Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте човек от София или около София който се занимава с Геги

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте човек от София или около София който се занимава с Геги

    Колеги от скоро съм собственик на W460 G 240 със сменен двигател 3.0 TD от 124-ка ОМ 603 Интересува ме някой слагал ли е интеркулер. И да ми препоръчате човек от София или около София който се занимава с такава техника да го погледне имам и други питания относно, вдигане на мощноста, окачване и други неща. Благодаря предварително.

  • #2
    От: Препоръчайте човек от София или около София който се занимава с Геги

    Налягат ме спомени като видя такива двигатели и коли...
    Що не погледнеш тука във форума има няколко писания на темата - слагане на по мощен мотор на Г класа.
    Вече не помня кои Г та ама 603 си е слаган фабрично на тях. Със своите 113 коня още по рождение си е слабо.
    Като си махал 240 товия петак -пак по памет - наи удачно се заменя с 605 с турбо които е 145 коня - нещо от сорта.
    603 с турбо е пак 146 .... отделно не става само да махнеш главата на 603 и да сложиш другата с турбо...

    Коментар


    • #3
      От: Препоръчайте човек от София или около София който се занимава с Геги

      Питай Соти 0885 477440

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте човек от София или около София който се занимава с Геги

        Търтея правИ такива упражнения по Пежогегата. И работи даже!
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте човек от София или около София който се занимава с Геги

          И аз търся близо 2 години и още не съм го намерил. На теб ти трябва по-скоро някой, който разбира от смяна на двигатели и "тунинг" на старите мотори. Знам, че имаше някакъв коктейл 603 гнп с двигател 606. И като цяло най-много садят 606 в гегите.

          Коментар


          • #6
            От: Препоръчайте човек от София или около София който се занимава с Геги

            Не знам какво и кого точно търсите, но нещата отдавна са реализирани. ОМ 605 с механично ГНП е формулата, това за любителите на дизел. За бензинофилите има 8-ци. ОМ 606 е ''егаси" двигателя, ама се поинтересувайте как се коплира с мех.скоростна кутия. Та, който има някакви щения за дизел с 3 кабела , но пък и да върви като хората- Търтея е човека.

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте човек от София или около София който се занимава с Геги

              Колега, аз общо взето съм го минал този път с търсенето и с хората по София и околия, да наблегнем повече на околия. Общо взето резултатите са следните, никой не се интересува от подобни разговори, никой не иска да прави как да кажа, с две думи диагностични прегледи и да обясни кое, как, защо, кога... и т.н. Според мен не си губи времето, ще влезеш в един филм от типа на, ако правим нещо да правим, ако не ние нямаме време за такива неща, а правенето е свързано с даване на едни хиляди левове за щяло и нещяло и неща, които не винаги са ти от първа необходимост и изобщо са ти чак толкова важни. Като съвет и аз мога да препоръчам да пробваш при turtey, помагал е не малко пъти във форума, включително и на мен, вижда се че е в час и поне няма да си загубиш времето напразно. И аз мисля скоро да го потърся, че и моята има нужда от един профилактичен преглед, от доста време отдолу нищо не е пипано, като го съчетаем с тва, че не е карана от почти година и става... както и да е, да не се отплесваме от темата, просто съвета ми беше да не си губиш времето с разни други хора

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X