя тук в момента губи антифриз само / ма няма много Мерцедесови.

                  Гледам да си сверя часовника по тебе,викам си Бре бРъкам нещо,хората Мерцедеси карат,аз бягам от тях........а то какво било.Такива ги има,е не са на 70 000 ма ги има,трябва и да съм профи механик обаче пък на мен това ми е хоби като нямам къде да се почесвам.

                  Тия дни трябва да черпя,май ще идваме към ваше село с жената и балдъзата на развей гащи,дано сме с женския Лексус до тогава

                  Какво му беше на ГЛа?Спекьл скорости лятото?
                  Последно редактирано от BENZBOSS; 29-08-19, 05:47.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #24
                    От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Механик с гараж,на тебе ще ти падне я,около мен в морето дизели колко искаш / е тоя тук в момента губи антифриз само / ма няма много Мерцедесови.

                    Гледам да си сверя часовника по тебе,викам си Бре бРъкам нещо,хората Мерцедеси карат,аз бягам от тях........а то какво било.Такива ги има,е не са на 75 000 ма ги има,трябва и да съм профи механик обаче пък на мен това ми е хоби като нямам къде да се почесвам.

                    Тия дни трябва да черпя,май ще идваме към ваше село с жената и балдъзата на развей гащи,дано сме с женския Лексус до тогава
                    Капризни са тези бенцове , най вече ad blue технологията , за щяло и нещяло чек енджин , та не е добра идея да имаш такава каляска , особено като се има предвид че те няма през половината година в къщи . Имай късмет да не се обадиш ако идваш и ще се глобяваме , в този ред на мисли наскоро си мислех да направя една разходка до ваше село с цел да се видим , така или иначе имам сериозна нужда от няколко дни почивка .
                    2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                    ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                    Коментар


                    • #25
                      От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                      Телефона ми го имаш,следващия месец 4-5 лодки една върху друга имам ма след това може да съм свободен,звънкай като решиш,маргаритките от мен
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #26
                        От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        https://sfbay.craigslist.org/sby/cto...965994483.html

                        Е един екземпляр,с все гумите си идва,да ме е яд да ги изхвърля даже.

                        Sorry за спама, ама някой знае ли на 120ка, с тази мултимедия как да и се закачи камера за обратно виждане?
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:00w0w_kKMXJIy7EGJ_600x450.jpg
Прегледи:1
Размер:27.5 КБ
ID:5820584
                        Снимката е от обявата горе (2009 Lexus GX470 4WD )

                        Моята е 2005 и много бих се радвал амо услея да напипам композитния вход за екрана.
                        Я за камера (предна, задна, странични) я за GPS или нещо подобно. То не че се резолюциата е нещо особено...

                        Коментар


                        • #27
                          От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                          http://www.lcool.org/technical/120_s...ra/camera.html

                          Давай,ти си

                          Задната камера към лоста за скоростите,предна продават която се слага в емблемата,май 24 долара беше,нея с копче та да зяпаш кога искаш какво има пред бронята,че на мойто комби не се вижда много,тия не ги знам как са
                          Последно редактирано от BENZBOSS; 29-08-19, 09:36.
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #28
                            От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            http://www.lcool.org/technical/120_s...ra/camera.html

                            Давай,ти си

                            Задната камера към лоста за скоростите,предна продават която се слага в емблемата,май 24 долара беше,нея с копче та да зяпаш кога искаш какво има пред бронята,че на мойто комби не се вижда много,тия не ги знам как са

                            Благодаря, ама телевизора е друг.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image004.jpg
Прегледи:1
Размер:29.5 КБ
ID:5820585
                            Моя е такъв
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01515_giAR5YTgC2p_600x450.jpg
Прегледи:1
Размер:35.4 КБ
ID:5820586

                            Не знам дали кабелите и буксите ще са еднакви.
                            Трябва да се разровя по-старателно, но се чудех дали някой не го е правил вече.
                            Може само моделите с DVD да имат вход...
                            Май ще пусна нова тема. Скоро

                            Както казва китаеца:
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:407-7977L.jpeg
Прегледи:1
Размер:380.9 КБ
ID:5820587
                            Ляво <Good,
                            Дясно > Not Good

                            Коментар


                            • #29
                              От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                              Такаааа, Лексус я! Ок- VVTi 280 конв моторетката е като на моята Секвоя. Ангренаж с всичките гъзобръци е $200, сменям го за ден /щото и бира се пие/. Задните възглавници са по около $500, може да се мине на Билщайн и пружини- около $400 цялата заигравка. Последната мултимедия е с вграденото оправление на климатика, а се прецака, а виеш като кучка на умряло /дилъра ще те наведе!/.
                              4 Рънър фобре, ама не си познават цените- натопорчват ги за да ги тръшкат из пустинята. Лексуса е пазарска чанта тук, и никой няма да го подкара из къра /не че не става, ама американци.../.

                              Ти сигурен ли си, че това “малкото” ще ти върши рабора? Багажника е мммммм смърт с кисело зеле...
                              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                              Коментар


                              • #30
                                От: 120 PRADO Какво да му гледам?

                                Другата опция е една Секвоя и ше си ги варим на чорба пак.Кораб майка си имам,багажника ще стане,колко и да пазарува има и втори ред седалки пък като не и стигне да си вземе БОАБАБА.

                                Малолитражка брат,това е идеята,а това е най-голямата малолитражка която ми я побира акьла,под нея са в Графа Летни Кънки
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X