Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътен знак Б5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Пътен знак Б5

    аз се чудя от какво може да е породена темата, а то било заради наранено его................ в такъв случай, няма значение къде какво пише по законите, за твое успокоение приеми че несправедливо си освиркан и толкоз
    ________________________________________________
    Subaru OUTBACK 2,5
    Hyundai TUCSON 2.0

    Коментар


    • #17
      От: Пътен знак Б5

      Не е наранено его Съвсем искрено се интересувам от темата на темата.
      Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

      Коментар


      • #18
        От: Пътен знак Б5

        Относно пътните знаци, трябва да се обсъжда, дали са правилно поставени и има ли нужда от тях на съответното място.
        Щом обаче са поставени, трябва да се спазват!

        Коментар


        • #19
          От: Пътен знак Б5

          Заради този знак, преди няколко години скъсаха сина ми на изпит за книжка. Обяснението бе, че като млад шофьор - трябва да спре и да изчака, а той се наврял и разминаване на една боя разстояние, което е риковано, с автомобили де!
          Аз редовно се разминавам на една боя разстояние, но не съм от страната на знака, но всеки си носи кръста!

          Коментар


          • #20
            От: Пътен знак Б5

            Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
            Не е наранено его Съвсем искрено се интересувам от темата на темата.
            От храсталака не се вижда по какъв ред да се спази знака
            И не е задългителен , баси не се вижда пътеката,кво да седиме на знака и да чакаме есента ли.Задългава да се пропусне, ма он се не види свиркачот.
            Та пътната регулировка е задължение и т.н , а свиркането и др. взаимоотношения -ти си знаеш Сенсей
            От клаксонът му е пораснала Иксиня на Корсата
            Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

            Коментар


            • #21
              От: Пътен знак Б5

              Сенсей, от цялата дискусия оставам с впечатлението, че поведението ми е било приблизително законо съобразно, но не-колегиално към колегата с малолитражката. Необходимите изводи са извадени. Ще гледам за в бъдеще да не попадам в подобни рискови ситуации.
              Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

              Коментар


              • #22
                От: Пътен знак Б5

                Поне го сигнализирай пътното недоразумение , където трябва
                Повече е от други дивотии
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #23
                  От: Пътен знак Б5

                  В кварталните улици в София едната лента е заета от паркирани коли, а останалата е недостатъчна за разминаване на две коли. Там този знак го няма, но непрекъснато има конфликти за неспазено предимство. Предимството при ограничена ширина на пътното платно е на този който няма препятствие пред себе си.
                  Глупости вършат умните хора, за останалите това е ежедневие.

                  Пияният е винаги по-щедър от трезвеният... питайте катаджиите...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Пътен знак Б5

                    Първоначално публикуван от Сианга Преглед на мнение
                    В кварталните улици в София едната лента е заета от паркирани коли, а останалата е недостатъчна за разминаване на две коли. Там този знак го няма, но непрекъснато има конфликти за неспазено предимство. Предимството при ограничена ширина на пътното платно е на този който няма препятствие пред себе си.
                    София отдавна не е център на планетата
                    Казусът е от место , дет ша та обипкат и набиат . па и каба гайда ша свирнат
                    Нема София-един ред и закон насекъде
                    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X